Biurka, Realizacje

Pomysły na urządzenie biura, gabinetu

projekt biura

Szukasz pomysłu, jak urządzić swoje biuro lub gabinet?

Mamy dla Ciebie gotowe projekty z wykorzystaniem naszych mebli. Zainspirujemy Cię i zaproponujemy tanie i sprawdzone rozwiązania.

Pierwsza wizualizacja, którą przygotowaliśmy dotyczy biura w stylu loft. Znajduje się w nim biurko z naszej oferty “loft office” . Dostępne z kontenerkiem z szufladami, który można ustawić z dowolnej strony. Biurko z drewnianym blatem szybko stało się hitem sprzedaży. Ma minimalistyczny kształt, a za razem wygląda bardzo prestiżowo do tego jest wyjątkowo stabilne. Dębowy blat to synonim luxusu i trwałości.

Na drugim planie mocno rzuca się w oczy komoda z czterema szufladami. Stylem i materiałami koresponduje z biurkiem oraz resztą mebli. Tę komodę możesz nabyć u nas w różnych konfiguracjach. Blat oraz boki zawsze są z dębu ale do wyboru masz różne rodzaje prowadnic. Od zwykłych po ciche samodomyki firm Hafelle, Rejs czy Blum.

Obok stoi też bardzo popularny model regału z pięcioma dębowymi półkami. Pasuje niemal do każdego wnętrza. Zmieszczą się na nim segregatory, książki i nie tylko. Standardowo półki są wykonane z dębu. Wkrótce pojawią się też inne warianty: płyta meblowa, fornir, OSB, Sklejka.

Został nam jeszcze stolik kawowy. W tym przypadku 80x80cm z dębowym blatem. Jak widać na załączonym obrazku idealnie komponuje się w gabinecie. Najczęściej jednak ten model zdobi salony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *