Biurka, Realizacje

Biurko narożne użyte jako biurko recepcyjne.

biurko narożne

biurko narożne z drewnianym blatem

biurko narożne z drewnianym blatem

Biurko narożne użyte jako biurko recepcyjne.

Biurko ze zdjęcia zostało skrócone na zamówienie. Standardowo główny blat ma wymiar 160x70cm natomiast z uwagi na małą przestrzeń biurko zostało skrócone o 20cm, co daje nam wymiar baltu 140x70cm

Biurko narożne Modern Office

Biurko narożne z kolekcji Modern Office w powszechnym wyobrażeniu to tylko zwykłe drewniane biurko. Nic bardziej mylnego. Ludzie sukcesu poszukują mebli, które ułatwią im codzienne funkcjonowanie. Zależy im na jakości, trwałości, ponadczasowym wyglądzie, komforcie podczas pracy. Innymi słowy, mają spełniać ich indywidualne potrzeby.

Dlatego w naszych kolekcjach występują prestiżowe meble do biura i gabinetu.Produkty od Deerhorn to Twoja najlepsza i najbezpieczniejsza inwestycja. Przecież kupujesz je na lata. W zamian otrzymujesz produkty premium. Z upływem lat nasze meble prezentują się tak okazale, jakby czas się dla nich zatrzymał.

W tym przypadku biurko narożne spełni funkcję biurka recepcyjnego.

Modne meble do biura i gabinetu Deerhorn

Modne meble gabinetowe od Deerhorn są uwielbiane przez klientów na całym świecie. Naturalny dębowy blat pozwala poczuć atmosferę harmonii i spokoju. Sprzyja skupieniu, wprowadza piękno. Metalowy stelaż przełamuje ciepły kolor drewna. Meble drewniane z metalem tworzone dla wszystkich miłośników stylu loft, industrialnego, skandynawskiego i nowoczesnego.

biurko narożne z drewnianym blatem

biurko narożne z drewnianym blatem

Meble do biura i gabinetu od polskiego producenta. Pięć różnych kolekcji. Eleganckie, wyjątkowe, ponadczasowe. Nowoczesne podejście do designu, rzemieślnicza precyzja, szlachetny surowiec. Wybierz pasujące do Ciebie meble z naszych dostępnych kolekcji.

Zapraszamy do odwiedzania naszego funpage’a

facebook.com/deerhorn.meble

Zobacz też inne meble z kolekcji Modern Office:

meble biurowe i gabinetowe

meble biurowe i gabinetowe


meble modern office białe

meble modern office białe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *