Realizacje, Szafy

Biała, nowoczesna szafa biurowa, gabinetowa Deerhorn.

white office furniture

modna szafa na segregatory

modna szafa na segregatory

Biała, nowoczesna szafa biurowa, gabinetowa Deerhorn.

White office furniture z imponującej kolekcji Future Active.

modna szafa na segregatory

Biała drewniana szafa

Biała drewniana szafa idealna do nowoczesnego gabinetu zaprojektowana na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Dwa fronty, za którymi kryją się cztery półki z dużą ilością miejsca na dokumenty, segregatory. Markowe zawiasy z cichym domykiem całkowicie eliminują głośne zamykanie.

Biała szafa biurowa

Biała szafa biurowa wyróżnia się wysoką jakością, designem. Utrzymana w przyjemnej dla oka kolorystyce optycznie powiększa przestrzeń. Modna szafa na segregatory dostępna także w kolorze czarnym. System modułowy pozwala na nieograniczone łączenie ze sobą mebli z różnych kolekcji. Takim przykładem może być nowoczesna szafa na segregatory oraz biurko z kolekcji Modern Office, Loft Office i innych. Zachęcamy do poszukiwania swojego zestawu mebli w myśl koncepcji mix and match. Create your office.

Regał do biura spełnia swoje kluczowe zadanie, które przed nim stawiamy: uroczy, funkcjonalny i praktyczny mebel z dużą ilością miejsca potrzebną na przechowanie wszystkiego, co niezbędne. Produkt premium, który robi wrażenie. Regał drewniany dostarczany jest w całości, bez konieczności montażu na miejscu.

Zobacz też pinum.pl

Biała szafa biurowa Active Deerhorn - galeria 20.03.2022

Zobacz całą kolekcję - meble biurowe, gabinetowe Active

nowoczesne meble gabinetowe

nowoczesne meble gabinetowe


meble biurowe

meble biurowe

Biurko narożne Future active style

4.4955.045

Podobne realizacje