deehorn meble premium

O NAS

Serce marki Deerhorn znajduje się w Biłgoraju na Lubelszczyźnie. To właśnie tutaj powstają nowoczesne meble biurowe oparte na wyjątkowym designie oraz wysokiej jakości. Wyposażamy w nasze produkty zarówno małe gabinety, biura, jak i całe biurowce w kraju i za granicą.

Nasze meble tworzymy z pasji do pięknych mebli i wnętrz, dlatego też dbając o unikalność naszych projektów zostały one zarejestrowane w Urzędzie Patentowym RP jako chronione wzory przemysłowe.

meble olejowane

Park maszynowy

Meble biurowe Deerhorn powstają przy użyciu nowoczesnego parku maszyn. Podstawą produkcji są centra obróbcze CNC oraz automatyczna linia do olejowania drewna. Wprowadzone rozwiązania technologicznie gwarantują wysoką jakość produktów, ich powtarzalność oraz zwielokrotnienie produkcji.
jelen

Korzyści dla środowiska

Idea ekonomii cyrkularnej jest nam szczególnie bliska, dlatego też świadomie w produkcji wykorzystujemy naturalne surowce takie jak lite drewno dębowe i stal, które w 100% można wykorzystać ponownie. Nawet używana przez nas w produkcji frontów płyta wiórowa może zostać poddana recyklingowi.
Całość procesu produkcyjnego w naszym przedsiębiorstwie jest ukierunkowana na maksymalne ograniczenie generowania odpadów. Zarządzamy naszym procesem produkcyjnym oraz wytwarzanymi produktami tak, by maksymalnie odzyskiwać wszystkie zasoby i przetwarzać je ponownie, zgodnie z zasadą „zero waste”.

SHOWROOM

Meble premium - showroom Biłgoraj to ponad 20 oddzielnych aranżacji pomieszczeń na powierzchni ponad 700 m2. Znajdziesz tutaj wszystkie nasze kolekcje oraz dodatki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę.

+48 535 975 875

Deerhorn meble

CAFE DEERHORN

Serdecznie zapraszamy do showroomu w siedzibie naszej firmy w Biłgoraju, gdzie możesz zobaczyć wszystkie nasze meble, dotknąć ich a przy okazji napić się pysznej kawy.
Nasi pracownicy chętnie opowiedzą o stosowanych przez nas technologii i materiałach. Pomożemy Ci stworzyć Twój wymarzony gabinet lub biuro.
Inne nasze showroomy znajdziesz w miastach: Warszawa, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław.

ZESPÓŁ

Kochamy, to co robimy.

Za każdym naszym działaniem stoi zespół wspaniałych ludzi - specjalistów i ekspertów, którzy pomagają zmieniać Twoje wnętrza. Zaangażowani w swoją pracę, konsekwentni w działaniach, tak by spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Tworzymy z intencją na dziś, jutro i jeszcze dłużej...

Jesteśmy przekonani, że loftowe meble premium wzbudzą Twój zachwyt i poprawią komfort pracy. Dlaczego? Nasze meble to coś więcej niż tylko geometryczne bryły - to meble, z którymi będziesz pisał swoją historię, na dobre i na złe. Staną się one Twoim osobistym towarzyszem w codziennej pracy i pewnie już wkrótce nie będziesz wyobrażał sobie pracy bez nich. Oddajemy w Twoje ręce industrialne meble - owoce wielkiej, pełnej pasji pracy naszych pracowników.

TWORZYMY LEPSZĄ PRZESTRZEŃ DO PRACY BIUROWEJ W ZGODZIE Z NATURĄ I ERGONOMIĄ.

WŁAŚCICIEL

ZOBACZ NAJNOWSZE REALIZACJE