Biurka, Biuro, Realizacje, Szafy

Meble loft dla Polsko-Japońskiej-Akademii Technik Komputerowych

biurko narożne z kontenerkiem

Meble loft dla Polsko-Japońskiej-Akademii Technik Komputerowych

Nasza najnowsza realizacja dotyczyła wyposażenia sal uczelni Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Poniżej przedstawiamy Wam zdjęcia, które dzięki Polsko-Japońskiej Akademii możemy dla Was udostępnić. 🙂

polsko-japońska akademia technik komputerowych

polsko-japońska akademia technik komputerowych

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych – najlepsza niepubliczna uczelnia o profilu informatycznym.

A gdyby studia dawały Ci nie tylko wiedzę i praktyczne umiejętności, ale też szybki i pewny start kariery i to w międzynarodowym środowisku? W Polsko-Japońskiej chodzi nam o jedno: o Twoją pasję, Twój rozwój i Twoją przyszłość!

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, mimo, że kojarzy się przede wszystkim ze studiami informatycznymi, to nie tylko świat IT. Założona w 1994 roku na mocy porozumień rządów Polski i Japonii warszawska uczelnia kształci informatyków, programistów, liderów branży IT, project managerów, ale także projektantów graficznych, grafików gier komputerowych czy specjalistów kultury Japonii oraz architektów wnętrz. Nasi studenci często wracają do nas na podyplomowe studia MBA dla IT. Powody? Jest ich wiele!

Tegorocznym maturzystom i wszystkim, którzy myślą o wyborze studiów, życzymy odwagi w patrzeniu w przyszłość i zapraszamy do Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych!

www.pja.edu.pl

Meble premium do biura i gabinetu

Każdy ma swoje standardy, gdy wybiera meble do biura i gabinetu. Przeważnie są to użyteczność, funkcjonalność oraz przyciągający wzrok design. Meble loft produkcji Deerhorn spełniają wszystkie te warunki. Mamy świetny asortyment, w którym meble gabinetowe grają główną rolę.

biurka z drewnianym blatem

biurka z drewnianym blatem

Meble drewno i metal to gwarancja wyszukanego stylu

Meble drewniane swoją ponadczasowością wpisują się w wiele różnych stylów. W połączeniu z metalem, dają meble loftowe, które fantastycznie kształtują charakter biura. Komoda z szufladami czy regał z półkami zawsze zapewnią Ci najważniejsze rzeczy pod ręką, a biurko z dębowym blatem możesz zagospodarować w dowolny sposób. Nasze produkty dają pełne pole do popisu, pomagając przy kreowaniu oryginalnego gabinetu.

meble gabinetowe premium

meble gabinetowe premium

meble gabinetowe - galeria 21.07.2022

Biurko dębowe na metalowym stelażu

Biurko z kontenerkiem zapewnia komfort użytkowania, a także posiadanie najważniejszych rzeczy na wyciągnięcie ręki. Narożne biurko fantastycznie spełnia swoją rolę, przy czym zachowuje stylowość. Biurko drewno z metalem z pewnością usatysfakcjonuje fanów minimalizmu i elegancji, ponieważ biurko loft stworzone jest na kształt stylu skandynawskiego. Co więcej, biurko drewniane jest zawsze w modzie, więc Twój gabinet będzie cieszyć się ponadczasowością.

biurko narożne z kontenerkiem

biurko narożne z kontenerkiem

Biurka loft dla dwóch osób

Biurko dwustanowiskowe pozwala zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie ułatwia organizację codziennej pracy. Na przestronnym blacie znajdzie się miejsce na sprzęt elektroniczny oraz teczki z dokumentami.

biurko gabinetowe Deerhorn

biurko gabinetowe Deerhorn

biurka loft z drewnianym blatem - galeria 21.07.2022

Szafa biurowa loft na Twoje dokumenty i segregatory

Szafa biurowa loft świetnie sprawdzi się nawet w kilkuosobowym biurze. Może posłużyć jako szafa na segregatory, ponieważ jest bardzo pojemna, ale także jako szafa na dokumenty, gdzie zmieści cały ich stos. Jej zalety na tym się nie kończą. Wraz z użytecznością, w parze idzie fenomenalny wygląd, który wpasuje się w każdy rodzaj otoczenia.

szafa dębowa z metalem

szafa dębowa z metalem


szafa do biura czarna

szafa do biura czarna


szafa do gabinetu loftowa

szafa do gabinetu loftowa

Stolik do biura czarny

Stolik kawowy to must have każdej ekskluzywnej poczekalni, salonu czy nawet biura. Stolik czarny loft to genialny dodatek, bez którego trudno się obejść. Jest niewielki, dzięki czemu bez problemów zmieści się w każdej przestrzeni. Stolik drewno z metalem świetnie prezentuje się w towarzystwie wygodnej kanapy oraz zielonych roślin.

stolik biurowy z metalem

stolik biurowy z metalem


stolik loft biurowy

stolik loft biurowy

Biurka 160 jako stoły konferencyjne z drewnianym blatem

Stoły konferencyjne mają swoje miejsce w każdej dużej firmie. Łatwiej przy nich organizować spotkania biznesowe i realizować nowe projekty. Biurka 160×70 do biura wraz z eleganckimi siedzeniami pozwalają przygotować miejsce dla ponad kilkunastu osób. To zdecydowanie polepsza jakość zebrań oraz wprowadzanie nowych inicjatyw dla firmy.

stoły konferencyjne do biura

stoły konferencyjne do biura


stoły konferencyjne

stoły konferencyjne

Szafka pod ekspres industrialna

Zdecydowanie w każdym biurze powinna się znaleźć szafka pod ekspres. Poranna dawka kofeiny dla niektórych jest nieodłącznym elementem codziennej pracy, dlatego dobrze jest mieć ekspres do kawy przy sobie. Jednak takie miejsce może spełniać jeszcze inne funkcje. Szafka pod ekspres loft chowa za drzwiczkami segregatory, dokumenty czy po prostu produkty do stworzenia swojego ulubionego napoju. Co więcej, szklana część szafki nadaje jej niepowtarzalnego stylu i nowoczesności. Dzięki naszym produktom, urządzanie biura, to czysta przyjemność.

szafka pod ekspres loft

szafka pod ekspres loft

Klienci, którzy kupowali meble dębowe do biura i gabinetu kupowali też akcesoria, dodatki do biura i gabinetu

Niższe ceny na wybrane meble premium Deerhorn

Skorzystaj z niższych cen na wybrane meble loft Deerhorn

Biurowe meble na raty 0% i darmowa dostawa powyżej 5 tys. zł

* zakupy na raty dostępne przy jednorazowym zamówieniu powyżej 4000 zł

Meble premium z dostawą na terenie całego kraju oraz za granicę.

Zamówienie realizujemy we wszystkich krajach europejskich.

Zobacz wszystkie meble drewniane z metalem w naszych kolekcjach loft, industrialnych

Zapraszamy do odwiedzania naszego funpage’a

facebook.com/deerhorn.meble

Aktualne zdjęcia na naszym profilu instagramowym ?

instagram.com/deerhornmeble/

logo Deerhorn meble do biura i gabinetu

Deerhorn meble do biura i gabinetu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *