Polski producent mebli biurowych w stylu loft, industrialnym, skandynawskim


Jako firma Deerhorn – producent mebli biurowych – od kilku lat intensywnie realizujemy naszą misję, jaką jest tworzenie lepszych przestrzeni do pracy biurowej w zgodzie z naturą i ergonomią. W swoich działaniach skupiamy się na wykonywaniu mebli, które będą ułatwiały codzienność naszym Klientom.

Realizujemy projekty zapewniające funkcjonalność, ergonomię oraz estetykę. W naszym asortymencie znajdują się meble wykonane w stylu loftowym, industrialnym oraz skandynawskim z różnych kategorii i w różnych konfiguracjach.

Szeroka oferta od Deerhorn sprawia, że z naszymi meblami wyposażysz nowoczesne wnętrza biur, gabinetów, domów i mieszkań zarówno tych o mniejszej powierzchni, jak i o dużych rozmiarach.


Nowoczesne meble do biura od Deerhorn – wytrzymałość, ergonomia i funkcjonalność


Jako polski producent mebli do biura posiadamy w swojej ofercie szereg funkcjonalnych mebli wykonywanych przy użyciu innowacyjnych maszyn, które zapewniają niesamowitą precyzję i dbałość o każdy detal.

Nasze meble biurowe w stylu loft, industrialnym charakteryzują się surowymi wykończeniami powstałymi z litego drewna dębowego oraz metalowej konstrukcji. Takie połączenie doskonale uzupełnia minimalistyczne wnętrza i nadaje im charakteru oraz daje gwarancję solidności i wytrzymałości mebli na lata.

W celu ulepszenia naszych produktów od samego początku zabezpieczamy surowe drewno naturalnym olejowoskiem, który nie tylko powierzchownie chroni element, ale także skutecznie działa w jego wnętrzu. Olejowosk pięknie uwydatnia oryginalną strukturę drewna, przez co pozwala poczuć we wnętrzach powiew świeżości oraz łączności z naturalnym środowiskiem.

Takimi działaniami jeszcze bardziej dbamy o jakość oraz trwałość naszych mebli z drewna dębowego, a także pokazujemy, że dla nas najważniejszy jest Klient – jego komfort, zadowolenie oraz satysfakcja podczas korzystania z naszych produktów.


Meble loft od Deerhorn – estetyka i niebanalny styl


Każdy nasz produkt powstaje przy pomocy wyspecjalizowanych projektantów, którzy skutecznie łączą w swoich projektach funkcjonalność i estetykę. Ergonomiczne rozwiązania są kluczowe w codziennym wykonywaniu pracy w biurze wyposażonym naszymi meblami, jednak bardzo ważna jest również estetyka i wizualne wykończenia każdego elementu.

Nasze produkty ze względu na połączenie drewna i metalu w odpowiednich proporcjach i kolorach tworzą we wnętrzach niepowtarzalny klimat. W asortymencie Deerhorn znajdują się różne kolekcje, ale każda z nich łączy w sobie nasze kluczowe wartości, którymi chcemy się dzielić z wszystkimi Klientami.


Meble na wymiar – oferta dostosowana do Twoich potrzeb


Każda z naszych kolekcji wyróżnia się szlachetnością naturalnych surowców, pięknym stylem oraz oryginalnymi detalami i została zaprojektowana w taki sposób, aby dać większą elastyczność i swobodę w ich łączeniu.

W ofercie posiadamy meble w standardowym rozmiarze, jednak wykonujemy także meble na wymiar dla Klienta, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki takiej możliwości nasi Klienci dopasowują meble do wnętrz i mogą stworzyć przestrzenie w pełni funkcjonalne, ergonomiczne i takie, o jakich marzą.

W zestawie z topowymi meblami od polskiego producenta zyskujesz również fachową poradę oraz pomoc w zaaranżowaniu przestrzeni.