Biurka, Biurka z regulacją, Biuro, Komody, Realizacje, Regaly, Stoły, Stoły konferencyjne, szafki RTV, Realizacje

Deerhorn meble do biura i gabinetu – reklama w Forbes

forbes deerhorn meble
deerhorn meble

deerhorn meble

Deerhorn meble do biura i gabinetu – reklama w Forbes.

Ostatnie dni grudnia i taka informacja.❗Nasza reklama na całą stronę już pojawiła się w prestiżowym magazynie ,,Forbes”. Czasopismo o tematyce biznesowo-ekonomicznej. Znane na całym świecie, choćby z listy ? najbogatszych Polaków. ? ? Miesięcznik przeznaczony jest dla każdego, bez względu na płeć i zainteresowania. W nim zawsze najnowsze informacje ze świata biznesu.

Zobaczcie koniecznie dział NIERUCHOMOŚCI.

Reklama na łamach miesięcznika Forbes jest częścią szeroko zakrojonej kampanii reklamowej marki Deerhorn meble. Zobaczycie nas jeszcze w wielu miejscach. Dział marketingu opracowuje strategię sięgającą daleko poza granice naszego kraju. Już w tym momencie meble biurowe i gabinetowe Deerhorn trafiają do większości krajów UE. Po dopracowaniu szczegółów związanych z logistyką uruchomimy nowe kierunki.

Marka meblowa – Deerhorn

Deerhorn meble skupia się na biurach i gabinetach. W tym obszarze wyróżniamy się poprzez oryginalny design oraz doskonałą jakość. Posiadamy pięć wyjątkowych kolekcji, a każdy mebel został przez nas zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP jako chroniony wzór przemysłowy. Będziemy Państwu wdzięczni za ewentualne zgłoszenia o naruszeniu naszych praw przez inne podmioty działające na rynku meblowym. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: [email protected]

Podobne realizacje