Biurka, Biurka z regulacją, Biuro, Blog, Komody, Realizacje, Regaly, Stoły, Stoły konferencyjne, szafki RTV, Szafy, Wieszaki

Certyfikat Marka Lubelskie 2023 dla Deerhorn Meble

Wojciech Kobel Dyrektor Generalny Deerhorn
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka / Certyfikat Marka Lubelskie 2023 dla Deerhorn Meble
Wojciech Kobel Dyrektor Generalny Deerhorn

To dla nas niezwykły zaszczyt i wyróżnienie, ponieważ znak towarowy „Lubelskie” to synonim jakości, innowacyjności oraz troski o środowisko. Tym samym dziękujemy za zaufanie i zauważenie naszych intensywnych działań związanych z promocją regionu.

Deerhorn meble biurowe na Gali wręczenia certyfikatów Marka Lubelska – 12 lutego 2023 r.

Autorem zdjęć jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Marka Lubelskie Certyfikat
Marka Lubelskie Certyfikat

Wydarzenie to odbyło się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, a spora ilość uczestników wskazywała na ważność wydarzenia oraz jego podniosły charakter. Podczas Gali została uhonorowana kolejna osoba, firma oraz instytucja z terenu województwa lubelskiego, która w 2022 roku sukcesywnie promowała region zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Cieszymy się z kolejnego certyfikatu dla naszej firmy.

Gala Marka Lubelskie Deerhorn meble
Gala Marka Lubelskie Deerhorn meble
Marka Lubelskie
Marka Lubelskie
Marka Lubelskie 2023
Marka Lubelskie 2023

Certyfikat Marka Lubelskie dla Deerhorn

Otrzymaliśmy wspomniany certyfikat „Marka Lubelskie”. To dla nas niezwykły zaszczyt i wyróżnienie, ponieważ znak towarowy „Lubelskie” to synonim jakości, innowacyjności oraz troski o środowisko. Tym samym dziękujemy za zaufanie i zauważenie naszych intensywnych działań związanych z promocją regionu.

Tego dnia podczas Gali Marka Lubelskie nagrodę dla Deerhorn odebrał Dyrektor Generalny Wojciech Kobel.

Deerhorn z certyfikatem Marka Lubelskie
Deerhorn z certyfikatem Marka Lubelskie

W czasie wydarzenia zostały wręczone również dwie statuetki ambasadorom specjalnym, a także certyfikaty dziesięciu laureatom projektu gospodarczego Marka Lubelskie.

Wszyscy Laureaci Marka Lubelskie 2023
Wszyscy Laureaci Marka Lubelskie 2023
Laureaci Marka Lubelskie Deerhorn
Laureaci Marka Lubelskie Deerhorn

Unikalne i wyjątkowe meble industrialne – dbamy o jakość i oryginalność, nasze projekty jako wzory przemysłowe

Nasza firma od kilku lat przykłada wszelkich starań, aby rzetelnie, w zgodzie z obowiązującymi normami, a także trendami 
wykonywać dla klientów z Polski oraz z zagranicy najwyższej jakości meble w stylu industrialnym. Troszcząc się o unikalność naszych projektów, zarejestrowaliśmy je w Urzędzie Patentowym RP jako chronione wzory przemysłowe. ®️

Nagroda Marka Lubelskie
Nagroda Marka Lubelskie

Do produkcji naszych loftowych propozycji wykorzystujemy naturalne lite drewno dębowe, a także metal. U nas każdy miłośnik pięknych, stylowych i skandynawskich wnętrz znajdzie coś dla siebie. Klasyczne połączenia z nutą nowoczesności cieszą się coraz większą popularnością na rynku meblarskim, w świecie designu, dlatego meble Deerhorn doskonale uzupełnią wnętrza kameralnych biur, gabinetów, wielkich biurowców oraz domów lub mieszkań. ?

Marka Lubelskie Certyfikat
Marka Lubelskie Certyfikat

Nietuzinkowe meble loft – biurka, szafy, regały komody, zaprojektowane z dbałością o trwałość i design

W naszej ofercie posiadamy industrialne biurka, biurka narożne, recepcje w różnorodnych odsłonach, stylowe szafy i regały, nowoczesne komody oraz witryny, a także praktyczne stoły konferencyjne z wieloma modyfikacjami. Podczas realizacji każdego zlecenia dbamy o najdrobniejszy nawet szczegół, dlatego wszystkie nasze industrialne meble to doskonała jakość, stabilność i trwałość na długie lata. Dodatkowo każdy element drewniany jest przez nas odpowiednio zabezpieczany w procesie olejowania, dzięki czemu jego żywotność znacznie się wydłuża i może cieszyć oko swoich właścicieli. ?

Andrzej Szarlip, Wojciech Kobel
Andrzej Szarlip, Wojciech Kobel

Tworzymy lepszą przestrzeń do pracy biurowej w zgodzie z naturą i ergonomią

To dla nas niezwykle istotne, że każdy poszczególny element w naszej firmie, który sukcesywnie dopracowujemy oraz każde zadanie, które skrupulatnie realizujemy, pozwoliły stworzyć nam silną markę, z której jesteśmy naprawdę dumni i dzięki której możemy godnie reprezentować nasz region województwa lubelskiego. ?

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno jest znane z wytrzymałości, trwałości, a także pięknego wyglądu
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Przeglądaj nasze meble do gabinetów, domowych biur

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂