Biurka, Realizacje

Biurko gabinetowe z drewnianym blatem premium od Deerhorn

biurko loft office plus

biurko gabinetowe

biurko gabinetowe

Biurko do nowoczesnego gabinetu premium z kolekcji Loft Office Plus od Deerhorn. 

Trendy wnętrzarskie 2022 roku to absolutna dominacja natury. Coraz częściej w biurach, gabinetach są meble z naturalnego drewna. Doskonale wiemy, że meble z drewna w każdym miejscu będą przyjemne w odbiorze. Drewno dębowe użyte do produkcji mebli ma nieocenione właściwości. Uspokaja i wycisza, poprawia nastrój i wprowadza harmonię. Przede wszystkim jest ponadczasowe.

Naszą kolekcję stanowią meble drewniane o fenomenalnych właściwościach. Natomiast walorem, który może mieć wpływ na zakup drewnianych mebli jest długowieczność drewna oraz design mebli.

Popularne meble biurowe

meble biurowe

meble biurowe

Jesteśmy dumni, że wykonywane przez nas meble do biura i gabinetu wpisują się w Waszą codzienność. Wierzymy, że będą z Wami tworzyć tę osobistą historię. Dajemy gotowe rozwiązania na stworzenie idealnego biura. Idealnego, to znaczy takiego, w którym będziesz się dzisiaj czuł/a lepiej niż wczoraj. Są to projekty naszego autorstwa-chronione w Polsce i Europie.

Król jest tylko jeden-biurko drewniane

biurko loft office plus

biurko loft office plus

Przedstawiamy biurko z drewnianym blatem, które ma 38 mm grubości!!! Blat pokryty jest naturalną mieszanką oleju i wosku, która zabezpiecza przed wodą, herbatą, colą. Biurko dębowe idealnie „dogaduje się” z metalem i razem wyglądają po prostu świetnie.

Nowoczesne biurko nie tylko z nazwy

Biurko drewniane z metalem ze względu na swój niepowtarzalny wygląd podbiło już serca wielu naszych klientów. Biurko minimalistyczne jest tak urocze, że nie sposób przejść koło niego obojętnie, mimo upływu lat. Dołącz do nich. Spraw sobie trochę luksusu. Twoje biuro już od dzisiaj może być wyposażone w piękne, nietuzinkowe biurko loft.

Biurko z nadstawką na monitor i osłoną pod blatem

biurko z osłoną pod blatem

biurko z osłoną pod blatem

facebook.com/deerhorn.meble

Biurko z kontenerkiem i szufladami - galeria 09.04.2023

Biurko premium Loft Office Plus - galeria 01.05.2022

Zobacz całą kolekcję Loft Office Plus w dwóch kolorach:

białe meble loft office plus

białe meble loft office plus


meble biurowe

meble biurowe

Podobne realizacje