Drewniana lada recepcyjna na wymiar

Lada recepcyjna od Deerhorn – witaj w przestrzeni elegancji

Lada recepcyjna inaczej zwane jako biurko recepcyjne od Deerhorn tworzy przestrzenie recepcyjne, które nie tylko imponują designem, stylem, ale także spełniają podstawowe potrzeby, sprawiając, że każde powitanie staje się wyjątkowe.

Nowoczesne wzornictwo zgodne z aktualnymi trendami – lada recepcyjna

Obecnie lady recepcyjne wykonuje się w stylu loftowym, skandynawskim oraz bardzo często w stylu nowoczesnym. Nasze lady recepcyjne, biurka recepcyjne to niezwykle pojemne meble w nowoczesnej odsłonie.

Doskonała zabudowa, precyzja wykonania oraz dbałość o najmniejszy szczegół pozwalają na stworzenie wymarzonej przestrzeni do pracy.

Biurko recepcyjne – zachwyca i ochroni

Każda nasze biurko recepcyjne z drewna i metalu zabezpieczone jest specjalnym olejowoskiem, który doskonale konserwuje drewno i zapobiega nadmiernym zabrudzeniom po wylanej kawie, herbacie czy alkoholu.

Dzięki temu biurko recepcyjne naszej produkcji przez długie lata są w bardzo dobrej kondycji i dzielnie służy podczas codziennych zmagań ich właścicieli.

lada recepcyjna narożna

Klasyczne koncepcje stwarzają doskonały klimat w nowoczesnych wnętrzach

Lady recepcyjne pełnią w biurach i gabinetach znaczącą funkcję. Pozwalają na usprawnienie pracy i stworzenie wyznaczonej przestrzeni do załatwiania spraw formalnych oraz organizacyjnych.

Nasze recepcje loft wykonywane są z najwyższej jakości surowców. Naturalne lite drewno w połączeniu z surową, metalową konstrukcją malowaną proszkowo to idealny duet, które nigdy się nie znudzi.

Lady recepcyjne najczęściej umieszczane są w biurowcach, gabinetach czy holach, ale mogą zająć także dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce.

Otocz się wysokiej jakości meblami marki Deerhorn i ciesz się ich naturalnością, funkcjonalnością i niesamowitą jakością.

Biurko recepcyjne, lada recepcyjna

Wykonujemy lady recepcyjne z gotowego projektu lub na zamówienie.

Realizacja na terenie całego kraju.

Dlaczego lada recepcyjna jest ważnym punktem kontaktowym dla klientów, gości i partnerów biznesowych?

Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że lada recepcyjna to zazwyczaj pierwsze miejsce, w którym znajdują się Twoi klienci, goście lub partnerzy biznesowi. To właśnie w tym obszarze odbywa się codzienne funkcjonowanie, dlatego można stwierdzić, że meble recepcja są sercem każdego biura lub gabinetu.

Zawsze podkreślamy, że opinię na temat danej firmy wypracowuje się na podstawie wielu czynników, w tym przede wszystkim uwzględniając wykwalifikowany personel czy jakość sprzedawanych usług lub produktów, jednak ogromne znaczenie ma również estetyka i funkcjonalność pomieszczenia, w którym działa dane przedsiębiorstwo.

Ten, kto zna się na budowaniu marki firmowej, z pewnością wie, że estetyka oraz branding miejsca pracy to bardzo ważne wyznaczniki, które podświadomie wpływają na odbiór miejsca przez klientów, partnerów biznesowych lub gości.

Każda lada recepcyjna powinna być zatem spójna z wizerunkiem i stylem firmy. Jeśli Twoje biuro, gabinet są zaaranżowane w nowoczesnym stylu, koniecznie wybierz takie meble recepcja, które będą wyróżniały się świetnym designem.

Lada recepcyjna powinna spełniać wszelkie normy i wymagania, które korzystnie wpłyną na stworzenie idealnego miejsca do pracy i obsługi przybyłych gości, klientów, partnerów biznesowych. Nasza nowoczesna lada recepcyjna to zatem doskonały wybór do każdej funkcjonalnej, a jednocześnie designerskiej i stylowej przestrzeni zaaranżowanej w stylu industrialnym, loftowym, skandynawskim.

Z czego wykonana jest nasza lada recepcyjna z lamelami premium?

Lada recepcyjna od Deerhorn jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, a więc naturalnego drewna dębowego oraz metalu.

Biurko recepcyjne na zamówienie o odpowiednim rozmiarze to wymarzony produkt wielu przedsiębiorców lub managerów, którzy mogą dostosować nasz mebel do swoich indywidualnych powierzchni oraz potrzeb.

Zamawiając u nas ladę recepcyjną, masz wpływ na jej wysokość, długość oraz ostateczny wygląd wizualny. W zależności od potrzeb i preferencji naszych Klientów realizujemy zlecenia na zamówienie, ponieważ wiemy, że w większości przypadków nasi Odbiorcy marzą o idealnie dopasowanej ladzie recepcyjnej.

lada recepcyjna z lamelami narożna

lada recepcyjna z lamelami

Jesteśmy firmą, która przywiązuje ogromną wagę do wyglądu naszych mebli, dlatego skrupulatnie dbamy o każdy detal naszych produktów. Skupiamy szczególną uwagę na wykończeniach, które naszym zdaniem są bardzo ważne i ostatecznie tworzą całokształt produktu.

Blat z drewna dębowego zabezpieczony wysokiej jakości olejami naturalnymi w procesie olejowania daje wiele korzyści w postaci łączności i harmonii z naturą, a także stworzenia przytulnego klimatu. Dzięki olejowaniu drewniane blaty zyskują odporność na plamy z kawy, herbaty lub innych napojów.

Drewno we wnętrzach daje poczucie swobody, odpoczynku, lepszej koncentracji oraz przyjaznej atmosfery. Uwielbiamy wykorzystywać ten ponadczasowy surowiec do tworzenia naszych mebli, ponieważ wiemy, że doskonale wkomponuje się on w każdą designerską przestrzeń.

Biurko recepcyjne – w jakim kształcie? Jakie powinno posiadać udogodnienia?

Doskonała forma – lada w kształcie litery L inaczej nazywana jako lada recepcyjna narożna oraz praktyczny układ sprawiają, że jest to nasz kolejny bestsellerowy produkt, który podbił serca wszystkich pasjonatów oryginalnych, funkcjonalnych oraz estetycznych mebli premium.

Ten rodzaj lady do recepcji umieszczany jest nie tylko w pobliżu ściany, ale również w centralnym miejscu recepcji.

Nasza lada recepcyjna narożna zapewnia doskonałe zagospodarowanie przestrzeni oraz wiele innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Lada recepcyjna stwarza idealne warunki do pracy dla pracowników, a jednocześnie świetnie spełnia swoją funkcję dla odwiedzających Twoją firmę klientów, partnerów biznesowych lub gości.

Biorąc pod uwagę wyposażenie recepcji, musimy uwzględnić zarówno samo wyposażenie techniczne, jak i ergonomię i dostępność. Meble recepcja powinny być wyposażone we wszelkie niezbędne urządzenia techniczne, a więc m.in. komputer, drukarkę czy telefony.

Nasza lada recepcyjna posiada odpowiednio przygotowane miejsce na tego typu urządzenia, które każdy właściciel mebla może uzupełnić w dostosowany do swoich potrzeb sposób.

Lada recepcyjna z nadstawką zapewnia również komfort i prywatność, dzięki czemu pracownik ma wygodne i ergonomiczne miejsce do realizowania swoich obowiązków. Lada recepcyjna powinna być dopasowana do wnętrza, a także uwzględniać kilka innych aspektów.

Lada recepcyjna od Deerhorn to mebel biurowy, który zaspokaja potrzeby obu stron, dlatego warto w niego zainwestować i cieszyć się jego ponadczasową funkcjonalnością, ergonomią oraz estetyką.

Biurko recepcyjne do potrzeb osób niepełnosprawnych

lada recepcyjna narożna z lamelami

lada recepcyjna narożna

Tak jak nieraz wspominaliśmy, jesteśmy firmą, dla której priorytetem jest stworzenie biurek recepcyjnych, które są dostępne dla wszystkich.

Nasze biurko recepcyjne jest dostosowane dla osób niepełnosprawnych, co jest szczególnie ważne i potrzebne we wszystkich miejscach pracy nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami.

Idealnie sprawdzi się nasza lada recepcyjna czarna lub lada recepcyjna biała. Kolor czarny, biały to uniwersalne barwy, które doskonale wpasują się w klimat pomieszczenia, a dobór do nich innych elementów wnętrza będzie znacznie prostszy.

Biel i czerń komponuje się praktycznie z każdym innym kolorem, a przy zastosowaniu takich barw znacznie łatwiej jest wyposażyć dane miejsce.

Swoje biurko recepcyjne możesz uzupełnić dodatkowo wieloma innymi meblami premium od Deerhorn oraz dodatkowymi przedmiotami, które nie tylko zadbają o prestiż tego miejsca, ale także wpłyną na jego funkcjonalność.

Nie zapomnij także o logo firmy, które powinno dostojnie prezentować się w centralnym punkcie recepcji.

W pobliżu lady recepcyjnej możesz stworzyć również strefę oczekiwania dla klientów lub innych osób, które czekają właśnie na spotkanie i wyposażyć ją w wygodne siedzenia, industrialne stoliki oraz branżowe, interesujące czasopisma.

Wiemy, że właśnie takie rozwiązania są przysłowiową wisienką na torcie podczas wyposażania biur i gabinetów. Praktyczne i pełne charakteru miejsce z pewnością zachęci Twoich odbiorców do skorzystania z oferty lub rozpoczęcia z Twoją firmą ciekawej współpracy.

Dla kogo przeznaczona jest lada recepcyjna?

Lada recepcyjna mała od Deerhorn to niezwykle praktyczny, solidny i trwały produkt, który idealnie wyposaży placówki medyczne, do hoteli, salonów kosmetycznych, do salonów fryzjerskich czy obiektów rekreacyjnych również doskonale się sprawdzi.

Biurko recepcyjne to nowoczesny design, które jako lada recepcyjna wyposaży również ośrodki edukacyjne, ubezpieczalnie czy banki.

Lada recepcyjna wyposażona jest w kontener z szufladami, który zapewni odpowiednie miejsce do przechowywania segregatorów, teczek oraz różnorodnych dokumentów. Takie rozwiązanie pomaga utrzymać porządek oraz podnieść wydajność w miejscu pracy.

Duża przestrzeń daje poczucie swobody i jednocześnie zachęca do praktycznego zagospodarowania biurek recepcyjnych w najlepszy możliwy sposób. Lada recepcyjna z lamelami to topowy produkt na rynku meblarskim, który doda firmie charakteru i elegancji na skalę światowych przedsiębiorstw.

Jeśli marzysz o wprowadzeniu nuty oryginalności oraz niebanalnego designu, nasza lada recepcyjna to doskonały wybór na długie lata.