Biurka, Biuro, Komody, Realizacje, Regaly, Stoły, Szafy

Meble loft. Dodatki na ścianę chrobotek heksagon mapa świata

biurka do nowoczesnej firmy

Zdjęcia pochodzą z wirtualnego spaceru, które wykonała firma DGE. 😉

Meble loft. Dodatki na ścianę chrobotek heksagon mapa świata

Co sprawia, że biura DGE w Katowicach są tak wyjątkowe?

  • Nowoczesne meble loftowe wykonane z prawdziwego drewna i metalu wymagają wyjątkowej przestrzeni i maksimum wygody.

Coraz częściej dąży się do tworzenia atmosfery komfortu, ergonomii środowiska pracy.   Dokłada się wielkich starań do aranżowania biur, aby były miejscem przyjaznym do wykonywania obowiązków. Granice, które jeszcze do niedawna były bardzo widoczne (praca – dom) obecnie uległy zatarciu. Powstające biura i gabinety tworzą uniwersalne multifunkcjonalne pomieszczenia. Mają w tym pomóc meble loft z naturalnego drewna. Przyjrzyjmy się zatem poniższej liście:

meble premium do biura

meble premium do biura

komody modern office

komody modern office

nowoczesne meble do biura

nowoczesne meble do biura

stół konferencyjny z drewna i metalu

stół konferencyjny z drewna i metalu

Loftowe meble do biura, gabinetu od Deerhorn cechują się wysoką jakością wykonania, trwałością i ponadczasowym designem. W trendach wnętrzarskich na 2022 rok niesłabnącą popularnością cieszy się naturalne drewno – ekologiczny surowiec, z którego produkujemy nasze meble biurowe. Meble z litego drewna są uznawane za najtrwalsze i ponadczasowe. Mogą przetrwać wiele lat i wraz z upływem czasu będą wyglądały jak nowe! Ważne, aby pamiętać o ich pielęgnacji i konserwacji, a odwdzięczą się długowiecznością

heksagony na ścianę do biura

heksagony na ścianę do biura

  • Heksagony na ścianę

Kolorowe heksagony na biurowych ścianach są doskonałym uzupełnieniem wpływającym na wizerunek pomieszczenia. Ich unikalny kształt sprawia, że świetnie wypadają nie tylko w nowoczesnych i minimalistycznych biurach. Projektanci wnętrz używają ich również do wyznaczania konkretnych miejsc. Panele ścienne heksagon można układać dowolnie z wykorzystaniem wielu kolorów. Ponadto lamele plaster miodu idealnie komponuje się z drewnem i dzięki takiemu połączeniu wygląda obłędnie.

Uwaga! Heksagony na ścianę nie są naszym dziełem.

meble loft do biura

meble loft do biura

  • Drewniana mapa świata na ścianę

Mapa Świata na ścianę to hit. Wygląda zjawiskowo, a do tego nawiązuje do mebli premium Deerhorn. W naszej głównej siedzibie też posiadamy mapę z drewna na czarnej ścianie. Musimy powiedzieć, że zachwytom nie ma końca. ?

Mapa na ścianę to element dekoracyjny, ale również edukacyjny. Są na niej wypisane nazwy państw, co ułatwi naukę uczniom.

meble biurowe mapa świata

meble biurowe mapa świata

  • Chrobotek na ścianę premium – mech na ścianę

Nietuzinkowa i uniwersalna dekoracja. W biurowych budynkach to element wypełniający puste ściany. Mech dekoracyjny na ścianę wprowadza relaks. Działa odprężająco i coraz częściej można go zobaczyć nie tylko w biurowych pomieszczeniach, ale i domach. Dla miłośników chrobotka i heksagonu powstał obraz heksagon z mchem. ?

mech na ścianę i meble loftowe

mech na ścianę i meble loftowe

Gorąco polecamy firmę DGE, którzy w sposób fachowy i rzetelny doradzają w obszarze optymalizacji kosztów dystrybucji gazu, ciepła miejskiego oraz energii elektrycznej. Ich kilkuletnie doświadczenie zebrane w największych spółkach energetycznych w kraju i za granicą owocuje zaufaniem wielu firm, instytucji i osób prywatnych.

Meble premium z dostawą na terenie całego kraju oraz za granicę.

Zamówienie realizujemy we wszystkich krajach europejskich.

Zapraszamy do odwiedzania naszego funpage’a

facebook.com/deerhorn.meble

Aktualne zdjęcia na naszym profilu instagramowym ?

instagram.com/deerhornmeble/

logo Deerhorn meble do biura i gabinetu

Deerhorn meble do biura i gabinetu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *