Realizacje, szafki RTV

Dębowa szafka RTV 

szafka z drewna dębowego

Tym oto meblem, jakim jest wielofunkcyjna szafka RTV chcemy pokazać jak pięknie można upiększyć domowe wnętrze. Klient, który zakupił szafkę z metalowymi elementami do swojego domu, postawił w aranżacji na prostotę oraz jakość, której w naszym katalogu meblowym nie brakuje 🙂 Z racji tego, że tworzymy meble ze szlachetnego drewna dębowego, pragniemy zaoferować produkty jakości premium. Stojąca szafka RTV jest tego najlepszym przykładem.

Dębowa szafka pod telewizor ujmuje swoją klasą i w całej okazałości prezentuje się bardzo “smacznie”.  Nowoczesna szafka oddaje swój charakter temu wnętrzu, czarne metalowe elementy powodują ze całość jest skupiskiem elegancji. 

Klient, dokonując wyboru produktu zwrócił szczególną uwagę na design. Ten przemyślany projekt sprawia, że szafka RTV z szufladami to coś więcej niż zwykły stolik pod telewizor. Dodatkowe szuflady z całą pewnością staną się miejscem przechowywania pilotów, książek, czy innych drobiazgów, dzięki temu nic nie będzie zalegać na blacie. Telewizor, który jest zawieszony nad drewnianą szafką RTV tworzy domowe centrum rozrywki. 

Rozwiązanie jest jak najbardziej w naszym guście 🙂