Biurko w miejscu pracy – wybór mebli do koncepcji coworkingowej

Niezależnie od tego, czy wyposażasz niewielkie biuro w przestrzeni biurowej, większy gabinet czy przestrzeń coworkingową ergonomiczne biurko w miejscu pracy to klucz do efektywnych działań, które będą przynosić zamierzone efekty. Komfortowe biurko wykonane z naturalnych surowców sprawdzi się doskonale i oprócz wygodnej przestrzeni stworzy również klimat sprzyjający produktywności i dający otwartość umysłu.

Jako marka Deerhorn mamy w swojej ofercie biurka, które doskonale sprawdzą się w koncepcji coworkingowej i w tym artykule je zaprezentujemy.


Jakie biurko wybrać do przestrzeni coworkingowej?


Biurko z naturalnego drewna dębowego oraz metalowej konstrukcji to jeden z naszych bestsellerowych produktów, który cieszy się wśród Klientów ogromną popularnością. Biurko idealne do przestrzeni coworkingowej marki Deerhorn powstało z najwyższej jakości surowców, które zapewniają trwałość i solidność na długie lata.

Drewno dębowe ma wiele walorów nie tylko estetycznych, ale i funkcjonalnych. Drewno we wnętrzach korzystnie oddziałuje na użytkowników mebla, pozytywnie wpływa na ich skupienie oraz produktywność. Dodatkowo surowe drewno dębowe zostało przez nas zabezpieczone naturalnym olejowoskiem, który nie tylko chroni zewnętrzną powierzchnię, ale także wnika w materiał i korzystnie działa od wewnątrz.

Zabezpieczone ponadczasowe drewno dębowe to gwarancja doskonałej jakości i wytrzymałości, a także odporności na ścieranie, zniszczenia, zabrudzenia oraz plamy. Biurka z drewna i metalu Deerhorn zostały zaprojektowane przez naszych projektantów, którzy zwracali uwagę na to, aby meble były ergonomiczne, funkcjonalne i estetyczne.


Idealne biurko do przestrzeni coworkingowej – ergonomia, funkcjonalność i estetyka


O jakości i wytrzymałości naszych mebli wspominaliśmy już wcześniej. Teraz chcemy zwrócić uwagę na funkcjonalność biurek, które znajdziesz u nas w różnorodnej konfiguracji i w wielu odsłonach. Posiadamy biurka, biurka narożne, a także biurka regulowane elektrycznie. Każdy z modeli jest inny, jednak jego wyposażenia oraz dodatkowe elementy w postaci akcesoriów mogą być podobne.

Oferujemy biurka o standardowych wymiarach, ale także wykonujemy biurka na wymiar. Możliwość zamówienia mebla w dostosowanym do swoich potrzeb rozmiarze sprawia, że nasi Klienci wyposażają swoje przestrzenie według własnego planu i zamierzeń. Taka opcja pokazuje, że dla nas najważniejszy jest Klient oraz jego indywidualne potrzeby.

Funkcjonalność naszych mebli odzwierciedla się w pojemnych szufladach, dużych kontenerkach oraz praktycznych detalach takich jak np. otwór na kable w blacie lub przedłużacz wpuszczany w blat biurka z USB-C.

Montaż na zamówienie pionowego kanału na kable pomaga w organizacji stanowiska pracy oraz zachowaniu porządku i harmonii wokół mebla. Takie możliwości doskonale sprawdzą się w przestrzeniach coworkingowych, ponieważ dużo udogodnień sprawi, że każdy z użytkowników biurka znajdzie dla siebie korzystne rozwiązanie.

Nie możemy zapomnieć również o estetyce i ponadczasowym stylu naszych produktów. Takimi elementami pokazujemy, że dla nas kluczowa jest kompleksowa oferta premium na światową skalę, a każdy Klient ceniący sobie te elementy będzie zadowolony z zakupów produktów od Deerhorn.