||

Wyjątkowe biurko dla Kancelarii Ekologicznej EKOPRO-GRUPA

biurko z drewna i metalu

Po raz kolejny mamy ogromny zaszczyt pochwalić się wspaniałą realizacją dla bardzo ważnych ludzi, którzy są najlepsi w swoim fachu i oferują kompleksowe doradztwo środowiskowe oraz rozwiązania we wprowadzaniu przedsiębiorstw pod kątem ich obowiązków -rejestrów sprawozdawczych w zakresie produktów i opakowań na rynkach Unii Europejskiej i Polski. 

Aby mogli Państwo zapoznać się z pełną ofertą usługi naszego Klienta zapraszamy na stronę internetową, gdzie można bacznie przyglądać się rozwojowi firmy:

ekopro
ekopro

Pomogliśmy Klientowi stworzyć jego spokojne i eleganckie biuro, wyposażając je w nasz bestsellerowy produkt, jakim jest dębowe biurko narożne. 

To wielofunkcyjne biurko dębowe nadaje całemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Czasami mówi się, że meble pasują do ludzi, a ludzie do mebli… coś w tym przypadku się zgadza, ponieważ środowisko ma tu główne znaczenie,

oraz spójność klasy i wygody! Nasze meble znajdują się w idealnym miejscu. 

Tworząc drewniane biurko z czarnymi elementami dla Klienta zostawiliśmy w tym całe serce. 

Dziękujemy za wybór naszej jakości, która została postawiona na piedestale. 

Zobacz podobne

Dla firm, które chcą czegoś więcej

25 lat gwarancji

25 lat gwarancji

Najlepsze materiały, leżakowany dąb, lub płyta meblowa polskiej produkcji, pewność jakości. Po gwarancji nadal serwisujemy.

meble dostarczane w całości w 5 dni

Dostarczane w całości już w 5 dni

Gotowe do pracy, bez montażu. Paleta pod budynek, również z opcją wniesienia.

meble polskiej produkcji

Wyprodukowane w Polsce

Własna fabryka w Polsce, własne projekty chronione prawnie. Zgodność z europejskimi normami.

30 000+ zadowolonych klientów

30 000+ zadowolonych klientów

Ocena 4,9 w Google z 300+ opinii ze zdjęciami. Kancelarie, kliniki, banki, uczelnie, startupy IT, korporacje, siłownie i wiele innych.