Realizacje, Stoły konferencyjne

Spotkania pełne smaku – stół konferencyjny dla firmy POLMLEK

stół konferencyjny z krzesłami

Chcielibyśmy przedstawić naszą najnowszą realizację – długi stół konferencyjny o imponującej długości 10 metrów dla POLMLEK.

POLMLEK to największa w Polsce prywatna firma mleczarska ze stuprocentowym polskim kapitałem. Przedmiotem działalności firmy jest przede wszystkim produkcja i sprzedaż wyrobów mleczarskich, takich jak: przetworzone mleko płynne, śmietana, proszki mleczne, sery, twarogi, masło i mieszanki tłuszczowe, serwatka oraz jogurty, a także skup mleka.

Ponadto Grupa POLMLEK za pośrednictwem Fortuna sp. z o.o. produkuje i sprzedaje sok, nektary i napoje niegazowane z owoców i warzyw (marki: Garden, Pysio, Fortuna i Sonda).

Polmlek
Polmlek

Stół do sali konferencyjnej z drewnianymi blatami to idealne rozwiązanie dla każdej firmy! Dzięki solidnej konstrukcji i eleganckiemu designowi, nasz stół zapewnia nie tylko komfort podczas spotkań, ale także dodatkową estetykę wnętrza. Blaty wykonane z solidnego drewna nadają mu elegancki wygląd, który doskonale komponuje się z nowoczesnym wnętrzem. Środkową część stołu zdobi czarna listwa, na której umieszczone są gniazda, zapewniające wygodę podczas korzystania z elektroniki podczas spotkań i konferencji.

Stoły konferencyjne to nie tylko praktyczne i wytrzymałe rozwiązanie do prowadzenia spotkań, ale także elegancki element wystroju wnętrza, który doskonale podkreśla profesjonalizm i prestiż firmy.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub szczegółów na temat naszych stołów konferencyjnych, skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji!

długi stół konferencyjny – galeria 02.05.2024