Jak zaaranżować biuro? Meble z drewna i metalu

Odpowiednio zaaranżowane biuro znacząco wpływa na komfort pracy oraz efektywność podczas realizowania swoich obowiązków. Warto uwzględnić najbardziej ergonomiczne rozwiązania, aby zadbać zarówno o wygodę, jak i swoje zdrowie.

Nasze meble do biura zostały stworzone z uwzględnieniem zasad ergonomii, dlatego wykorzystanie ich w umeblowaniu przestrzeni do pracy to doskonała inwestycja na lata.

U nas znajdziesz biurka regulowane elektrycznie, duże stoły konferencyjne, regał na dokumenty, komoda do biura, szafy biurowe oraz wiele mniejszych i większych produktów na światową skalę. Podczas aranżacji wnętrz warto kierować się dostępną przestrzenią, rodzajem wykonywanej pracy, a także osobistymi preferencjami.


Jakościowe meble do nowoczesnego biura


Meble loftowe, industrialne, które oferujemy powstały z najwyższej jakości materiałów. Do ich produkcji wykorzystaliśmy naturalne lite drewno dębowe oraz metalową konstrukcję. Drewno wykorzystane we wnętrzach oddziałuje na pracę – wpływa na skupienie, koncentrację oraz daje poczucie łączności i harmonii z naturą.

Dzięki drewnianym elementom każdy użytkownik odczuje ciepłą i przyjemną atmosferę. W takich warunkach znacznie łatwiej wykonywać swoją pracę w sposób produktywny i efektywny. Chcieliśmy, aby nasza oferta była w pełni kompletna, dlatego precyzyjnie wykonane drewniane elementy zostały przez nad kompleksowo zabezpieczone w procesie olejowania naturalnym olejowoskiem, który chroni powierzchnię drewna, zabezpiecza ją przed ścieraniem, zniszczeniem oraz czynnikami zewnętrznymi.

Olejowosk wnika w drewno i tworzy barierę ochronną również wewnątrz surowca. Meble pokryte olejowoskiem są zabezpieczone także przed plamami z kawy, herbaty, innych napojów lub przed zabrudzeniami z długopisu czy pisaków. Tak przygotowane meble dają spokój i pełną satysfakcję dla wszystkich użytkowników.


Biurko jako kluczowy element biura – biurko regulowane do biura


Wiele godzin spędzonych przy niewygodnym i niedostosowanym do postawy ciała biurku jest bardzo częstym powodem bólu głowy, bólu kręgosłupa, a także wad wzroku czy wad postawy występujących szczególnie u dzieci.

Dopasowane do wzrostu biurko korzystnie wpływa na kręgosłup oraz wzrok użytkowników mebla i daje gwarancję, że kilka godzin w pozycji siedzącej będzie czystą przyjemnością.

W naszej ofercie oprócz klasycznych form biurek znajdziesz także biurka regulowane, które w szybkim czasie możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Biurka z regulacją wysokości blatu od Deerhorn to bestsellery na rynku meblarskim, które nasi Klienci wykorzystują jako biurka do pracy na siedząco oraz biurka do pracy na stojąco.

Za pomocą jednego przycisku możesz w bardzo szybkim czasie zmienić wysokość blatu i dostosować ją do swoich preferencji. Nasze biurka regulowane pracują w zakresie 60 – 124 cm bez blatu, a taka rozbieżność jest w zupełności wystarczająca, aby nasz Klient znalazł odpowiednie dla siebie położenie.

Zamontowany sterownik zapamiętuje aż cztery ustawienia wysokości, dlatego raz zaznaczona wysokość może zostać przez niego zapisana. Świetną opcją, którą oferujemy podczas zakupu biurka z regulacją, jest sterowanie nim za pomocą telefonu.

Nasi pracownicy kompleksowo wytłumaczą Ci, jak posługiwać się takim sterowaniem, a Ty będziesz mógł korzystać z niezwykle nowoczesnych możliwości stworzonych przez naszą firmą.