JAKIE SĄ ZALETY KORZYSTANIA Z BIUREK REGULOWANYCH

Biurko regulowane elektrycznie jest jednym z podstawowych mebli, które znajdziesz w przestrzeni biurowej. Wielu pracowników spędza przy nich cały dzień więc ergonomia odgrywa tu duże znaczenie.

Możliwość regulacji wysokości to cecha, która sprawi, że znajdziesz odpowiednią pozycję do siedzenia lub stania przy biurku.

białe biurko z regulacją wysokości

✅ Ergonomiczne biurka regulowane: Dlaczego warto?

Biurka regulowane marki Deerhorn to innowacyjne rozwiązanie, które stało się bestsellerem na rynku meblarskim. Wybór naszych biurek pomaga zadbać o stworzenie komfortowych warunków do pracy lub nauki.

Ergonomiczne rozwiązania doskonale sprawdzają się zarówno w miejscach pracy, jak i domach oraz mieszkaniach i dają wiele korzyści dla użytkowników mebla, ale nie tylko. Komfortowe miejsce pracy to zwiększona efektywność pracowników, a co za tym idzie, to także lepsze wyniki dla firmy.

Biurka regulowane wyposażone w dodatkowe akcesoria, które usprawnią codzienne działania, to całkowity must have obecnych czasów, dlatego jako polska marka stawiająca na funkcjonalne, ekologiczne i ergonomiczne rozwiązania oferujemy komplet mebli do nowoczesnych wnętrz zaaranżowanych w stylu industrialnym, loftowym oraz skandynawskim.

W niniejszym artykule przedstawimy tematy dotyczące znaczenia ergonomii w miejscu pracy, charakterystyki naszych biurek regulowanych elektrycznie, korzyści zdrowotnych związanych z użytkowaniem naszych produktów oraz przedstawimy zagadnienia, które warto uwzględniać podczas wyboru biurka regulowanego, a także zwrócimy uwagę na opinie naszych Klientów na temat różnic i zauważalnych zmian, jakie wprowadziły nasze biurka w ich codziennej pracy.

Poruszymy również kwestie, które bardzo często pojawiają się w pytaniach od naszych Odbiorców i na które regularnie odpowiadamy. Taki zbiór konkretnych informacji z pewnością ułatwi Wam proces zorganizowania ergonomicznego miejsca do pracy.

ZOBACZ NASZE BIURKA REGULOWANE ELEKTRYCZNIE

✅ Znaczenie ergonomii w miejscu pracy

Ergonomia to dziedzina nauki, która dotyczy zagadnień związanych z bezpieczeństwem i komfortem w miejscu zatrudnienia. Uwzględnia ona szczególnie dostosowywanie pracy do psychofizycznych możliwości człowieka, a więc morfologicznych, fizjologicznych i psychologicznych.

Możliwości morfologiczne dotyczą zewnętrznej lub wewnętrznej budowy ciała człowieka, możliwości fizjologiczne obejmują funkcje i reakcje fizjologiczne – czynność mięśni, narządów zmysłu oraz mózgu, a także możliwości psychologiczne, które uwzględniają obszar psychiki człowieka, a dokładniej np. poziom inteligencji.

Do zadań ergonomii należy w szczególności badanie oraz analizowanie warunków pracy, które później muszą być dostosowywane do obowiązujących przepisów i zasad zapisanych w regulaminie BHP. Te wymagania zostały uregulowane prawnie i obowiązują w każdym zakładzie i miejscu pracy, dlatego warto dostosowywać swoje działania oraz swoją ofertę do zapisów znajdujących się zarówno w regulaminie BHP, jak i w kodeksie pracy lub w prawie budowlanym.

Głównym celem ergonomii jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz higieny pracy, a każdy pracodawca musi zadbać o przestrzeganie określonych norm oraz starać się ustrzec pracowników przed zagrożeniami i możliwością wypadku w miejscu pracy. Jak powszechnie wiadomo, wiele przeprowadzonych badań udowadnia, że fizyczny oraz psychiczny stan zdrowia pracowników w większości przypadków przekłada się na ich produktywność i efektywność.

Jakie są zatem zalety ergonomicznego miejsca pracy?

Ergonomiczne miejsce pracy daje satysfakcję jego użytkownikom, a dzięki temu są oni znacznie wydajniejsi. Zadowolony pracownik znacznie przekłada się na prosperowanie całej firmy, a w tym m.in. na większe zaangażowanie, elastyczność w działaniach i rozwiązaniach na przyszłość, długotrwałą poprawę stanu zdrowia oraz lepsze samopoczucie, a także zmniejszenie ryzyka wystąpienia urazów oraz mniejszą liczbę zwolnień lekarskich. Komfortowe warunki dla pracowników są zatem niezbędne i znacznie wpływają na całokształt funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Jak powinno wyglądać ergonomiczne stanowisko pracy w biurze?

Bardzo ważne jest, aby każdy pracodawca zadbał o jakość oświetlenia w biurze oraz bezpośrednio przy stanowisku pracy. Kluczowe jest również ustawienie biurka, komputerów czy krzeseł.

Podczas aranżacji wnętrz i ustawiania mebli warto pamiętać o tym, aby nie umieszczać krzeseł tyłem do drzwi, a biurka powinny zapewniać odpowiednie miejsce na komputery i monitory, które nie będą odbijać światła. Aby zapewnić prawidłowe warunki dla pracowników, warto również zadbać o wszelkie niezbędne przedmioty i urządzenia, które pracownicy będą mieli w zasięgu ręki.

Oczywiście istotna jest także odpowiednia wentylacja pomieszczenia, klimatyzacja, a także czystość, higieniczne i sanitarne warunki w obiekcie. Ważne jest również, aby zapewnić pracownikom odpowiednio dopasowane krzesła i biurka do wzrostu użytkowników, a to wszystko jest możliwe dzięki biurkom regulowanym, które jako polski producent mebli biurowych mamy w swoim asortymencie w wielu odsłonach i konfiguracjach.

Dzięki szerokiej ofercie marki Deerhorn u nas każdy znajdzie dla siebie to, czego właśnie potrzebuje.

✅ Jak działają biurka z regulacją wysokości?

Biurko jest jednym z podstawowych mebli, które znajdziesz w przestrzeni biurowej. Wielu pracowników spędza przy nich cały dzień, więc ergonomia odgrywa tu dużą rolę. W związku z tym nasza firma stworzyła model z regulacją wysokości.

Możliwość regulacji wysokości blatu to cecha, która sprawi, że znajdziesz odpowiednią pozycję do siedzenia lub stania przy biurku. Z biurkiem regulowanym elektrycznie masz wszystko pod kontrolą, a biurko regulowane elektrycznie zawsze podlega Twojej kontroli. Dosłownie! Można dostosować go do wszelkiej sytuacji. Co więcej, jest ono atrakcyjne pod względem każdego typu Klienta.

Nawet już od dziś może być to biurko regulowane elektrycznie, co zapewnia wystarczającą przestrzeń dla wszystkich – uczniów, studentów, pracowników, szefów, prezesów, a nawet dla graczy. Bez problemu pomieścisz na nim komputer albo laptop, klawiaturę, mysz i inne akcesoria biurowe. Biurko posiada regulowaną wysokość, która może być dostosowana do potrzeb użytkownika, co zapewnia wygodną pozycję ciała podczas gry lub spędzania wolnego czasu przy komputerze.

Takie biurko świetnie sprawdzi się w różnego typu okolicznościach. Prezes, menadżer, gracz – każdy wykorzysta to na swój sposób i będzie mógł skorzystać z niekończącego się potencjału naszego produktu. Nasze biurko regulowane bardzo często jest również elementem wyposażenia pokojów młodzieżowych lub dziecięcych, w których również ważne są ergonomiczne warunki do nauki oraz rozwoju swoich pasji i zainteresowań.

Biurko z regulacją wysokości może rosnąć razem z dzieckiem, dlatego zakup takiego produktu to świetna inwestycja na lata. Doskonała jakość komponentów biurka pozwoli zachować jego funkcjonalność dla kolejnych pokoleń.

biurko podnoszone elektrycznie

Specyfikacja stelaża z regulacją:

 • elektryczna regulacja wysokości w zakresie 60- 124 cm bez blatu
 • prędkość podnoszenia 38 mm/s
 • zasilanie 100-240 V
 • zasilanie silnika 24V
 • pamięć 4 pozycji wysokości
 • maksymalne obciążenie stelaża 120 kg przy równomiernym obciążeniu blatu
 • system antykolizyjny – po napotkaniu przeszkody napęd automatycznie się wyłączy
 • ręczna regulacja długości belki w zakresie 116-175 cm
 • przystosowany do blatów płytowych o wym. od 120×70 do 190×80 cm
 • stopki poziomujące
 • malowany proszkowo
 • wyposażenie opcjonalne (do kupienia osobno) – poziomy kanał kablowy, zawieszka na komputer, metalowa listwa podblatowa,pionowy kanał na kable, przewody

✅ Biurko regulowane elektrycznie – wygodne rozwiązanie dla Twojego zdrowia

Biurko regulowane elektrycznie do pracy, nauki lub spędzania wolnego czasu powinno zapewniać komfortowe warunki w postaci dopasowanej wysokości oraz odpowiedniej przestrzeni.

Wiele godzin spędzonych przy niewygodnym biurku jest często powodem problemów z kręgosłupem, co w konsekwencji wywołuje m.in. bóle pleców, bóle głowy czy różnorodne wady postawy szczególnie u dzieci.

✅ Korzyści zdrowotne związane z użytkowaniem biurek regulowanych

Nasze biurko regulowane z drewna i metalu daje wiele korzyści, które obejmują różne obszary życia użytkowników. Przede wszystkim warto podkreślić, że materiały użyte w procesie produkcyjnym marki Deerhorn to wysokiej jakości surowce, które są naturalne i ekologiczne.

Lite drewno dębowe wnosi do pomieszczeń wiele ciepła oraz przyjaznej atmosfery. Drewno przyczynia się do zwiększenia komfortu użytkowników, a także tworzy inspirujące otoczenie, które wpływa na większą kreatywność, produktywność oraz lepsze samopoczucie. Poczucie łączności i harmonii z naturą w biurze, gabinecie lub przestrzeni domowej uspokaja układ nerwowy, wycisza oraz pozwala poczuć się naprawdę dobrze.

Surowa konstrukcja metalowa malowana proszkowo również wprowadza we wnętrzach niepowtarzalny klimat. Oprócz odczuć o podłożu emocjonalnym czy psychologicznym posiadanie biurek regulowanych pozytywnie wpływa na zdrowie całego organizmu, a możliwość dostosowania wysokości mebla do swojego wzrostu jest kluczowa.

Biurko regulowane pozwala w szybkim czasie zmienić pozycję siedzącą na stojącą w pracy i odwrotnie. Tryb siedzący sprzyja rozwojowi wielu chorób, w tym cukrzycy typu 2, chorób serca, nowotworów, a także chorób układu krążenia. Bardzo często osoby spędzające wiele godzin każdego dnia w pozycji siedzącej zmagają się również z otyłością oraz zaburzeniami psychicznymi – lękami i depresją.

Wiele przeprowadzonych badań udowadnia, że możliwość pracy w pozycji zmiennej – raz siedzącej, a raz stojącej – jest bardzo dobrym rozwiązaniem. My jako producenci mebli premium z drewna i metalu zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie pojawiło się biurko regulowane, które każdy właściciel nie tylko będzie mógł dopasować do swojego wzrostu i stworzyć wygodną pozycję siedzącą, ale także biurko będzie służyło jako miejsce do pracy na stojąco.

 • Jako firma Deerhorn mieliśmy przyjemność przeprowadzać wspólne działania promujące nasz produkt, czyli biurko regulowane, razem ze wspaniałą Aleksandrą Żelazo, która z wykorzystaniem naszego biurka regulowanego pokazała, jak każdy pracownik może zadbać o swoje zdrowie, wykonując kilka prostych ćwiczeń właśnie przy naszym meblu.

Trenerka fitnessu, pilatesu oraz dyplomowana nauczycielka jogi zaleca proste ćwiczenia w postaci:

krążenia barków, krążenia szyi, skłonów do boku, skłonów do przodu, wyciągania ramion do góry, rolowania kręgosłupa, a także zrobienia kilku przysiadów. Oczywiście bardzo ważne jest samo ustawienie blatu biurka na odpowiedniej wysokości zarówno podczas pracy siedzącej, jak i stojącej.

✅ Biurko regulowane elektrycznie do pracy na stojąco i siedząco

Nasze biurko regulowane elektrycznie to idealny wybór do pracy na stojąco i siedzącoBiurko płynnie reguluje wysokość, dlatego możesz w szybkim czasie dostosować ją do swoich potrzeb.

Odpowiednia wysokość blatu umożliwia wykonywanie swojej pracy w ergonomicznych, komfortowych warunkach w zależności od potrzeb.

Biurko regulowane elektrycznie posiada wysokiej jakości panel regulacyjny, który zapamiętuje poprzednie wysokości blatu i w jednej chwili może zmienić obecną wysokość na tę, która była dla użytkownika najodpowiedniejsza. To zatem szybki i prosty sposób na stworzenie odpowiednich warunków do pracy, nauki lub rozrywki.

Na co zwracać uwagę podczas ustawiania wysokości biurka do pracy w trybie siedzącym?

Przede wszystkim siedzisko krzesła powinno być ustawione tak, aby móc oprzeć dolną część pleców o oparcie, stopy powinny być płasko umieszczone na podłodze, łokcie muszą opierać się o blat biurka pod kątem 90° – 100°, monitor powinien być tak ustawiony, aby głowa mogła być utrzymywana prosto, a wzrok obejmował całą powierzchnię monitora bez konieczności ruszania głową.

Nasze biurko regulowane może zostać wyposażone w nadstawkę na blat, która posłuży jako miejsce na monitor lub laptopa. Te wskazówki to jednak pozycja wyjściowa na kilkadziesiąt minut, ponieważ zaleca się, aby co 20 – 30 minut wstać z krzesła i wykonać kilka ruchów ciałem.

biurko z automatyczną regulacją wysokości

biurko z automatyczną regulacją wysokości

biurko regulacja wysokości

biurko regulacja wysokości

✅ Przewodnik po wyborze biurka regulowanego

Zastanawiasz się, nad jakimi cechami warto pochylić się podczas wyboru biurka regulowanego do biura, gabinetu? Idealnie wybrane biurko regulowane to z pewnością klucz do komfortu oraz efektywnej pracy, który może posłużyć swoim właścicielom lub użytkownikom przed wiele kolejnych lat.

Jakie parametry biurka do pracy są najważniejsze? Wybór solidnego biurka elektrycznego powinien uwzględniać:

 • zakres regulacji biurka, który powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika – w przypadku biurka regulowanego od Deerhorn zakres regulacji wynosi 60 cm – 124 cm bez blatu,
 • udźwig stelaża, który im większy, tym daje więcej możliwości umieszczenia na biurku sprzętów lub przedmiotów,
 • stabilność mebla, ponieważ istotne jest, aby podczas zmiany wysokości blatu, a także przy dużym obciążeniu biurko było stabilne,
 • funkcjonalność, która w codziennym wykorzystywaniu mebla jest kluczowa w procesach usprawniających pracę i tym samym wpływa na efektywność pracowników – bardzo ważne są dodatkowe funkcje, takie jak np. wbudowane gniazdka elektryczne, porty USB czy system zarządzania kablami,
 • estetykę, która jest istotna podczas budowania marki premium oraz troski o stworzenie nowoczesnych wnętrz przyjaznych dla pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych.

Dlaczego udźwig stelaża jest tak ważny?

Udźwig stelaża ma bezpośredni wpływ na stabilność biurka, a im większe maksymalne obciążenie stelaża, tym bez obaw każdy użytkownik mebla może z niego korzystać. Nasze biurka regulowane zapewniają 120 kg maksymalnego obciążenia przy równomiernym obciążeniu blatu i świadczy to o doskonałej wytrzymałości oraz solidności produktu, który firma Deerhorn ma w swojej ofercie.

Zapewnienie 120 kg maksymalnego obciążenia świetnie sprawdza się w codziennych działaniach, ponieważ umieszczenie na blacie cięższego sprzętu lub innych przedmiotów jest bez problemu możliwe.

Zastanawiasz się, jak zakres regulacji może wpłynąć na komfort pracy?

Zakres regulacji wysokości blatu biurka, a także system regulacji wysokości pozwalają znacznie szybciej i łatwiej dopasować mebel do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dobrej jakości biurka elektryczne pozwalają w jednej chwili zmienić wysokość biurka i tym samym pozwolić na reorganizację miejsca pracy z pozycji siedzącej na pozycję stojącą i odwrotnie.

Regulacja elektryczna w zakresie 60 cm – 124 cm bez blatu pozwala dostosować mebel do potrzeb użytkowników w każdym wieku i o różnej wysokości. Podczas wyboru biurka regulowanego warto kierować się również łatwością jego obsługi i szybkością działania, a także cichym funkcjonowaniem.

Regulacja wysokości biurka powinna odbywać się płynnie, bez zakłóceń oraz dodatkowych hałasów czy dźwięków. Stelaż z regulacją zamontowany w biurkach elektrycznych od Deerhorn ma prędkość podnoszenia wynoszącą 38 mm/s i jest on przystosowany do blatów płytowych o wymiarach w zakresie od 120 cm x 70 cm aż do 190 cm x 80 cm. Pamięć czterech pozycji wysokości jeszcze bardziej usprawnia działania i wpływa na komfort pracy.

Każdy z tych elementów został uwzględniony podczas projektowania, a później produkcji naszych biurek regulowanych z drewna i metalu. Tak dopracowane w każdym detalu biurka elektryczne są bestsellerami na rynku i cieszą się wśród naszych Klientów dużym zainteresowaniem.

Nasi Odbiorcy wykorzystują biurka regulowane Deerhorn zarówno do aranżacji nowoczesnych biur i gabinetów, jak i umieszczają je w swoich domach czy mieszkaniach. Nasze biurka regulowane idealnie prezentują się we wszystkich nowoczesnych wnętrzach zaaranżowanych w stylu loftowym, industrialnym oraz skandynawskim.

✅ Case study: Sukcesywna zmiana w biurach

Coraz więcej właścicieli biur i gabinetów zwraca uwagę na stworzenie komfortowych warunków do pracy dla swoich pracowników. Liczne badania i analizy potwierdzają, że ergonomiczne miejsce pracy znacznie wpływa na efektywność i produktywność pracowników, a co za tym idzie również na wyniki całej firmy.

Wielu pracowników zauważa znaczącą różnicę w wykonywaniu swojej pracy po tym, jak ich stanowiska w biurach lub gabinetach zostały odnowione i zaaranżowane w myśl ergonomicznych zasad.

Nasze meble z drewna i metalu, a szczególnie biurka premium poprawiają jakość i sposób spędzania wielu godzin w pracy. Biurka niedopasowane do potrzeb użytkowników wykonane były zazwyczaj ze sztucznego tworzywa, które było niestabilne i niezapewniające odpowiedniej ilości miejsca do pracy oraz do przechowywania w zasięgu ręki wszystkich niezbędnych przedmiotów lub materiałów.

Niekomfortowo dobrane biurka oraz krzesła sprawiały, że pracownicy zmagali się z bólem pleców, bólem karku czy bólem głowy. Problemy z rozmieszczeniem niezbędnych materiałów do pracy na niewielkich i niestabilnych blatach powodowały, że za każdym razem trzeba było skorzystać z dodatkowych mebli lub wąskiej przestrzeni wokół stanowiska pracy.

Brak akcesoriów negatywnie wpływał na atmosferę i porządek na biurku oraz wokół niego. Niedopasowana wysokość monitora dawała o sobie znać w postaci bólu oczu i pogłębiających się wad wzroku. Dawny model urządzania biur i gabinetów był na tamten moment odpowiedni, jednak ciągle zmieniające się możliwości oraz niesamowity dostęp do wielu rozwiązań sprawia, że każdy właściciel firmy lub osoba decydująca w instytucjach publicznych za wyposażenie wnętrz może stworzyć ergonomiczne warunki do pracy, uwzględniając w nich wymogi BHP oraz zagadnienia z kodeksu pracy.

Jako polski producent mebli już od kilku lat tworzymy dla swoich Klientów funkcjonalne, stabilne i ergonomiczne meble. Ich wybór to najlepsza decyzja z wielu względów. Uwzględniając sam proces produkcji oraz wykorzystane w nim surowce sprawiamy, że warto zainteresować się naszymi rozwiązaniami.

Innowacyjne technologie pozwalają zadbać nam o precyzję wykonywanych mebli, w tym biurek regulowanych, a tym samym fabryczną jakość. Do produkcji mebli ergonomicznych wykorzystujemy drewno i metal, a użytkownicy biurek Deerhorn od razu zauważają różnicę w jakości biurek naszej firmy, a biurek produkowanych ze sztucznych tworzyw.

Człowiek jest stworzony do życia w naturze, a wiele godzin spędzonych w zamkniętych pomieszczeniach powoduje, że każdy z nas szuka kontaktu z naturą nawet w najdrobniejszych elementach. Nasze biurka regulowane z drewna i metalu oraz inne meble naszej produkcji idealnie wypełnią przestrzeń harmonią, spokojem i powiewem świeżości, a łączność z naturą jest znacznie odczuwalna.

Nasi Klienci bardzo często potwierdzają tę tezę i nie mogą nadziwić się, że zmiana materiału użytego do produkcji mebli może mieć taki wpływ na organizm człowieka.

Nasi Klienci po otrzymanych zamówieniach bardzo często kontaktują się z nami, aby przekazać nam zachwyt naszymi produktami. Zostawiają oni również wiele pozytywnych komentarzy i opinii na temat funkcjonalności naszych produktów. Jako polski producent mebli z drewna i metalu już od samego początku zwracamy uwagę na praktyczność naszych mebli, ponieważ uważamy, że w tworzeniu idealnej przestrzeni jest ona kluczowa.

Duże, pojemne szafy, regały, witryny oraz biurka zapewniają odpowiednią ilość miejsca i pomagają w lepszej organizacji pracy. Nasze biurka regulowane wyposażone w dodatkowe szuflady oraz kontenerki sprawdzają się jako schowek na dokumenty, teczki, segregatory, akcesoria biurowe oraz inne elementy. Schowane do mebli przedmioty pomagają utrzymać czystość, ład i harmonię w biurze i gabinecie i stworzyć przestrzeń, w której łatwiej się pracuje.

Klienci biurek od Deerhorn zwracają szczególną uwagę również na praktyczne akcesoria, wśród których posiadamy m.in. pojemne kontenerki mobilne, półkę na klawiaturę pod biurko, szufladę montowaną pod blatem biurka czy nadstawkę na biurko.

Wśród bardziej technologicznych akcesoriów posiadamy okrągły przepust na kable w blacie, przedłużacz wpuszczany w blat biurka z USB-C oraz pionowy kanał na kable lub podblatowy kanał kablowy. Te elementy wpływają również na porządek na blacie biurka oraz wokół niego.

Biurka w biurach i gabinetach często kojarzą się nam z poplątanymi kablami, które ciężko rozplątać i ułożyć w estetyczny sposób. Wspomniane akcesoria pomogą w zadbaniu o odpowiednie ułożenie kabli oraz ich umiejscowienie.

Nasi Klienci szczególnie doceniają takie rozwiązania od Deerhorn i chętnie z nich korzystają nie tylko w biurach i gabinetach, ale również w domach czy mieszkaniach. Zaopatrzyliśmy się również w dodatkowe udogodnienia dla Klientów, którzy coraz częściej z nich korzystają.

W naszej ofercie znajdziesz filcowe podkładki pod klawiaturę i mysz, a także pod kubek lub szklankę. Dzięki drobnym elementom nie tylko wpływamy na ergonomię pracy, ale także troszczymy się o estetykę i wizualny wygląd biura.

Wspomniana estetyka to kolejny element, który nasi Klienci doceniają, a podczas zakupów podkreślają, że obecna oferta marki Deerhorn to niesamowity przeskok w stosunku nie tylko do dawnych mebli innych producentów, ale nawet do obecnych ofert na rynku meblarskim. To dla nas ogromny zaszczyt, że nasze uchwycenie minimalizmu, funkcjonalności i elegancji znajduje w Polsce i za granicą tak wielu zwolenników.

Cieszmy się i jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdą Waszą opinię umieszczoną na temat naszych mebli industrialnych z drewna i metalu. Pozytywne komentarze i docenienie naszych starań, jako firmy stawiającej na Klientów, jest bardzo miłe i jednocześnie napędza nas do dalszych działań na coraz większą skalę.

Jeśli masz pytania dotyczące naszych mebli, w tym biurek regulowanych od Deerhorn, skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kompleksową i rzetelną odpowiedź.

biurko z bałaganem vs. biurko uporządkowane

biurko z bałaganem vs. biurko uporządkowane

✅ Biurka regulowane elektrycznie od firmy Deerhorn. Dlaczego regulacja wysokości jest ważna?

Biurko regulowane elektrycznie to innowacyjne rozwiązanie, które przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie wysoką jakość, technologiczne możliwości oraz funkcjonalność w jednym.

Regulacja wysokości blatu biurka jest bardzo ważna, ponieważ w szybkim czasie możesz dokonać ustawienia wysokości zarówno do pracy siedzącej, jak i do pracy na stojąco.

Biurko regulowane elektrycznie sprawdzi się w wielu sytuacjach w domu oraz w pracy. Z jednego biurka często korzysta wiele osób o różnym wzroście, dlatego nasze biurko regulowane elektrycznie pozwoli zadbać o komfort podczas użytkowania biurka.

Szybka zmiana pozycji pracy bez problemu pokryje się z szybką zmianą wysokości blatu naszego biurka regulowanego elektrycznie.

Biurko regulowane elektrycznie posiada również system antykolizyjny, który zapewnia bezpieczeństwo podczas zmiany wysokości blatu.

biurko do pracy stojącej

biurko narożne elektrycznie podnoszone

Z biurkiem regulowanym elektrycznie masz wszystko pod kontrolą

Biurko regulowane elektrycznie zawsze podlega Twojej kontroli. Dosłownie! Można dostosować go do wszelkiej sytuacji. Co więcej, jest ono atrakcyjne pod względem każdego typu klienta.

Nawet już od dziś może być to biurko regulowane elektrycznie, co zapewnia wystarczającą przestrzeń dla gracza. Bez problemu pomieścisz komputer albo laptop, klawiaturę, mysz i inne akcesoria biurowe.

Biurko regulowane elektrycznie posiada regulowaną wysokość, która może być dostosowana do potrzeb użytkownika, co zapewnia wygodną pozycję ciała podczas gry.

Takie biurko świetnie sprawdzi się w różnego typu okolicznościach. Prezes, menadżer, gracz – każdy wykorzysta to na swój sposób.

regulacja wysokości biurka

Jakie dodatkowe funkcje oferuje biurko regulowane elektrycznie?

Nasze biurko regulowane elektrycznie nie stroni również od fantastycznego designu. Świetnie będzie prezentować się w nowoczesnych gabinetach i stylowych biurach. Połączenie drewna z metalem gwarantuje przepiękny wygląd, a regulowany stelaż z panelem regulacyjnym może być także sterowany za pomocą telefonu.

Tak innowacyjne rozwiązania i patenty wyróżniają naszą firmę na rynku meblarskim nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Nasza wnikliwa analiza, opracowanie takich rozwiązań oraz skuteczne wdrożenie w życie pokazuje, że jesteśmy firmą, która kieruje się wartościowymi i przydatnymi dla użytkownika aspektami.

Panel regulacyjny

Biurko regulowane elektrycznie wyposażone jest w panel z przyciskami do zmiany pozycji blatu. Wysokość blatu wyświetlana jest na wyświetlaczu, dzięki czemu wiesz jaka pozycja jest dla Ciebie najlepsza.

Pamięci czterech wysokości, umożliwia szybkie przełączanie między wysokościami za pomocą naciśnięcia jednego przycisku.

Biurko regulowane elektrycznie wyposażone jest w panel z przyciskami do zmiany pozycji blatu. Wysokość blatu wyświetlana jest na wyświetlaczu, dzięki czemu wiesz, jaka pozycja jest dla Ciebie najlepsza.

Funkcja pamięci czterech wysokości umożliwia szybkie przełączanie między wysokościami za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. To bardzo intuicyjne działanie dla wszystkich użytkowników, dlatego nie musisz obawiać się, że ktoś nie poradzi sobie z jego obsługą.

Biurko regulowane zostało wyposażone w system antykolizyjny, a to oznacza, że gdy podczas podnoszenia lub obniżania wysokości mebel napotka na swojej drodze przeszkodę, automatycznie zatrzymuje swój ruch. Dzięki takiemu zabezpieczeniu zarówno osoba dorosła, jak i dziecko może wykonać zmianę pozycji mebla, nie obawiając się o jego uszkodzenie z powodu występujących w otoczeniu elementów.

✅ Intuicyjny panel sterowania biurka

Panel biurkowy pozwala na bardzo łatwą regulację wysokości biurka, wystarczy delikatnie odchylić cały panel w górę lub w dół a biurko zmieni swoją wysokość. Panel otrzymał nagrodę Red Dot Design Competition w kategorii wzornictwa.

Panel posiada 3 przyciski

➡️ Dzwoneczek – jest to ustawienie przypomnienia zmiany wysokości, które pomaga zadbać o Twój zdrowy kręgosłup. Po włączeniu przypomnienia panel sterowania biurka w odpowiednich odstępach czasowych, pomarańczowym kolorem na wyświetlaczu będzie sygnalizował konieczność zmiany pozycji. W przypadku połączenia panelu z komputerem, dostaniemy również powiadomienie na komputerze.

➡️ Bluetooth® – pozwala na połączenie biurka z aplikacją w telefonie lub komputerze. Dzięki połączeniu możemy zdalnie zmieniać wysokość, przeglądać statystyki

➡️ Gwiazdka – dzięki temu przyciskowi, możesz zapisać w panelu 4 pozycje wysokości.

Personalizacja

Personalizacja – czyli nasze biurka regulowane elektrycznie, to produkty dopasowane do Twoich potrzeb, preferencji oraz możliwości. Możesz zdecydować o rozmiarze blatu, kolorze stelaża czy miejscu umieszczenia panelu sterującego. O szczegóły pytaj, dzwoniąc na nasz numer kontaktowy, a nasi specjaliście chętnie odpowiedzą na wszelkie nurtujące Cię kwestie.

Wykonujemy biurka regulowane o standardowych wymiarach, ale także realizujemy zlecenia na indywidualne zamówienie. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby Klientów, bo wiemy, że wyposażanie swoich wymarzonych wnętrz często jest uzależnione od wielkości pomieszczenia, jego ułożenia oraz ilości okien czy umiejscowionych drzwi.

W Deerhorn zawsze otrzymasz kompleksową pomoc i jakościowy produkt dopasowany do Twoich preferencji oraz zapotrzebowania. Poniżej przedstawiamy krótką specyfikację stelaża, który od samego początku wykorzystujemy do produkcji biurek elektrycznych.

Stelaż do biurek marki Deerhorn to bardzo jakościowy komponent, który jest podstawowym elementem biurek regulowanych elektrycznie z drewna i metalu.

Nasz stelaż z regulacją wyróżnia się wyżej wymienionymi parametrami, które obejmują szeroki zakres. Te udogodnienia znacząco wpływają na jakość i komfort użytkowania mebla.

Opcjonalne wyposażenie biurka może obejmować wszystkie akcesoria do biurka, które jako firma Deerhorn posiadamy w swojej ofercie. Każdy z tych elementów powstał z myślą o miłośnikach funkcjonalnych rozwiązań i dbałości o detale, dlatego nie dość, że są one praktyczne, to jeszcze estetyczne i dodają biurkom regulowanym nuty innowacyjności oraz świeżości.

✅ Biurko regulowane elektrycznie za pomocą telefonu

W ofercie firmy Deerhorn znajdziesz najlepsze biurka regulowane elektrycznie. Wysokość blatu możesz sterować nie tylko przy użyciu przycisków umieszczonych pod blatem biurka, ale także w łatwy i wygodny sposób za pomocą telefonu.

Tak innowacyjne rozwiązanie sprawia, że jednym kliknięciem możesz wybrać pożądaną wysokość blatu i cieszyć się z pełnego komfortu podczas użytkowania.

Biurko regulowane elektrycznie sterowane telefonem to z pewnością topowy produkt wśród szerokiego asortymentu na rynku meblarskim.

✅ Biurko regulowane elektrycznie z wysokiej jakości materiałów

Biurko regulowane elektrycznie marki Deerhorn powstało z naturalnego litego drewna dębowego oraz stabilnego stelaża elektrycznego. Jakość biurka doceniana jest szczególnie przez wszystkich pasjonatów funkcjonalnych rozwiązań z wykorzystaniem drewna dębowego.

Kolor blatu doskonale komponuje się z białym lub czarnym stelażemStelaż biurek regulowanych został przez nas tak dopracowany, aby pełnił swoją funkcję na najwyższym poziomie i jednocześnie dobrze się prezentował.

Ponadto drewniany blat we wnętrzach tworzy ciepłą i przytulną atmosferę, która korzystnie wpływa na pracę oraz naukę. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że biurko z regulacją wysokości to produkt, który jest doskonałą inwestycją na długie lata.

✅ Jak wybrać najlepsze biurko z regulacją wysokości?

Jako firma Deerhorn od kilku lat rozwijamy swoją pozycję na rynku meblarskim i przykładamy wszelkich starań, aby każdy nasz produkt był wysokiej jakości i służył swoim właścicielom w wielu sytuacjach. Biurko z regulacją wysokości to jedno z najlepszych rozwiązań zarówno do biura i gabinetu, jak i domu czy mieszkania.

biurko z grubym blatem Deerhorn

biurko z grubym blatem Deerhorn

✅ Jak jednak wybrać to najlepsze biurko regulowane elektrycznie? Na czym skupić się przy wyposażeniu swojego biura w biurko regulowane elektrycznie?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jakość materiałów, które zostały wykorzystane w procesie produkcyjnym, a także zapoznać się ze specyfiką firmy, jej wartościami i misją.

Niezbędne są także odpowiednio dopracowane detale, które pokazują, że firma, skupiając się na szczegółach, podstawowe elementy ma doskonale dopracowane.

Nasza firma od samego początku stawia na produkcję najwyższej jakości mebli industrialnych premium, które wyposażą stylowe wnętrza miłośników minimalistycznych rozwiązań.

biurko z regulacją elektryczną

biurko z regulacją elektryczną

biurko narożne z regulacją wysokości z szufladami

biurko narożne z regulacją wysokości z szufladami

✅ Biurko regulowane elektrycznie – lite drewno

Nasze biurko regulowane elektrycznie to kolejny z topowych produktów w ofercie marki Deerhorn, do którego produkcji wykorzystaliśmy naturalne lite drewno dębowe.

✅ Drewno we wnętrzach:

 • pozytywnie wpływa na koncentrację
 • tworzy ciepły i przyjemny klimat.

Blat z litego drewna został przez nas odpowiednio zabezpieczony w procesie olejowania i tym samym stał się odporny na plamy z kawy lub innych napojów. Dzięki takiej formie zabezpieczenia blatu drewno nie straciło swojego naturalnego wyglądu, a jedynie nabrało świeżości i blasku.

meble z drewna i metalu

meble z drewna i metalu

✅ Biurka regulowane elektrycznie – optymalna pozycja podczas pracy, nauki

Biurko regulowane elektrycznie zapewnia odpowiednie warunki podczas pracy i nauki, ponieważ dzięki możliwości dostosowania wysokości blatu do sylwetki użytkownika mebla, możesz w szybkim czasie stworzyć idealnie pasujący mebel.

Optymalna pozycja do siedzenia zapewnia komfortowe warunki i tym samym troszczy się o zdrowy kręgosłup. Biurko regulowane elektrycznie może stać się w jednej chwili także biurkiem do pracy na stojąco.

Możliwość dostosowania wysokości blatu do pracownika to jeden z kluczowych elementów, który korzystnie wpływa na renomę firmy i samego jej właściciela. Troska o swoich podopiecznych oraz ich zdrowie i dobrą kondycję sprawia, że pracownicy są bardziej wydajni i zadowoleni z pracy, dlatego warto zapoznać się z naszą szeroką ofertą biurek regulowanych elektrycznie.

biurko regulowane wysokość elektrycznie

biurko regulowane wysokość elektrycznie

nastolatek rozmawiający przy biurku

biurko z regulowaną wysokością

✅ Dlaczego warto wybrać biurko regulowane elektrycznie od Deerhorn?

Biurko regulowane elektrycznie od Deerhorn posiada zalety:

➡️ cicha regulacja wysokości

➡️ intuicyjny mechanizm

➡️ łatwa zmiana wysokości blatu

➡️ funkcjonalność

➡️ świetny design

➡️ praca w pozycji siedzącej lub stojącej

➡️ redukuje napięcia mięśni i zmniejszenie bólu pleców

➡️ zwiększa efektywność i koncentrację podczas pracy i nauki

➡️ możliwość współdzielenia biurka przez osoby o różnych wzrostach

Jako firma produkująca meble do biura i gabinetu w stylu industrialnym, loftowym i skandynawskim zadbaliśmy o to, aby oprócz podstawowych wersji biurek premium znalazło się również solidne biurko elektryczne.

✅ Nasze biurko regulowane elektrycznie blatu wyróżnia się:

 • jakością
 • innowacyjnym projektem
 • trwałym i solidnym blatem z drewna

Biurko regulowane elektrycznie od polskiego producenta może zostać wyposażone przez nas również w wiele innowacyjnych rozwiązań w postaci m.in. przepustów na kable w blacie lub przedłużacza, mediaportu wpuszczanego w blat biurka z USB-C.

Zobacz, jak może wyglądać Twoje biurko regulowane elektrycznie z akcesoriami do biurka od Deerhorn

biurko regulowane z akcesoriami do biurka

biurko regulowane z akcesoriami do biurka

✅ Nasze biurko regulowane elektrycznie w zakresie 60-124 cm bez blatu idealnie sprawdza się jako:

Dzięki naszej ofercie zmieniaj wysokość biurka i dostosowuj go do swoich indywidualnych potrzeb oraz preferencji i ciesz się wygodnym miejscem w domu lub w pracy.

✅ Co jeszcze powinieneś wiedzieć o biurku regulowanym elektrycznie od Deerhorn?

 • udźwig stelaża biurka przy równomiernym obciążeniu blatu wynosi maksymalnie 120 kg
 • zakres regulacji naszego nowoczesnego biurka regulowanego elektrycznie wynosi natomiast 60 – 124 cm nie licząc blatu
 • kolor stelaży biały lub czarny możliwy jest do wyboru podczas składania zamówienia, dzięki czemu możesz indywidualnie dopasować go do swoich potrzeb i zadbać o estetykę wymarzonych wnętrz.

✅ Odkryliśmy przed Tobą wszystkie zalety biurka regulowanego elektrycznie