Realizacje, Sofy

Designerska sofa w kolorze butelkowej zieleni do nowoczesnych wnętrz

sofa zieleń butelkowa na drewnianych nogach
Meble Deerhorn / Realizacje / Sofy / Designerska sofa w kolorze butelkowej zieleni do nowoczesnych wnętrz
mała sofa z materiału w kolorze zielonym
mała sofa

Mała sofa – wielkie możliwości w niewielkiej przestrzeni

Nasza sofa 140 idealnie wkomponuje się do każdej niewielkiej przestrzeni biurowej lub domowej. Mała sofa marki Deerhorn to niezwykle funkcjonalny mebel wypoczynkowy, który ze względu na praktyczny, ergonomiczny wymiar sprawdzi się idealnie jako miejsce do pracy, obszar do rozmów z potencjalnymi klientami lub przestrzeń na wypicie dobrej kawy w towarzystwie partnerów biznesowych bądź gości.

sofa 140 zielona

Nasza sofa welurowa daje wielkie możliwości w niewielkiej przestrzeni ze względu na swoją funkcjonalność i jakość. Sofa zielona to połączenie naturalnego drewna dębowego oraz tapicerki welurowej, które nie tylko prezentuje się znakomicie, ale również posłuży swoim właścicielom przez długie lata. 

Luksusowe zestawienie drewna i weluru bardzo dobrej jakości dzięki innowacyjnym technologiom produkcyjnym pozwoliło stworzyć nam mebel dla wszystkich pasjonatów niebanalnych rozwiązań w stylowych wnętrzach.

Sofa tapicerowana – podkreśl indywidualność Twojego wnętrza

Sofa butelkowa zieleń idealnie podkreśli indywidualność Twojego wnętrza. Sofa welur biurowa to designerski mebel, który dzięki drewnianym elementom wnosi do wnętrza wiele dobrej energii i pozytywnej atmosfery.

Drewno jest jednym z najstarszych materiałów, który był niezwykle ceniony i bardzo często używany przez naszych przodków. Wyróżnia się on świetną wytrzymałością i solidnością, a dodatkowo zabezpieczony naturalnym olejowoskiem zyskuje jeszcze większą odporność na uszkodzenia, plamy oraz ścieranie. Sofa tapicerowana butelkowa zieleń stworzy klimat, o jakim marzy każdy miłośnik pięknych wnętrz, ponieważ wniesie wiele elegancji, świetnego stylu i świeżości.

sofa welurowa w kolorze butelkowej zieleni
sofa welurowa

Sofa butelkowa zieleń – ożyw swoje wnętrze

Kolorystyka mebla ma duże znaczenie w tworzeniu komfortowych i designerskich wnętrz. Kanapy butelkowa zieleń dodadzą wiele energii i świeżości wszystkim nowoczesnym wnętrzom, a także zadbają o oryginalny charakter oraz niepowtarzalny styl. Sofa zieleń butelkowa pomoże stworzyć inspirujące otoczenie, które przyczyni się do większej kreatywności i produktywności podczas spędzania wielu godzin w otoczeniu mebla.

Zielona kanapa z pewnością wzmocni markę podczas budowania wizerunku firmy, ale również podkreśli dobry gust właścicieli. Nasze sofy welurowe doskonale prezentują się w otoczeniu industrialnych stolików kawowych naszej produkcji lub niewielkich stolików pomocniczych. Nasza sofa butelkowa zieleń i konsola do przedpokoju to również świetny duet, który nie dość, że wygląda rewelacyjnie, to jeszcze jest bardzo praktyczny i funkcjonalny w codziennym użytkowaniu.

mała sofa z materiału w kolorze zielonym
mała sofa

designerska sofa w kolorze butelkowej zieleni – galeria 08.03.2024

Zobacz film o biurku narożnym

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂