BIURKA

Największe pomysły tworzą się przy biurku. Surowy, drewniany blat z roztoczańskich lasów pozwala poczuć atmosferę spokoju i harmonii z otaczającą przyrodą. Tym samym wprowadzisz do pracy skupienie, natomiast dla odpoczynku odprężenie. Poczujesz zdrowotne oddziaływanie drewna na jakość pracy. Surowość metalu i ciepło  naturalnego drewna nadadzą wnętrzu przytulności. 

Otocz się nowoczesnymi biurkami marki Deerhorn, wykonanych z metalu i naturalnego drewna.  Nasze meble biurowe zabezpieczone są naszym specjalnym olejowoskiem który doskonale konserwuje drewno. Nie straszne są plamy po kawie, herbacie, alkoholu.

Biurka loftowe z drewna i metalu z wysyłką na cały kraj.

biurko z drewnianym blatem
KLASYCZNE
corner
NAROŻNE
biurko premium z drewnianym blatem
Z KONTENERKIEM
bzr

Z REGULACJĄ

BB
BIAŁE
przedłużacz USB
DODATKI
kontenerek
KONTENERKI
recepcje
RECEPCJE
stół konferencyjny loft

STOŁY KONFERENCYJNE

PERSONALIZACJA BIURKA

Na stronie każdego biurka znajdziesz dodatkowe opcje umożliwiające dostosowanie biurka do indywidualnych potrzeb.  Możesz na przykład zdecydować z której strony biurka ma być usytuowany kontener lub w wybranych modelach zamówić ergonomiczne podcięcie frontu biurka.

Na stronie produktu dostępny jest konfigurator blatu w którym zaplanujesz otwory na kable, lub montaż dodatków jak elementy porządkujące kable czy listwy z gniazdkami elektrycznymi oraz portami USB/HDMI.

ZOBACZ REALIZACJE BIUREK DLA NASZYCH KLIENTÓW