Realizacje, Stoły

Stylowy stół dębowy, jako mebel do każdego wnętrza 

Stół dębowy w nowoczesnym stylu z czarnymi nogami

Idealny stół nie istn…. Stop! Udowodnimy Ci, że ta myśl jest błędem 🙂

Wystarczy, że zerkniesz na zdjęcie, które przedstawiamy i wszelkie wątpliwości odejdą w niepamięć, Jeżeli jednak przechodzą dalej przez myśl różne wątpliwości, chętnie podamy wiele plusów tego oto niepowtarzalnego produktu, jakim jest nasz nowoczesny stół dębowy.

Przede wszystkim zaletami naszego drewnianego wyrobu są m.in: trwałość, odporność na uszkodzenia oraz odkształcenia, szlachetność, konserwacja, uniwersalność i wszechstronność. 

Dębowy stół od lat jest symbolem solidności i luksusu. Wykonany w tak nowoczesnym stylu, którego dodają czarne metalowe nogi o ciekawym kształcie, sprawia, iż nie jest możliwe to, aby nie zwrócić na niego uwagi. Wkomponuje się w ciekawe, minimalistyczne przestrzenie. 

Klient, który zdecydował się na zakup drewnianego stołu z czarnymi elementami, pragnął zaaranżować swoje biuro, tak aby nadać mu charakteru i stylu. Myślimy, że udało mu się to w 100% 🙂  Cieszymy się, że możemy realizować dla Ciebie zamówienia, i przyczyniamy się do uśmiechu na wielu twarzach!

Z gorącymi pozdrowieniami,

Zespół DEERHORN 

Podobne realizacje