Biurka, Biuro, Realizacje

Recepcja narożna premium. Lada recepcyjna nowoczesna loft

meble recepcyjne

Recepcja narożna premium. Lada recepcyjna nowoczesna loft

Nowoczesna recepcja wizytówką w Twojej firmie

Recepcja jest miejscem pierwszego kontaktu. Od jej wyposażenia zależy zadowolenie gości. Dlatego bardzo ważne jest zrobienie efektu wow!

Wywołanie w klientach tak pozytywnych emocji może mieć wpływ na opinie o firmie. Jeśli pierwsze wrażenie zostanie dobrze odebrane, to istnieje duża szansa powrotu klienta. ?

biurko zabudowane

biurko zabudowane

Biurko recepcyjne premium rozwiązaniem na bezpieczne miejsce pracy

Biurko zabudowane recepcyjne jest dostosowane zarówno do pracy siedzącej jak i stojącej. W wielu miejscach standardem jest obsługa klientów na stojąco.

Oczywiście zdarzają się miejsca, w których codzienna obsługa klienta odbywa się na siedząco. Bez względu na pozycję pracy, którą wybierzesz, to ważne jest, aby była ona bezpieczna.

Biurko do recepcji zostało zaaranżowane z myślą o swobodnej obsłudze klientów i pracy przed komputerem. Lada recepcyjna premium pozwala również na wygodę podczas kontaktu z klientem.

biurko recepcyjne z nadbudową

biurko recepcyjne z nadbudową

Nowoczesna recepcja dopasowana do Twoich potrzeb

Biurko narożne do recepcji wykonane zostało z wysokogatunkowych i trwałych surowców: drewna dębowego zabezpieczonego naturalną mieszanką oleju i wosku, a także płyty meblowej. Biurko recepcyjne z nadbudową możemy wykonać na indywidualne zamówienie. Biurko narożne recepcyjne dostosujemy do Twoich osobistych preferencji oraz Twoich pracowników.

biurko narożne recepcyjne

biurko narożne recepcyjne

Drewniana nowoczesna recepcja pomysłem na loftowy minimalizm

Biurko recepcyjne Deerhorn dzięki swojej formie, zastosowaniu wysokiej jakości materiałów wygląda bardzo okazale. Biurko zabudowane recepcyjne pasuje do minimalistycznych, nowoczesnych oraz do miejsc, w których panuje loftowy klimat.

meble deerhorn

meble deerhorn

Meble recepcyjne – wzmocnij wartość w swojej firmie

Dowiedziałeś/aś się jak ważny jest właściwy wybór recepcji. Recepcyjne meble, które Tobie przedstawiamy to dzieło naszych pracowników. Starannie wykonane, wyróżniające się niepowtarzalnym wyglądem i formą. Funkcjonalne z dużą ilością miejsca na ważne dokumenty, segregatory. Meble na wymiar do recepcji to inwestycja, której nie będziesz żałować. ?

Meble do biura część wyposażenia recepcji. Dla lepszej organizacji pracy i zachowania porządku niezbędne będą: szafa do biura i gabinetu oraz regał biurowy, a także komoda na segregatory i dokumenty. Z pewnością taki zestaw ułatwi pracę, a ponadto idealnie będzie się ze sobą komponować.

 

Biurko recepcyjne - galeria 12.05.2022

Zobacz pozostałe meble, które możesz wykorzystać do stworzenia stylowej recepcji

Zapraszamy do odwiedzania naszego funpage’a

facebook.com/deerhorn.meble

logo Deerhorn meble do biura i gabinetu

Deerhorn meble do biura i gabinetu