Biurka, Biuro, Komody, Realizacje, Regaly, Szafy

Białe meble – kolekcja loft office slim Deerhorn

kobiece biurko
białe meble biurowe, gabinetowe

białe meble biurowe, gabinetowe

Przestrzeń na miarę nowoczesności – meble biurowe 

Kolekcja Loft Office Slim szybko stała się hitem. Białe meble biurowe i gabinetowe Slim dostarczamy do domowych gabinetów i do całych biurowców. W ostatnich latach zauważyliśmy zmiany w projektowaniu stanowisk pracy. Dlatego rozwiązaniem nie tylko przy panujących trendach, ale i potrzebie poprawy skuteczności wykonywanych obowiązków jest wyposażenie i komfort pracowników.  W dzisiejszych czasach nowoczesne meble biurowe loft wielofunkcyjne pozwalają na podniesienie prestiżu w miejscach pracy. Dają odpowiedź na Twoje potrzeby, a do tego są ergonomiczne.

Kolekcja Slim – dopasowana do Twojego pomieszczenia

Funkcjonalne meble premium stanowią bazę biura i home office. Zatroszczyliśmy się o dostosowanie mebli biurowych do własnych potrzeb. Dlatego przygotowaliśmy ofertę opartą na różnorodności rozwiązań. Dużą część stanowią biurka praktyczne dostępne w różnych konfiguracjach i dwóch kolorach: białe i czarne.

Białe biurko kobiece do nowoczesnego gabinetu premium

Biurko białe prezentuje się niezwykle elegancko. Posiada blat o grubości 18 mm. Dla poszukujących dodatkowego miejsca na dokumenty i akcesoria biurowe zaprojektowaliśmy biurko z kontenerkiem. Proste z wyglądu, praktyczne rozwiązanie otwierania szuflad w kontenerku, to ukłon w stronę wymagających osób. Kolekcja Loft Office Slim, to także meble modułowe, które możemy ze sobą łączyć, zestawiać z innymi.

Szafa biała, czarna z wydzielonym miejscem na segregatory, dokumenty dostępna z frontami zamykanymi na tipony. Odpowiednio zaprojektowana z uwzględnieniem wykorzystania maksymalnie dostępnej przestrzeni szafa na segregatory to must have Twojego biura.

Regał drewniany loft, półotwarty przyczyni się do zagospodarowania miejsca we właściwy sposób. Czarny regał do biura pięknie kontrastuje z drewnem i daje efekt minimalistycznego pomieszczenia.

Komoda z szufladami do biura minimalistyczna, to subtelna i nowoczesna forma, wykonana z drewna. Jej atutem jest funkcjonalna, szeroka szuflada i solidna konstrukcja.

Odpowiedni balans – ergonomiczne meble do biura i gabinetu

Znaleźliśmy równowagę między stylem loftowym, a nowoczesnym, między elegancją a funkcjonalnością. Stworzyliśmy kolekcję odpowiednią do pracy i odpoczynku. Ergonomiczne, funkcjonalne meble z kolekcji Loft Office Slim, to wyższy level personalizacji biura.

białe biurko

białe biurko

facebook.com/deerhorn.meble

białe meble biurowe, gabinetowe - galeria

Zobacz całą kolekcję Loft office slim – białe i czarne meble biurowe:

meble do gabinetu

meble do gabinetu

Czarne biurko gabinetowe loft office slim

3.9354.485

Biurko narożne z płaskim blatem loft office slim

4.4855.015

Białe biurko gabinetowe loft office slim

3.9354.485