Biurka, Realizacje, Stoły, Stoły konferencyjne

Meble do biura w nowoczesnym stylu – odkryj piękno mebli w ekskluzywnej motoryzacyjnej przestrzeni METROCARS

lada recepcyjna z lamelami
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka / Meble do biura w nowoczesnym stylu – odkryj piękno mebli w ekskluzywnej motoryzacyjnej przestrzeni METROCARS
meble do biura w nowoczesnym stylu
meble do biura w nowoczesnym stylu

Meble do biura w nowoczesnym stylu dla METROCARS

Nasze meble do biura w nowoczesnym stylu są produkowane do wielu miejsc, w tym także do salonów samochodowych. Tym razem zamówienie obejmowało wykonanie mebli do biur firmy METROCARS. Przygotowaliśmy biurka z osłonami, komodę biurową, szafę zamykaną, stół konferencyjny, ladę recepcyjną z lamelami, stoliki wsuwane, konsola biurowa.

Meble do biura w nowoczesnym stylu zapewniają odpowiednią przestrzeń do pracy, a także idealnie wpasowują się w elegancki charakter wnętrza. Meble z drewna i metalu od Deerhorn podkreślają prestiż i elegancję pomieszczenia. Wierzymy, że nasze meble do biura w nowoczesnym stylu staną się w tym miejscu symbolem jeszcze większego sukcesu, który towarzyszy na co dzień firmie METROCARS.

biurko narożne duże
biurko narożne duże

GRUPA METROCARS – czym się zajmują?

GRUPA METROCARS zajmuje się sprzedażą samochodów, które pochodzą z sieci dealerskich. Wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza oraz indywidualne podejście pozwalają firmie dobrać najkorzystniejsze rozwiązania dla każdego Klienta, co daje poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie na twarzy nowego nabywcy.

FIRMA STALE SIĘ ROZWIJA I STAWIA NA INNOWACYJNOŚĆ

Zdecydowanie Grupa Metrocars nie stoi w miejscu! Stawia na prężny rozwój i stale pogłębia wiedzę swoich ekspertów. Podążając za tą ideą firma postanowiła stworzyć zupełnie nowe i wyróżniające się z tłumu miejsce z elegancką recepcją, przestronną powierzchnią biurową, obszernym parkingiem z zadaszeniem oraz profesjonalnym studio fotograficznym. Stawiając na komfort i wygodę Klientów, będą wyznaczone dwie strefy relaksu, pierwsza wewnątrz budynku, a druga na świeżym powietrzu wśród trawy i drzew.

Nowe miejsce będzie stanowiło synonim nowoczesnej i luksusowej przestrzeni, dając poczucie komfortu i profesjonalizmu zarówno Klientom jak i całemu Zespołowi Grupy Metrocars.

stół konferencyjny drewniany
stół konferencyjny drewniany
biurka drewniane Metrocars
biurka drewniane Metrocars

Włodzimierz Zientarski – poleca METROCARS

Twarzą firmy METROCARS jest Włodzimierz Zientarski – polski dziennikarz, telewizyjny, motoryzacyjny, redaktor naczelny czasopisma Auto Moto Sport. Zyskał popularność w Polsce, dzięki swojej działalności w mediach jako ekspert w programach motoryzacyjnych.

W przeszłości był związany z różnymi programami o motoryzacji, w tym polska wersja Top Gear Polska, w którym testowano samochody, przeprowadzano relacje i wywiady. Włodzimierz Zientarski zdobył dużą rzeszę fanów, ze względu na styl prowadzenia programów i ciekawego przedstawiania informacji motoryzacyjnych, a jego wkład w promowanie motoryzacji jest bezsprzeczne.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin strony www.metrocars.pl

lada recepcyjna nowoczesna z lamelami
lada recepcyjna nowoczesna z lamelami

Zobacz film o biurku i jego zaletach

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań
  • Pamiętaj, że możesz obejrzeć wszystkie filmy produktowe na naszym kanale 👉YouTube👈

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂