Biurka, Biuro, Realizacje

Biurka loftowe, skandynawskie dla firmy DGE-biuro z przestrzenią, w której czujesz się swobodnie

biurko z osłoną kontenerkiem
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka / Biurka loftowe, skandynawskie dla firmy DGE-biuro z przestrzenią, w której czujesz się swobodnie
biurko z osłoną kontenerkiem

Jak wyposażyć biuro? Meble, w tym biurka loft, skandynawskie do open space

office loft desk
office loft desk

Meble biurowe dla firmy DGE Sp. z o.o.

Nasze zlecenie od DGE Sp. z o.o. obejmowało m.in wykonanie biurek biurowych do open space. 

DGE Sp. z o.o. jest ważnym partnerem biznesowym Deerhorn. Dzięki temu mamy przyjemność wyposażać biura firmy w Katowicach, Bielsku-Białej, Gdyni, Wrocławiu oraz Tarnowskich Górach i jednocześnie korzystać z oferty naszego partnera. 

Przy współpracy z DGE Sp. z o.o. obniżyliśmy koszty energii. Zaproponowane rozwiązania umożliwiły naszej firmie kontrolę kosztów energii elektrycznej. Dzięki DGE Sp. z o.o. mamy gwarancję stabilności cen przez cały okres obowiązywania umowy. ?

DGE
DGE
biurka do open space
biurka do open space

Industrialne meble marki Deerhorn dla firmy DGE

Wykonaliśmy kolejne kompleksowe zlecenie. ? Tym razem urządziliśmy biura firmy DGE. Jest nam niezmiernie miło, że nasze meble loftowe trafiły do kolejnych nowych Właścicieli i mogą każdego dnia spełniać ich najśmielsze oczekiwania. Biurka klasyczne świetnie sprawdzają się w każdej designerskiej przestrzeni. W związku z tym nasze biurka loft premium z najwyższej jakości materiałów to doskonały wybór do wszystkich stylowych i modnych wnętrz.

industrialne biurka drewniane
industrialne biurka drewniane

Nowoczesne biurka do open space w stylu industrialnym – solidne biurko loft do biura, gabinetu od polskiego producenta

Biurka z ekologicznych surowców to w obecnych czasach coraz częstszy wybór wszystkich osób, które troszczą się o otaczający nas świat. ?

Nasze białe biurka z litego drewna, które uzupełniają wnętrza firmy DGE, powstały w myśl zasady zero waste, gdzie skupiamy się na ukierunkowaniu naszych procesów produkcyjnych w stronę maksymalnego ograniczenia generowania odpadów.

Warto jednak podkreślić, że dębowe biurka to nie tylko ekologiczne rozwiązania, ale także niesamowita funkcjonalność, praktyczne zastosowania oraz dbałość o najmniejszy szczegół.

biurko drewno metal
biurko drewno metal

Postaw na industrialny styl we wnętrzu i wybierz drewniane biurko z metalem

Nasze biurko lite drewno to wysoka jakość, którą można dostrzec w każdym jego elemencie. Stabilny, drewniany blat w połączeniu z trwałą konstrukcją metalową nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewnia odpowiednie warunki do pracy oraz nauki.

Biurko dębowe zostało przez nas wykonane z uwzględnieniem wszelkich ergonomicznych norm, dlatego inwestując w nie, masz pewność, że kupiłeś w pełni jakościowy produkt z najwyższej jakości surowców. ?

drewniane biurko z metalem
drewniane biurko z metalem

Biurko z osłoną, kontenerkiem, czyli praktyczne rozwiązania dla każdego

Biurko drewno, metal z kontenerkiem to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia dodatkową powierzchnię użytkową do wykorzystania. Stylowy kontenerek to pojemny mebel, który może posłużyć jako schowek na podstawowe przedmioty, a także dokumenty.

Ponadto pełni on funkcję stabilizacyjną dla dębowego blatu. Tak kreatywne i praktyczne rozwiązania stosowane w naszych produktach wyróżniają je na rynku wśród innych propozycji mebli industrialnych.

Ponadto osłony zamieszczone pod blatem biurka są świetnym uzupełnieniem wizualnym, a także zapewniają większą swobodę i komfort podczas korzystania z mebla.

Biurko z osłonami do biura to zatem świetna opcja, z której warto skorzystać szczególnie wtedy, gdy mebel został umieszczony nie w pobliżu ściany, ale na samym środku pomieszczenia.

biurko z osłonami do biura
biurko z osłonami do biura

Office loft desk do biura, gabinetu oraz domu czy mieszkania

Biurowe biurko premium Deerhorn to mebel, który możesz umieścić w dużym biurowcu czy gabinecie, a także w kameralnym domowym biurze, pokoju nastolatka lub pokoju dziennym w domu bądź mieszkaniu.

Industrialne biurka drewno, metal świetnie prezentują się zarówno jako pojedyncze elementy, jak i w towarzystwie innych mebli naszej produkcji.

industrialne biurka drewniane
industrialne biurka drewniane

Biurko z drewnianym blatem – ekologiczne biurko od polskiego producenta

Dzięki meblom Deerhorn możesz stworzyć wymarzoną przestrzeń dla swoich pracowników. Nasze stylowe biurko drewno, metal zagospodaruje przestrzeń biurową w eleganckim stylu i sprawi, że praca będzie naprawdę przyjemna i efektywna.

Gabinetowe biurko Deerhorn z drewnianym blatem to łączność z naturą i jednoczesne zapewnienie harmonii oraz spokoju, które pozytywnie wpłyną na pracę w biurze oraz codzienne funkcjonowanie.

praktyczne biurko loft
praktyczne biurko loft

Zadbaj o wizerunek swojego biura z firmą Deerhorn

Biurko do pracy naszej produkcji to elegancki i stylowy produkt w stylu loftowym, industrialnym, który doda wnętrzom niesamowitego charakteru. 

Praktyczne biurko loft z dodatkowymi elementami w postaci kontenerka, osłon pod blatem lub innych akcesoriów pozytywnie wpłyną na wizerunek firmy.

W naszej ofercie znajdziesz także kosz biurowy na śmieci wykonany w stylu industrialnym, który świetnie będzie komponował się z wszystkimi meblami naszej produkcji.

ekologiczne biurko
ekologiczne biurko

kosz biurowy na śmieci
kosz biurowy na śmieci

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Przeglądaj nasze biurka do biur i gabinetów

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂