Biurka, Biurka z regulacją, Biuro, Komody, Realizacje

Białe biurko z regulacją wysokości i biała komoda loft

biały zestaw mebli do biura i gabietu

Biurko regulowane z eleganckim wykończeniem białym

Biurko z elektryczną regulacją wysokości w kolorze białym kupują najczęściej kobiety. To dla ich przestrzeń do pracy meblujemy zwykle w bieli. Białe meble z drewna i metalu charakteryzują się lekkością i idealnie komponują się z jasnymi dodatkami.

Na zdjęciach obok biurka z regulacją wysokości widzimy jeszcze białą komodę na segregatory, mini konsolę i loftowy kosz na śmieci. Tak się złożyło, że konsola i kosz są w innych kolorach 😉 Akurat na czas wykonywania tych zdjęć po prostu takie dodatki mieliśmy pod ręką.

Oczywiście konsola, jak i kosz występują w białym kolorze, co wkrótce udowodnimy przy następnej sesji zdjęciowej chcąc pokazać Wam kolejne nowości.

drewniany kosz na śmieci

drewniany kosz na śmieci

Właściwie warto byłoby napisać coś więcej o koszu na śmieci. To mebel, a nawet nie mebel tylko akcesorium, które powstało spontanicznie. Już mieliśmy w koszyku na allegro bardzo ładne kosze z myślą o własnym biurze. (te stare kosze były takie banalne i oklepane) Nagle ktoś odezwał się ze stwierdzeniem: – dlaczego sami sobie nie zrobimy koszy skoro posiadamy narzędzia i materiał? Akurat stolarz był w tym czasie w biurze i od razu potraktował sprawę jak wyzwanie. Zniknął na 20-30 minut. Nie potrzebował nawet projektu ani konsultacji. Gdy przyszedł z gotowym koszem na śmieci oczarował wszystkich. Ten prosty w formie, a zarazem elegancki przedmiot po prostu perfekcyjnie pasuje do mebli loftowych i do tego jest szalenie praktyczny. Chyba trudno sobie wyobrazić pracę bez kosza na śmieci. Tak przy okazji to nie pierwszy projekt naszego głównego stolarza – złotej, a może nawet platynowej rączki. Zadziwia nas regularnie. Mistrz jednym słowem.

A właśnie… Przy okazji powstał całkiem nowy pomysł na mebel na bazie kosza na śmieci. Już wkrótce zaskoczymy Was po raz kolejny. Nie możemy się doczekać aż ujrzy światło dzienne. Wymaga tylko kilku poprawek.

biala komoda deerhorn

biała komoda DeerHorn

Intersuje Cię plakat na ścianę z mapą miasta? Plakat w czarnej ramce z mapą na naszej ścianie to prezent od drukarni internetowej Epic Print.  W tym przypadku mapa dotyczy oczywiście Biłgoraja. Tutaj mieści się nasze biuro i fabryka. To właśnie stąd wysyłamy nasze meble do Was na cały kraj oraz za granicę.

biala komoda i biale biurko

biała komoda i białe biurko


biala komoda

biała komoda


biale biurko loft deerhorn

biale biurko loft deerhorn


biale biurko z regulacja industrial

białe biurko z regulacją industrial


biurko industrialne deerhorn


biale meble do biura loft deerhorn

białe meble do biura loft deerhorn


bialy zestaw mebli do biura

biały zestaw mebli do biura


biale meble do gabinetu i biura

białe meble do gabinetu i biura


białe biurko

białe biurko


biale biurko z regulacja loft

białe biurko z regulacja loft


biurko z regulacja

biurko z regulacja


biurko z elektryczna regulacja wysokosci

biurko z elektryczna regulacja wysokości


biurko z drewniany blatem deerhorn

biurko z drewniany blatem deerhorn


biurko z debowym blatem deerhorn

biurko z dębowym blatem deerhorn

Biurka elektryczne z regulacją wysokości (30)