Biurka z regulacją, Realizacje

Biurko narożne regulowane: odkryj zalety biurek regulowanych

biurko do pracy stojącej
Home » Realizacje » Biurka z regulacją » Biurko narożne regulowane: odkryj zalety biurek regulowanych
biurko z masywnym, dębowym blatem
biurko z litego drewna

Biurko narożne regulowane elektrycznie 160 x 70 dopasowane do Twoich 
potrzeb

Biurko z elektryczną regulacją wysokości – innowacyjne rozwiązanie dla poprawy zdrowia

Wiele osób spędza znaczną część dnia przy biurku. Istotne jest zatem, aby miejsce pracy było wygodne, komfortowe i korzystne dla zdrowia. Takie właśnie jest nasze regulowane biurko narożne z drewna i metalu. Wysokość biurka dopasowana do użytkownika daje pewność, że wiele godzin w pracy lub spędzonych w domowym biurze nie spowoduje bólu pleców czy pogorszenia wzroku.

Nasze biurko regulowane elektrycznie 160 idealnie sprawdzi się jako biurko do biura, gabinetu oraz pokoju młodzieżowego. Niesamowita funkcjonalność, nowoczesny styl, a także innowacyjne rozwiązanie sprawiają, że biurko z elektrycznie podnoszonym blatem przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom praktycznych rozwiązań, dbałości o detale oraz estetyki wykonania.

Stelaż biurka regulowany elektrycznie oraz masywny blat drewniany z litego drewna dębowego to surowce, które tworzą biurko narożne elektrycznie podnoszone. Stelaż biurka elektrycznego daje możliwość ustawienia wysokości blatu w taki sposób, aby Twoje miejsce pracy było w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

Nasze biurko praktyczne o wymiarach 160 x 70 to produkt premium, który dzięki swojej funkcjonalności sprawdzi się w każdym nowoczesnym pomieszczeniu.

Pamiętaj, że możesz obejrzeć wszystkie filmy produktowe na naszym kanale ?YouTube?

biurko do pracy biurowej
nowoczesne biurko do biura i domu

Regulowane biurko dostosowane do Twojej wysokości

Nasze biurka narożne regulowane elektrycznie to całkowity bestseller na rynku meblarskim. Nic w tym dziwnego, ponieważ oprócz świetnego wyglądu i dbałości o detale, nasze biurko biurowe z szufladami zapewnia odpowiednią przestrzeń do zaaranżowania swojego miejsca pracy lub nauki. Nowoczesne biurko narożne regulowane posiada zakres regulacji 60–124 cm bez blatu, który możesz dostosować do swojego wzrostu.

Takie rozwiązanie jest naprawdę niezwykle przydane w wielu sytuacjach. Biurko elektryczne narożne będzie świetną inwestycją do każdego biura firmowego, w którym pracuje więcej pracowników, ponieważ w danym momencie każda z osób może dostosować do siebie oraz swojej sylwetki wysokość położenia blatu.

Nasze biurka regulowane narożne z szufladami doskonale sprawdzą się także jako m.in. biurko gamingowe regulowane elektrycznie, biurko stojące elektrycznie, biurko do gabinetu prezesa lub biurko regulowane dla ucznia czy studenta.

biurko do pracy na stojąco
biurko do pracy na stojąco

Biurko z litego drewna oraz stelaża regulowanego elektrycznie – ergonomia wpisana w Twój dzień pracy

Biurko regulowana wysokość elektrycznie od Deerhorn korzystnie wpływa na ergonomię pracy i daje możliwość dostosowania warunków do indywidualnych potrzeb każdego pracownika czy samego szefa. Nasze biurko elektryczne z 
pamięcią pozwala w szybkim czasie zmienić pozycję biurka na jedną z zapamiętanych lub na zupełnie nową
. Szybka zmiana pozycji pracy jest w wielu sytuacjach niezbędna, dlatego warto być przygotowanym nawet na takie rozwiązanie.

Nasze biurko ergonomiczne elektryczne posiada trwały i solidny stelaż biurka, który zapewnia odpowiednią stabilność i wytrzymałość. Biurko gamingowe z regulacją wysokości zostało wyposażone także w system antykolizyjny, który sprawdza się podczas zmiany pozycji blatu. Dzięki temu systemowi po napotkaniu przeszkody napęd automatycznie się wyłącza, a cały mechanizm nie ulegając zniszczeniu, dba o bezpieczeństwo i ochronę mienia lub osób.

Udźwig stelaża biurka  wynosi maksymalnie 120 kg i odnosi się do równomiernego obciążenia blatu. Nasze nowoczesne biurko do biura, domu może zostać dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, dlatego u nas możesz zamówić biurko narożne elektryczne na wymiar. W wielu przypadkach biurko do biura i firmy musimy wykonać na specjalne zamówienie, ponieważ pomieszczenia biurowe mają ograniczone możliwości powierzchniowe. Jeśli zatem szukasz polskiego producenta mebli drewnianych, który wykona biurko do biura o określonych wymiarach, skontaktuj się z naszymi fachowcami.

biurko grubym blatem
biurko z elektrycznie podnoszonym blatem

Biurko regulowane z wielofunkcyjną szafką i szufladami – optymalne wykorzystanie przestrzeni

Biurko z litego drewna wyposażone w pojemną szafkę oraz szuflady pozwoli Ci w maksymalny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń. Biurko narożne biurowe możesz umieścić w pobliżu ściany, pod oknem lub na środku dużego biura. Narożne biurko podnoszone elektrycznie ustawione w centrum będzie nie tylko doskonale się prezentowało, ale także pełniło ważną funkcję. Takie rozwiązanie szczególnie sprawdzi się w momencie, kiedy będzie to biurko prezesa lub szefa firmy.

Nasze biurko do pracy na stojąco możesz wykorzystać nie tylko jako biurko do pracy, ale także jako biurko komputerowe dla nastolatka, biurko gamingowe 160 dla dorosłego gracza lub jako biurko gabinetowe dla lekarzy, stomatologów, kosmetyczek lub fryzjerek. Biurko lite drewno to zatem idealne rozwiązanie do każdego nowoczesnego wnętrza zaaranżowanego w stylu industrialnym, skandynawskim.

biurko z podniesionym blatem
nowoczesne biurko narożne regulowane

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂