MEBLE
DO RECEPCJI

Nowoczesne wzornictwo zgodne z aktualnymi trendami – lada recepcyjna

Obecnie meble biurowe, gabinetowe i konferencyjne wykonuje się w stylu loftowym. Nasze recepcje, lady recepcyjne to niezwykle pojemne meble w nowoczesnej odsłonie. Doskonała zabudowa, precyzja wykonania oraz dbałość o najmniejszy szczegół pozwalają na stworzenie wymarzonej przestrzeni do pracy. Każda nasza lada recepcyjna z drewna i metalu zabezpieczona jest specjalnym olejowoskiem, który doskonale konserwuje drzewo i zapobiega nadmiernym zabrudzeniom po wylanej kawie, herbacie czy alkoholu. Dzięki temu meble naszej produkcji przez długie lata są w bardzo dobrej kondycji i dzielnie służą podczas codziennych zmagań ich właścicieli.

biurko recepcyjne narożne

Klasyczne koncepcje stwarzają doskonały klimat w nowoczesnych wnętrzach

Lady recepcyjne pełnią w biurach i gabinetach znaczącą funkcję. Pozwalają na usprawnienie pracy i stworzenie wyznaczonej przestrzeni do załatwiania spraw formalnych oraz organizacyjnych. Nasze recepcje loft wykonywane są z najwyższej jakości surowców. Naturalne lite drewno w połączeniu z surową, metalową konstrukcją malowaną proszkowo to idealny duet, które nigdy się nie znudzi.

Lady recepcyjne najczęściej umieszczane są w biurowcach, gabinetach czy holach, ale mogą zająć także dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce.

Otocz się wysokiej jakości meblami marki Deerhorn i ciesz się ich naturalnością, funkcjonalnością i niesamowitą jakością.

Biurko recepcyjne, lada recepcyjna

Wykonujemy lady recepcyjne z gotowego projektu lub na zamówienie.

Realizacja na terenie całego kraju.