Biurka, Realizacje

Biurko narożne z drewnianym blatem nowoczesne loftowe

biurko narożne

Zdjęcia od zadowolonego klienta 😉

Biurko narożne z drewnianym blatem nowoczesne loftowe

Biurko z drewnianym blatem do nowoczesnego biura, gabinetu

Stylowe, eleganckie, funkcjonalne biurko to najczęściej używane określenia przez naszych klientów. Co wyjątkowego posiada biurko czarne industrialne od Deerhorn? Wykonane z trwałych i solidnych surowców: drewna i metalu. Narożne biurko z drewna i metalu utrzymane w nowoczesnej stylistyce pomoże Ci bez problemu wykreować w Twoim biurze niepowtarzalny i przytulny klimat.  Gabinet wyposażony w biurko narożne z drewnianym blatem nabierze przyjemnego charakteru. Wprowadzenie ciepłego koloru drewna ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Uspokaja i wycisza.

Biurko lite drewno i metal zgodnie z tradycją i w duchu nowoczesności

Korzystamy z wartości płynących z tradycji rzemieślniczych. Dbamy o detale i wysoką jakość wykonania. Łączymy technikę z nowoczesnym wyglądem oraz technologią. Biurko minimalistyczne loft to majstersztyk dzisiejszych czasów.

modern office

modern office

Wooden desk for office and home – loft atmosphere in your office

Narożne biurko z drewna i metalu utrzymane w stylistyce industrialnej pomoże Ci bez problemu stworzyć klimat loft. Twój gabinet wyposażony w biurko narożne z drewnianym blatem nabierze przyjemnego charakteru. Wprowadzenie ciepłego koloru drewna ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Uspokaja i wycisza.

Biurko z drewnianym blatem loft o wymiarach 160×70 (wymiar blatu głównego) ze względu wielkość będzie świetnie pasował do mniejszego bądź większego pomieszczenia. Biurko narożne może być w opcji z nadstawką. Posiada ona dużą ilość miejsca na niezbędne akcesoria. To krok w stronę poprawy Twojego zdrowia.

Meble premium z dostawą na terenie całego kraju oraz za granicę.

Zamówienie realizujemy we wszystkich krajach europejskich.

 

Zapraszamy do odwiedzania naszego funpage’a

facebook.com/deerhorn.meble

logo Deerhorn meble do biura i gabinetu

Deerhorn meble do biura i gabinetu

Zobacz pozostałe meble z kolekcji Modern Office

meble biurowe i gabinetowe

meble biurowe i gabinetowe

 

meble modern office białe

meble modern office białe

Zobacz inne biurka z drewnianym blatem do biura i domu