Realizacje, Stoły

Stół konferencyjny dla grupy EUROZET – rozgłośni radiowej m.in. Radia ZET

stół do rozmów w Radiu ZET
Meble Deerhorn / Realizacje / Stoły / Stół konferencyjny dla grupy EUROZET – rozgłośni radiowej m.in. Radia ZET
loftowy stół czarny z drewnem
stół konferencyjny na 14 osób

👉Realizacja dla grupy EUROZET, czyli zaaranżowanie przestrzeni z wykorzystaniem stołu konferencyjnego od Deerhorn👈

Jako firma Deerhorn, czyli producent mebli industrialnych z drewna i metalu, mieliśmy okazję wyposażyć przestrzeń jednej z przodujących firm mediowych w Polsce – Grupy EUROZET, do której należy m.in. Radio ZET.

Grupa EUROZET
Grupa EUROZET

Stół konferencyjny z drewnianym blatem to ponadczasowy mebel, który powstał z najwyższej jakości materiałów. Nasz stół do sali konferencyjnej Radia ZET to funkcjonalny, trwały i solidny produkt zapewniający komfortowe miejsce do pracy oraz przeprowadzania ważnych biznesowych rozmów.

Nasz nowoczesny stół modułowy z długim dębowym blatem to stabilny stół konferencyjny do 20 osób, który w procesie produkcyjnym został przez nas zabezpieczony przed uszkodzeniami. Duży dębowy blat pokryty naturalnym olejowoskiem będzie chronił przed plamami z kawy, herbaty lub innych napojów.

Stelaż metalowy pomalowany proszkowo w kolorze czarny mat nie tylko jest świetnym zabezpieczeniem, ale także w połączeniu z naturalnym odcieniem drewna komponuje się doskonale również pod względem estetycznym w pomieszczeniu rozgłośni radiowej.

Stół do sali konferencyjnej w Radiu ZET został wyposażony w aluminiowe przepusty kablowe, które ułatwiają pracę oraz dbają o estetykę na stole, utrzymując porządek, ład i harmonię. Poplątane kable leżące na blacie nie są już problemem. Dzięki takim przepustom stół konferencyjny do Radia ZET zyskał dodatkowy urok i praktyczne rozwiązanie. W naszej ofercie posiadamy wiele innowacyjnych akcesoriów, które znacznie ułatwiają codzienne działania.

Pamiętaj, że możesz obejrzeć wszystkie filmy produktowe na naszym kanale 👉YouTube👈

stół z grubym drewnianym blatem na metalowych nogach
stół do sali konferencyjnej Radia ZET

Wybór stołu do sali konferencyjnej. Jak dobrać odpowiedni model?

Sala konferencyjna pełni kluczową funkcję w wielu przedsiębiorstwach i daje nieograniczone możliwości w kwestii organizowania ważnych spotkań. Industrialny stół konferencyjny na 14 osób został trafnie dostosowany do przestrzeni sali konferencyjnej Radia ZET. Odpowiedni rozmiar, designerski styl, ponadczasowy wygląd oraz niesamowity komfort z użytkowania znacznie poprawią jakość pracy uczestników spotkań. Oprócz praktycznych rozwiązań wynikających z posiadania naszego stołu konferencyjnego z drewna i metalu każdy właściciel i użytkownik mebla będzie cieszyć się również z niesamowitej estetyki wykonania. 

Dbałość o detale i precyzja wykonania każdego elementu stołu pokazuje, że jako producent mebli skupiamy się zarówno na ergonomii, ekologii, jak i stworzeniu produktów premium na światową skalę. Długi stół z krzesłami do sali konferencyjnej Radia ZET stworzył we wnętrzu ciepłą, przyjazną atmosferę, która korzystnie wpływa na skupienie podczas pracy, a także daje poczucie łączności i harmonii z naturą.

Dobierając odpowiedni model stołu konferencyjnego, warto skupić się na swoich potrzebach. Istotne jest, aby zwrócić uwagę na dostępną ilość miejsca we wnętrzu, panujący styl, a także wykorzystane do produkcji stołu materiały.

duży stół do sali konferencyjnej Radia ZET
stół do sali konferencyjnej w Radiu ZET

Kim jest grupa EUROZET?

Grupa EUROZET to firma związana z mediami, która zajmuje się produkcją oraz nadawaniem programów radiowych, sprzedażą czasu reklamowego, a także działalnością brokerską dla stacji i serwisów internetowych, jak i tworzeniem oraz zarządzaniem serwisami internetowymi. Grupa EUROZET zaczęła funkcjonować w 1993 roku, choć już trzy lata wcześniej miały miejsce początki jej historii, a nadawanie rozpoczęło wtedy Radio ZET. 

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Grupy EUROZET obecnie w jej skład wchodzi aż dziewięć rozgłośni, wśród których znajdują się: Radio ZET, TOK FM, Radio Złote Przeboje, Antyradio, Radio Plus, Radio Pogoda, Meloradio, Rock Radio oraz Chillizet.

Grupa EUROZET to również serwis muzyczno-podcastowy Tuba oraz serwisy internetowe, np.: radiozet.pltokfm.plzloteprzeboje.plantyradio.plchillizet.pl i planeta.pl, a także Studio ZET, które produkuje reklamy i EUROZET Live – marka dedykowana projektom cross-mediowym oraz marketingowi miejsc i wydarzeń. Jest nam niezmiernie miło, że Grupa EUROZET spośród wielu firm produkujących stoły konferencyjne wybrała właśnie naszą markę. To dla nas ogromne wyróżnienie i wielki sukces.

długi stół konferencyjny loft
długi stół z krzesłami do sali konferencyjnej Radia ZET

Najpopularniejsze programy Radia ZET

Radio ZET to jedna ze stacji, która cieszy się w Polsce dużą popularnością i uznaniem nie tylko ze względu na uwielbiane utwory i ponadczasowe przeboje, ale także świetne programy, wśród których znajdują się m.in.: “Dzień Dobry Bardzo” prowadzone przez Marka Starybrata, Kamila Baleję oraz Bartosza Gajdę, którzy od samego rana przekazują słuchaczom mocpozytywnej energii, a także takie audycje jak “Szczyt wszystkiego”, “Gość Radia ZET”, 7. Dzień Tygodnia” czy “Szymon Majewski Szał”.

Każdy ze słuchaczy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie – od rozrywki i humoru, przez doskonałą muzykę, ciekawe informacje, dawkę najwyższej próby publicystykę, po rzetelne wiadomości z kraju i ze świata.

Zobacz filmik o biurku i dowiedz się o jego zaletach 😃

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂