Biurka, Biuro, Realizacje

Biurko z drewnianym blatem loft. Meble z drewna i metalu

biurko loftowe

Biurko z drewnianym blatem loft. Meble z drewna i metalu

Meble drewniane z metalem są doskonałym pomysłem na stworzenie nowoczesnego, eleganckiego, pełnego minimalizmu gabinetu, domowego biura. Architekci wnętrz projektując biura, dobierają takie połączenia, aby całość była ze sobą spójna, dopasowana do potrzeb i możliwości klienta. Meble lite drewno stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Biura skupiają obecnie wielu pracowników. Tworzone w taki sposób, aby miejsce pracy stało się oazą spokoju, w której panuje harmonia i poczucie bliskości z naturą.

Swoją oazę spokoju pokazał nam zadowolony klient 😉, dla którego mieliśmy przyjemność wykonać meble. W skład zamówienia weszły: biurko loftowe 160×70,  kontenerek z 3 szufladami oraz półka naścienna z drewna i metalu.

Biurko lite drewno i metal

Biurko Deerhorn zaraz po wejściu do pomieszczenia zwraca na siebie uwagę. Gruby, dębowy blat o wymiarach 160×70 pomieści najpotrzebniejsze przedmioty i jest gwarancją maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Biurko z drewnianym blatem pasuje do wnętrza.  Kompozycja drewna i metalu tworzy wyrafinowany duet stali i drewna.

biurko loft

biurko loft

Półka naścienna-minimalistyczna forma, maksymalne rozwiązanie

Jeżeli Twoje pomieszczenie jest zbyt małe na ustawienie regału, komody z pomocą przychodzi półka wisząca. Świetne miejsce do ułożenia książek, a przy tym znajduje się w pobliżu naszego miejsca pracy. Półka wisząca loft ma wymiary 90 cm długości i 28 cm głębokości.

Uwaga! Półka naścienna specjalnie dla klienta została zmodyfikowana i skrócona na wymiar 70 cm długości.

czarna loftowa półka z drewna i metalu

czarna loftowa półka z drewna i metalu

 

Kontenerek z szufladami-wygodny dostęp do dokumentów

Szafka pod biurko zmieści wiele przyborów biurowych, a także dokumentów. Na szczególną uwagę zasługuje perfekcyjne wykonanie oraz prowadnice szuflad z cichym samodomykiem. Daje to wyjątkową przyjemność użytkowania. Kontener do biurka to ważny element biurka i całego wyposażenia gabinetu.

Pamiętaj! Meble wysyłamy w całości, bez konieczności skręcania. Zaoszczędzisz czas i pieniądze.

szafka pod biurko

szafka pod biurko

Meble z dzisiejszej realizacji

Zapraszamy do odwiedzania naszego funpage’a

facebook.com/deerhorn.meble

Stwórz z nami swój wymarzony gabinet

Kliknij poniżej 👇

logo Deerhorn meble do biura i gabinetu

Deerhorn meble do biura i gabinetu

Biurko loft, półka naścienna, kontenerek - galeria 04.05.2022

Podobne realizacje