#Meble premium loft – Łódź

W samym sercu Łodzi możesz zobaczyć, jak wygląda biuro w stylu premium loft. Nasz showroom to współtworzona przestrzeń z firmą Smart Maker – miejscem, w którym na co dzień pracuje zespół kreatywny. Właściciele Smart Maker, Bartosz i Kaja, w rzetelny i pełen pasji sposób opowiadają o meblach Deerhorn, pozwalając Ci dotknąć naturalnego drewna, sprawdzić ergonomię biurek z regulacją i poczuć różnicę, jaką robi prawdziwa jakość.

Brzeźna 3, 90-303 Łódź

Rafał Pikul Deerhorn, Kaja Świtoń i Bartosz Świtoń Smart Maker

SHOWROOM Deerhorn Łódź

Dla zainteresowanych zobaczeniem wyposażenia w nasze meble proszę o kontakt
733 724 427.

Wizyty są możliwe po wcześniejszym umówieniu od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

W showroomie dostępny jest tylko wybrany asortyment. Do obejrzenia naszej pełnej oferty zapraszamy do Biłgoraja na ul.Gen. Komorowskiego 25 🙂

MEBLE Z SHOWROOMU DO ZAMÓWIENIA W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM – zapytaj o szczegóły na miejscu.

Przy współpracy z Smart Maker przygotowaliśmy miejsce, gdzie możesz zobaczyć część asortymentu z naszych kolekcji mebli biurowych.

smart maker deerhorn

Zobacz, jakie meble z drewna biurowe można obejrzeć w Łodzi

Dlaczego meble Deerhorn?

gwarancja

25 lat gwarancji

Meble DEERHORN są bardzo wytrzymałe, dlatego udzielamy wieloletniej gwarancji oraz usługi serwisowania pogwarancyjnego.

meble dostarczane w całości

Meble dostarczane w całości

Zaoszczędzisz czas, pieniądze i zyskujesz wygodę.

szybka realizacja

Szybka realizacja zamówień

Dzięki stanom magazynowym oraz nowoczesnej linii produkcyjnej możemy wysyłać gotowe meble niemal natychmiast.

najlepsze materiały

Najlepsze materiały

W procesie produkcyjnym wykorzystujemy leżakowane drewno, oleje oraz inne surowce o doskonałych właściwościach.

tysiące zadowolonych klientów

Tysiące zadowolonych klientów

Jesteśmy liderem w produkcji mebli biurowych z drewna i metalu. Zaufało nam już tysiące klientów, którzy polecają nasze produkty. Zobacz nasze realizacje

oryginalne wzornictwo mebli do biura

Design

Własne, oryginalne projekty mebli objęte ochroną praw autorskich. Dla architektów przygotowaliśmy bazę brył

meble polskiej produkcji

Produkt polski

Cały proces produkcyjny odbywa się w Polsce. Korzystamy z najlepszych stolarskich tradycji.

w zgodzie z naturą

W zgodzie z naturą

Podstawowy materiał to najlepsze drewno dębowe – trwałe na lata.