Biurka, Realizacje

Biurko z drewnianym blatem do wyjątkowego wnętrza

biurko w gabinecie, biurze
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka / Biurko z drewnianym blatem do wyjątkowego wnętrza
duże biurko z praktycznym blatem
biurko z drewnianym blatem

Jak dobrać odpowiednie biurko do biura, gabinetu?

Biurko do gabinetu powinno być przede wszystkim ergonomiczne, funkcjonalne i ekologiczne. Biurko do pracy w biurze o wymiarach 180×80 zapewni odpowiednią ilość miejsca do pracy oraz spotkań z potencjalnymi klientami lub partnerami biznesowymi.

Dębowy blat biurka dopasowany do wysokości i sylwetki użytkownika będzie pełnił swoją funkcję na najwyższym poziomie. Biurko duże z kolekcji Loft Office w kolorze czarnym może mieć zamontowany organizer na kable pod blat biurka, które zadbają o porządek i harmonię we wnętrzu.

Maskownica do kabli organizer to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które jest nie tylko praktyczne, ale także świetnie się prezentuje i sprawia, że nasze biurko bogate w tak dopracowane detale to produkt premium na światową skalę.

organizer na kable podbiurkowy
organizer na kable pod blat biurka

Biurko na wymiar. Jakie wymiary powinno mieć biurko?


Biurko 180×80 czarne to model z kolekcji Loft Office, który doskonale wkomponuje się w każdą loftową, industrialną przestrzeń. Taki wymiar biurka nie będzie dla wszystkich odpowiedni, dlatego jako producent mebli oferujemy biurko na wymiar, które idealnie wkomponuje się w Twoją przestrzeń.

Blat do biurka na wymiar powinien mieć taki wymiar, jaki Tobie, jako użytkownikowi, najbardziej odpowiada. Wiele osób wybiera duży blat drewniany, jednak niektórzy Klienci cenią sobie niewielką przestrzeń na blacie, którą znacznie łatwiej jest im zagospodarować, dlatego decydują się na biurko blat drewniany 120×70, 140×70 lub 160×70.

Podczas wyboru rozmiaru biurka wiele zależy także od rodzaju wykonywanej pracy oraz indywidualnych potrzeb.

duże biurko w stylu loft
biurko drewniane

Biurko drewniane pod komputer. Na co zwrócić uwagę?


Wybierając biurko pod komputer, warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych aspektów. Przede wszystkim biurko loft powinno być wykonane 
z najwyższej jakości materiałów
, a więc naturalnego drewna dębowego oraz solidnej konstrukcji metalowej.

Nasze biurko czarne to właśnie biurko drewniane, które posłuży swoim właścicielom przez długie lata. Biurko blat drewniany został przez nas odpowiednio zabezpieczony w procesie olejowania naturalnymi olejami. Takie działanie pozwoliło zadbać o blat z naturalnego drewna i ochronić go przed czynnikami zewnętrznymi, uszkodzeniami, a przede wszystkim zabrudzeniami oraz plamami z kawy czy herbaty.

Biurko z drewnianym blatem połączone z masywną i trwałą konstrukcją metalową nie tylko świadczy o wysokiej jakości produktu, ale także świetnie się prezentuje. Biurko z drewna dębowego to niezwykle estetyczny produkt, gdzie podczas produkcji zadbaliśmy o każdy najmniejszy szczegół, dlatego kupując nasz produkt, możesz być pewny, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Nasze biurko z drewna, podobnie jak każdy inny produkt, powstało w myśl zasady zero waste, zgodnie z ekologią. To dla nas bardzo ważne, aby tworzyć wizerunek firmy z wartościami, która nie tylko oferuje doskonałe i funkcjonalne produkty, ale także dba o otaczające nas środowisko.

Pamiętaj, że możesz obejrzeć wszystkie filmy produktowe na naszym kanale ?YouTube?

biurko z dużym blatem na metalowych nogach
biurko czarne

Zobacz przykładowy film o biurku i jego zaletach ?

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂