Biurka z regulacją, Realizacje

Biurko z regulowaną wysokością, które rośnie wraz z Tobą

biurko do pracy biurowej
Home » Realizacje » Biurka z regulacją » Biurko z regulowaną wysokością, które rośnie wraz z Tobą
drewniany blat biurka
stelaż elektrycznie regulowany

Biurko narożne regulowane elektrycznie 160×70 dopasowane do Twoich potrzeb

Biurko z regulacją wysokości blatu – wysoka jakość stelaża elektrycznego i drewnianego blatu

Biurko z zakresem regulacji wysokości od Deerhorn świetnie sprawdzi się przy zmianie pozycji pracy, a więc jako biurko elektryczne w pozycji siedzącej, a także w pozycji stojącej. Ten model biurka posiada stelaż elektrycznie regulowany duńskiej firmy, którego zakres regulacji wynosi 60 – 124 cm bez blatu, a udźwig stelaża to maksymalnie 120 kg przy równomiernym rozłożeniu ciężaru na blacie.

Duński stelaż został również wyposażony w system antykolizyjny, który dba o bezpieczeństwo podczas zmiany wysokości blatu.

Nasze biurko z regulacją wysokości blatu to zatem funkcjonalny, praktyczny i innowacyjny produkt, który na rynku meblarskim cieszy się dużą popularnością. W naszej ofercie znajdują się również nowoczesne akcesoria do biurka, które również możesz dodatkowo zamówić podczas składania zamówienia.

Wśród dostępnych akcesoriów nie sposób nie wspomnieć m.in. o przedłużaczu wpuszczanym w blat biurka z dostępem do USB, okrągłym przepuście na kable w blacie, a także nadstawkach na biurko w stylu loft czy szufladach z drewnianym frontem.

Pamiętaj, że możesz obejrzeć wszystkie filmy produktowe na naszym kanale YouTube

drewniany blat biurka
stelaż elektrycznie regulowany

Dlaczego biurko elektrycznie podnoszone jest najlepsze dla dzieci, młodzieży i dorosłych?

Małe biurko z regulacją wysokości bardzo często wyposaża wnętrza pokoi dziecięcych oraz pokoi dla nastolatków. Regulowane biurko z możliwością dostosowania wysokości biurka do każdego dziecka w indywidualny sposób to doskonałe rozwiązanie dla zdrowia i komfortu wszystkich pociech. 

Biurko regulowane to świetny wybór także do biura prezesa, szefa lub pracowników, ponieważ w wielu biurach czy gabinetach ma miejsce zmiana pozycji pracy w ciągu dnia, a wtedy w szybkim czasie każdy użytkownik może samodzielnie dostosować wysokość blatu do swojej sylwetki i postawy.

Sterownik zapamiętuje aż cztery ustawienia wysokości, dlatego wystarczy tylko jeden ruch palcem, a blat biurka zostanie umieszczony na odpowiedniej wysokości. Nasze biurko regulacja wysokości doskonale sprawdza się również jako biurko gamingowe dla graczy w każdym wieku.

biurko z drewna dębowego na elektrycznym stelażu
biurko elektrycznie podnoszone

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂