Biurka, Komody, Realizacje, Szafy, Wieszaki

Meble biurowe do firmy ubezpieczeniowej – Hurtownia Ubezpieczeń Biłgoraj – Marcin Stec

biurko z kontenerkiem w nowoczesnym stylu

Z wielką przyjemnością i dumą chcemy zaprezentować Wam realizację, jaką mieliśmy okazję stworzyć dla Firmy Ubezpieczeniowej – Marcin Stec.

Działalność Pana Marcina jest niezwykle przyjaznym miejscem, gdzie każdy Klient pod jego opieką będzie czuł bezpieczeństwo i spokój w życiu.Wykonywanie czynności ubezpieczeniowych związanych z oferowaniem i udzielaniem ochrony na wypadek ryzyka wystąpienia skutków zdarzeń losowych, to chleb powszedni w Firmie naszego Klienta.

Dlatego pękamy z dumy mogąc uczestniczyć w aranżacji tego oto miejsca.

 

hurtownia ubezpieczeń
hurtownia ubezpieczeń

Klient jest pewnym siebie przedsiębiorcą, z wysoko podniesioną głową, dlatego dokonując wyboru z naszej “palety” produktów wybrał te perełki, które nadają jego gabinetowi niepowtarzalny klimat. Do swojego świata biznesu wybrał m.in: biurko z litego drewna w nowoczesnym stylu, szafa czarna zamykana na klucz, skórzane fotele, stolik kawowy, komoda z drewna z półkami. Wszystkie meble biurowe idealnie wypełniają przestrzeń Pana Marcina.

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj fotel skórzany z dębowym drewnem, który wraz ze skórzaną sofą tworzy przytulną poczekalnię dla Klienta.

Całość opływa w luksus i wygodę. Pomogliśmy stworzyć miejsce przyjazne Właścicielowi i Klientom. Wiadomo, że kiedy połączy się dwie głowy pełne pomysłów, wyjdą z tego same dobre rzeczy! 

Dziękujemy za zaufanie 🙂