Biurka, Komody, Realizacje, Regaly, Szafy

Meble premium do biura i gabinetu – Showroom w Lublinie

biurko premium do biura

Meble premium do biura i gabinetu – Showroom w Lublinie

biurko narożne loft

biurko narożne loft

Showroom w Lublinie, czyli świetna ekspozycja naszych mebli

Meble Deerhorn cechują się przede wszystkim jakością wykonania oraz świetnymi surowcami wykorzystywanymi do produkcji. Używamy wyłącznie naturalnego drewna dębowego, które dodaje nietuzinkowego charakteru wszystkim naszym produktom. W Lublinie znajduje się showroom – przestrzeń współdzielona z Salonem Mebli VOX, który mieści się w: GALERIA GALA DOM I WNĘTRZE, Fabryczna 2, 20-301. Każdy może na żywo zobaczyć meble z drewna marki Deerhorn i zapoznać się z ich specyfiką. Jeśli chciałbyś zobaczyć nasze produkty zaaranżowane w różnorodnych pomieszczeniach, koniecznie przyjedź do Lublina i zobacz naszą ekspozycję.

 

komody industrialne

komody industrialne

Meble premium – ekspozycja biurek premium do biura marki Deerhorn w Lublinie

W showroomie każdy potencjalny Klient może zobaczyć nowoczesne biurka do gabinetu, biura lub domu. To właśnie tam prezentujemy biurka narożne loft, które cieszą się wśród naszych Odbiorców ogromną popularnością. Są one najczęściej umieszczane w rogach danych pomieszczeń, ale także w ich centralnym miejscu. Biurko z drewna dodaje wnętrzom przytulnego charakteru oraz harmonii i spokoju. Przy takich meblach nauka, praca lub rozwijanie swoich pasji to czysta przyjemność.

meble w stylu loft skandynawskim

meble w stylu loft skandynawskim

Białe meble premium

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór nowoczesnych mebli do biura lub gabinetu. Biały regał drewno, metal doskonale pełni swoją funkcję w takich przestrzeniach i sprawia, że pomieszczenie nabiera innego wymiaru. Regał premium jest pojemny, stabilny i praktyczny, dlatego tak często zasila szeregi industrialnych wnętrz. Wielu naszych Klientów decyduje się również na komodę z szufladami w stylu loft lub biurko z podciętym blatem. Nic w tym dziwnego, ponieważ obydwa te produkty mają swój indywidualny styl i są bardzo funkcjonalne.

biały regał drewno metal

biały regał drewno metal

Meble w stylu loft, skandynawskim – meble premium

Skupiamy się w głównej mierze na wykorzystywaniu najwyższej jakości surowców do produkcji mebli. Stawiamy jednak nie tylko na to. Dla nas liczy się połączenie jakości wraz z nowoczesnym stylem. Sprzedajemy meble drewniane połączone z kolorem białym lub czarnym. Te klasyczne kompozycje nigdy nie wyjdą z mody i zawsze doskonale wkomponują się w całość. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko narożne biurko dębowe czy komody industrialne, ale także stoliki wsuwane kawowe, regały, szafy i witryny, stoły konferencyjne oraz wiele innych stylowych mebli do nowoczesnych wnętrz.

meble z drewna

meble z drewna

meble loft, skandynawskie - galeria zdjęć 09.09.2022

Meble nowoczesne, loft, które znajdziecie w showroomie w Lublinie

Wybierając wymarzone meble premium do biura i gabinetu rozważ koniecznie akcesoria, które niewątpliwie wpłyną na komfort pracy

Skorzystaj z niższych cen na wybrane meble loft Deerhorn

Niższe ceny na wybrane meble premium Deerhorn

Biurowe meble na raty 0% i darmowa dostawa powyżej 5 tys. zł

* zakupy na raty dostępne przy jednorazowym zamówieniu powyżej 4000 zł

Meble premium z dostawą na terenie całego kraju oraz za granicę.

Zamówienie realizujemy we wszystkich krajach europejskich

Koniecznie zobacz wszystkie nasze meble nowoczesne loft

Biurko z dębowym blatem Loft Office 160x80cm

2.1342.795

Biurko narożne Future active style

4.4955.045

Biurko z drewnianym blatem 140x80cm

1.9342.795

Małe loftowe biurko z drewnianym blatem 120x60cm

1.8752.045

Biurko loftowe 150x70cm z drewnianym blatem.

1.9742.645

Klasyczny stół z drewnianym blatem

2.5393.439