Biurka, Realizacje, Szafy

Biurka białe narożne i klasyczne – kolekcja modern office

białe biurka

modne białe biurka

modne białe biurka

Biurka białe narożne i klasyczne – kolekcja modern office.

Na zdjęciach znajdują się dwa białe biurka zestawione obok siebie. Razem tworzą dużą przestrzeń roboczą i mogą służyć jako biurka recepcyjne do obsługi klienta. Dodatkowo na zamówienie możemy wykonać nadstawki na biurko.

Biurko białe najczęściej wybierane jest przez kobiety

Biel symbolizująca czystość i elegancję to ukochany kolor mebli naszych klientek. W ostatnim czasie również panowie coraz częściej wybierają białe meble biurowe do swoich gabinetów. Nierzadko stosowane są połączenia mebli białych z czarnymi.

biurka loftowe białe

biurka loftowe białe

Biurko białe nowoczesne

Nowoczesne, modne meble biurowe z kolekcji modern office to idealna propozycja dla szukających świeżego podejścia do mebli gabinetowych i biurowych. Każdy mebel to charakteryzuje się nowoczesnym stylem i jest wspaniałym wypełnieniem przestrzeni do pracy i nauki. Elementy litego drewna dębowego występujące w biurku, szafie, komodzie, regale i stoliku kawowym umożliwia kontakt z naturą. A to ma niewątpliwie wpływ na samopoczucie i przyjemność z przebywania w takim pomieszczeniu.

Biurko skandynawskie białe lub czarne

Meble biurowe Deerhorn bardzo często określane są jako skandynawskie. Zapewne dlatego, że cechują się minimalizmem i występowaniem jasnego drewna. Tworząc kolekcję nie staramy się na siłę wpasować w dany styl. Nasze biurka, komody, szafy czy regały muszą być przede wszystkim funkcjonalne i nowoczesne. Do tego inne niż wszystkie dostępne w sieci. Dbamy o wyjątkowy charakter mebli do biura i gabinetu. Dodatkowo pilnie strzeżemy naszych wzorów przemysłowych.

Zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku:
facebook.com/deerhorn.meble

Zobacz całą kolekcję Modern Office

Białe meble biurowe

meble do biura białe modern office

Czarne meble biurowe

meble biurowe i gabinetowe