Realizacje, Stoły konferencyjne

Stół konferencyjny dla Globalnej firmy UNIFEQ EUROPE 

stół konferencyjny w kształcie kwadratu

Mieliśmy przyjemność stworzyć wyjątkowy produkt dla wyjątkowej firmy Unifeq Europe. Jest to polska marka, która zaopatruje w odzież i ekwipunek wojska z całego świata. Dostarcza torby, plecaki.mundury, śpiwory, koszule czy kombinezony ochronne armiom w takich krajach jak Szwecja, Holandia, Wielka Brytania czy nawet Chiny.

Dlatego tak, jak nasz Klient zawsze staje na wysokości swojego zadania i sprawia, że ich asortyment jest najlepszej jakości, tak my z sercem na dłoni stworzyliśmy niepowtarzalny dębowy stół konferencyjny. 

Ten robiący wrażenie dębowy stół konferencyjny na czarnych nogach, jest w centrum uwagi każdej osoby. Wykorzystaliśmy nasze ciężkie, solidne “złoto” do wyrobu tego produktu, a oprawiając je w czarne metalowe elementy, daliśmy słowo na jakość i styl. Podpisujemy się pod naszym kwadratowym stołem z drewna obiema rękoma. Współtworzyli go profesjonaliści z pasją i zamiłowaniem, co jak widać na przedstawionych zdjęciach prezentuje się niezwykle okazale.

Dębowy stół kwadratowy jest jeszcze bardziej szczególny na swój sposób, ponieważ jest zrobiony z czterech solidnych blatów, dzięki czemu prezentuje się jako stół z wycięciem. Jego obszerność pomieści każda przedsiębiorczą duszę, i sprawi, że ważne decyzje oraz umowy, będą podejmowane w pełnej koncentracji-taki właśnie wpływ na ludzi ma nasze kojące drewno dębowe. 

Co myślicie o naszej realizacji? Czyż nie jest to strzał w 10 dla firmy Unifeq? Zapraszamy do galerii zdjęć.