MEBLE BIUROWE Z DREWNIANYMI BLATAMI

Stwórz z nami wyjątkową przestrzeń dla swoich pracowników. Oferujemy zagospodarowanie przestrzeni biurowej w eleganckim stylu. Meble biurowe wykonane z drewna i metalu uprzyjemnią pracę i będą miały pozytywny wpływ na wizerunek firmy.

Sprawdzony producent

Zamówienia mebli biurowych w setkach sztuk, to dla nas codzienność. Urządzasz duże biuro lub cały biurowiec? Skontaktuj się z nami. Gwarantujemy najwyższą jakość produktu i dotrzymanie terminu dostawy. Możesz wybrać meble z dostępnego asortymentu lub zamówić coś skrojonego na miarę bez względu na użyte materiały. Pracujemy nie tylko w drewnie.

Dlaczego warto w nami współpracować?

Gwarantujemy terminowe dostawy mebli
Posiadamy gotowe wzory ale również wykonujemy meble na zamówienie.
Meble biurowe wysyłamy na cały kraj oraz za granicę.

Porządek w miejscu pracy

Splątane przewody na biurku lub stole konferencyjnym to nie ładny widok i utrudnione sprzątanie. Aby zapewnić porządek można stosować różnego rodzaju akcesoria meblowe do podwieszenia okablowania w niewidocznym miejscu pod blatem. Na życzenie klienta przygotowujemy otwory i przepusty w odpowiednich miejscach naszych mebli.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Wyposażamy biura, jadalnie firmowe, sale konferencyjne i inne wnętrza dla biznesu stosując standardowe meble jak i wykonując je na wymiar.

ZAMÓW PROJEKT PRZESTRZENI BIUROWEJ

Zamów profesjonalny projekt przestrzeni biurowej z aranżacją mebli DEERHORN. Nasze studio przygotuje dla Ciebie indywidualny pomysł dla Ciebie i Twoich pracowników w którym uwzględnimy wszystkie potrzeby układ pomieszczenia, światło, spersonalizowane stanowiska, salę konferencyjną i wiele więcej.  Sam zdecydujesz o zakresie prac których potrzebujesz a poza projektem uzyskasz wycenę wszystkich mebli w nim użytych.

ZAKRES A
50 Cena netto za m2
Obejmuje rysunek koncepcyjny z rozmieszczeniem mebli (projekt funkcjonalny - rzut z góry, zawiera specyfikację mebli wykorzystanych w projekcie)
ZAKRES B
100 Cena netto za m2
Obejmuje Wizualizacje 3d, rysunek koncepcyjny z rozmieszczeniem mebli (projekt funkcjonalny - rzut z góry, zawiera specyfikację mebli wykorzystanych w projekcie)
ZAKRES C
150 Cena netto za m2
Zawiera kompleksowy projekt: Wizualizacje 3d, specyfikację mebli, dobór kolorystyki i innych elementów wykończenia wnętrz, projekt punktów elektrycznych, dobór oświetlenia.

STWÓRZ Z NAMI WYJĄTKOWĄ PRZESTRZEŃ DO EFEKTYWNEJ PRACY LUB NAUKI

Co nas wyróżnia?

t7

MEBLE PREMIUM

Masz gwarancję starannego wykonania oraz zastosowania najwyższej klasy materiałów.

t6

ELEMENTY Z NATURALNEGO DREWNA

Lite drewno dębowe zabezpieczone jest doskonałej jakości mieszanką olejowosku, która tworzy skuteczną ochronę przed plamami z kawy, herbaty, coli.

t5

MEBLE DOSTARCZANE W CAŁOŚCI

Zaoszczędzisz czas, pieniądze i zyskujesz wygodę.

t4

SZYBKI TERMIN REALIZACJI

Posiadamy stany magazynowe oraz nowoczesną linię produkcyjną, co pozwala nam na sprawne nadzorowanie zleceń.

t3

ORYGINALNOŚĆ, PONADCZASOWOŚĆ, WZORNICTWO

Meble Deerhorn to nasze autorskie projekty, które są chronione w Urzędzie Patentowym RP, a także w EUIPO (Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej).

ww

7 LAT GWARANCJI

Twoja nowa inwestycja w meble posiada aż siedmioletnią  ochronę gwarancyjną.

t1

OPCJONALNE WNIESIENIE I USTAWIENIE MEBLI

Dostawa standardowa kurierem jest zawsze bez usługi wniesienia. Jeżeli interesuje Cię zakup takiej usługi, skontaktuj się z DOK (Dział Obsługi Klienta). Jest ona wyceniana indywidualnie.