Biurka narożne

Biurko narożne loftowe Loft Office Plus 160×70

3.9754.525

Biurko narożne z drewnianym blatem Corner Desk

3.1153.665

Biurko narożne Future active style

4.8555.395

Biurko narożne z drewnianym blatem loft 160x70cm

3.1153.665

Biurko narożne z drewnianym blatem loft 180x70cm

3.1153.465

Białe biurko narożne z drewnianym blatem loft

3.1153.665

Biurko narożne z płaskim blatem loft office slim

3.9754.535

Biurko narożne z blendami maskującymi 200x70cm

3.5153.665

Biurko narożne – przestrzeń z zapasem

W codziennej pracy potrzebujesz nieco więcej przestrzeni? Wybierz biurko narożne z funkcjonalną dostawką. Zyskasz miejsce do przechowywania oraz dłuższy blat, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zorganizować pracę. To z kolei polepszy Twój poziom skupienia i poczucie komfortu.

Biurko z narożną dostawką to kompaktowe rozwiązanie, które sprytnie zwiększa powierzchnię roboczą. Jednocześnie wszystkie potrzebne rzeczy masz wciąż pod ręką. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne dostawki – z otwartymi półkami, szufladami, zamykanym kontenerkiem. Nie potrzebujesz miejsca do przechowywania? Posiadamy też biurka, które mają jedynie wydłużony do litery L blat.

Zorganizuj się lepiej z biurkiem narożnym

Gabinetowe biurko narożne świetnie wpasowuje się we wnętrza, nawet te niewielkie, dając Ci więcej możliwości do aranżacji i organizacji przestrzeni, dzięki wykorzystaniu każdego cennego centymetra. Większe biurko, to więcej miejsca na wszystkie potrzebne na co dzień rzeczy do pracy, nauki czy realizowania swojego hobby. Na biurku narożnym wszystko znajdzie swoje miejsce.

Osoby, które cenią sobie porządek w przestrzeni roboczej z pewnością docenią biurko narożne z akcesoriami. Szeroki wybór dodatków, takich jak nadstawka na monitor, półka na klawiaturę, przepusty na kable i wiele innych, pozwolą tak zorganizować miejsce na blacie, by codzienna praca była przyjemna i produktywna.

Wszystkie meble z tej kategorii powstają z połączenia naturalnego drewna i metalu. Wprowadzają do wnętrza nowoczesny, ale ciepły i bliski naturze klimat, który pozytywnie wpływa na samopoczucie i efektywność.

Zapoznaj się ze wszystkimi dostępnymi wariantami biurek narożnych i wybierz to, które wpisze się w Twoje potrzeby.

biurko narożne prawe z blendami