Szafy

Przechowywanie w wielkim stylu

Stosy ważnych dokumentów piętrzą się na Twoim biurku, a segregatory i materiały biurowe zagrzały miejsce w kartonach rozstawionych po wszystkich kątach gabinetu? Szafa biurowa to rozwiązanie, które pomoże Ci funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń.

Nasze szafy powstają z naturalnego drewna oraz metalu i idealnie pasują do kolekcji naszych biurek. Razem stworzą spójne, uporządkowane wnętrze, sprzyjające codziennej pracy. W szafach zastosowaliśmy różne kombinacje półek otwartych oraz drzwi drewnianych i szklanych, zyskując oryginalny efekt wizualny, przy zachowaniu pojemnej powierzchni do przechowywania.

Meble biurowe projektujemy z najwyższą dbałością o szczegóły, uważnie wybierając drewno i poddając je starannej obróbce, by na długo zachowało trwałość i zawsze pięknie się prezentowało. Dzięki temu masz pewność, że wybrana przez Ciebie szafa gabinetowa będzie najlepszym uzupełnieniem wnętrza. I to na lata.

Nowoczesna szafa jedno- lub dwudrzwiowa, z otwartymi półkami lub zamykana na zamek, a może szafa biurowa przesuwna – w naszej kolekcji znajdziesz meble gabinetowe, dzięki którym stworzysz piękne i funkcjonalne biuro.
szafa na segregatory do biura loft