deehorn producent mebli biurowych

Producent mebli biurowych

Serce marki Deerhorn – producent mebli biurowych znajduje się w Biłgoraju na Lubelszczyźnie. To właśnie tutaj powstają meble biurowe które łączą funkcjonalność, design i najwyższą jakość wykonania.

Do produkcji mebli wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane materiały i precyzyjne wykonanie. Każdy detal jest przez nas starannie dopracowany, by meble z Biłgoraja emanowały nie tylko elegancją, ale również historią i lokalnym charakterem.

Producent mebli biurowych z Biłgoraja

Jako producent mebli z Biłgoraja z pasją do doskonałości oferujemy wyjątkowe rozwiązania, które łączą najważniejsze cechy, które tak bardzo są cenione przez naszych Klientów, a są to.: funkcjonalność, estetyka, trwałość, wysoka jakość wykonania. Z dumą wyposażamy w nasze produkty zarówno małe gabinety, biura, jak i całe biurowce w kraju i za granicą.

Bez względu na to, czy aranżujesz niewielką przestrzeń biurową czy kompleksowy obiekt biznesowy, nasze meble są dostosowane do różnorodnych potrzeb. Jesteśmy w pełni zaangażowani w pasję do piękna i funkcjonalności mebli biurowych.

Producent biurowych mebli z wyjątkowymi wzorami zastrzeżonymi

Każdy projekt, jaki tworzymy, jest wyjątkowy i pełen indywidualnego charakteru. Unikalność naszych mebli została doceniona przez Urząd Patentowy RP, jako chronione wzory przemysłowe.

Dlatego jako producent mebli, angażujemy się w tworzenie oryginalnych wzorów/projektów, które są inspiracją dla całej branży.

Meble z Biłgoraja zmieniają światową przestrzeń

Z dumą dostarczamy meble z Biłgoraja do wnętrz w całym kraju i za granicę, uzupełniając zarówno małe gabinety, jak i prestiżowe biurowce. Wybierając meble z Biłgoraja, wybierasz nie tylko jakość, ale również wyrazisty ślad historii i lokalnej pasji do rzemiosła. Odkryj piękno tradycji w nowoczesnym wydaniu z meblami z Biłgoraja, lidera i producenta mebli biurowych.

producent mebli biurowych

Park maszynowy

Meble biurowe Deerhorn powstają przy użyciu nowoczesnego parku maszyn. Podstawą produkcji są centra obróbcze CNC oraz automatyczna linia do olejowania drewna. Wprowadzone rozwiązania technologicznie gwarantują wysoką jakość produktów, ich powtarzalność oraz zwielokrotnienie produkcji.
meble biurowe producent

Korzyści dla środowiska

Idea ekonomii cyrkularnej jest nam szczególnie bliska, dlatego też świadomie w produkcji wykorzystujemy naturalne surowce takie jak lite drewno dębowe i stal, które w 100% można wykorzystać ponownie. Nawet używana przez nas w produkcji frontów płyta wiórowa może zostać poddana recyklingowi.
Całość procesu produkcyjnego w naszym przedsiębiorstwie jest ukierunkowana na maksymalne ograniczenie generowania odpadów. Zarządzamy naszym procesem produkcyjnym oraz wytwarzanymi produktami tak, by maksymalnie odzyskiwać wszystkie zasoby i przetwarzać je ponownie, zgodnie z zasadą „zero waste”.

SHOWROOM

Meble biurowe, producent z Biłgoraja - showroom Biłgoraj to ponad 20 oddzielnych aranżacji pomieszczeń na powierzchni ponad 700 m2. Znajdziesz tutaj wszystkie nasze kolekcje oraz dodatki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę.

+48 535 975 875

meble biurowe producent
meble Biłgoraj kawiarnia Deerhorn

CAFE DEERHORN

Serdecznie zapraszamy do showroomu w siedzibie naszej firmy w Biłgoraju, gdzie możesz zobaczyć wszystkie nasze meble, dotknąć ich a przy okazji napić się pysznej kawy.
Nasi pracownicy chętnie opowiedzą o stosowanych przez nas technologii i materiałach. Pomożemy Ci stworzyć Twój wymarzony gabinet lub biuro.
Inne nasze showroomy znajdziesz w miastach: Warszawa, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław.
meble biurowe producent team Deerhorn

ZESPÓŁ

Kochamy, to co robimy.

Za każdym naszym działaniem stoi zespół wspaniałych ludzi - specjalistów i ekspertów, którzy pomagają zmieniać Twoje wnętrza. Zaangażowani w swoją pracę, konsekwentni w działaniach, tak by spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Tworzymy z intencją na dziś, jutro i jeszcze dłużej...

Jesteśmy przekonani, że meble biurowe wzbudzą Twój zachwyt i poprawią komfort pracy. Dlaczego? Nasze meble biurowe to coś więcej niż tylko geometryczne bryły - to meble, z którymi będziesz pisał swoją historię, na dobre i na złe. Staną się one Twoim osobistym towarzyszem w codziennej pracy i pewnie już wkrótce nie będziesz wyobrażał sobie pracy bez nich. Oddajemy w Twoje ręce meble biurowe - owoce wielkiej, pełnej pasji pracy naszych pracowników.

TWORZYMY LEPSZĄ PRZESTRZEŃ DO PRACY BIUROWEJ W ZGODZIE Z NATURĄ I ERGONOMIĄ.

producent mebli biurowych Pikul Rafał

WŁAŚCICIEL

producent mebli biurowych Rafał Pikul

ZOBACZ NAJNOWSZE REALIZACJE