Recepcja

Pierwsze wrażenie na 100%

Czy wchodząc do Twojej firmy klient trafia najpierw do recepcji? Wykorzystaj tę przestrzeń, by zrobić na nim świetne pierwsze wrażenie. Nasze lady recepcyjne z naturalnego drewna i metalu prezentują nowoczesny, ale ciepły styl, łącząc go z wygodą i funkcjonalnością.

Recepcja to miejsce w firmie, które przez cały dzień tętni życiem. Dlatego jego odpowiednia organizacja usprawnia pracę i funkcjonowanie całego zespołu. Sercem tej przestrzeni jest lada recepcyjna. Różnorodne meble dostępne w naszej ofercie dają mnóstwo możliwości dostosowania jej do indywidualnych potrzeb. Proste i narożne, z podniesioną ladą, która skrywa wnękę do przechowywania, z kontenerkami i pojemnymi szufladami – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zaaranżowania wygodnej recepcji.

Na czym polega przewaga naszych lad recepcyjnych?

Zaprojektowaliśmy je tak, by w pełni pozwalały na praktyczne wykorzystanie przestrzeni mebla. Jednocześnie wszystkie funkcjonalności zamknęliśmy w nowoczesnej formie, w której pierwsze skrzypce gra naturalne drewno.
Pokryliśmy je olejem, by zabezpieczyć blaty w razie rozlania wody, kawy czy herbaty. W połączeniu z czarnymi metalowymi elementami otrzymaliśmy biurka solidne i trwałe, które pozostaną w modzie przez długie lata.

biurko recepcyjne deerhorn