Biurka, Realizacje

Biurko z drewnianym blatem na metalowych nogach – blat dębowy

biurko z drewnianym blatem

Biurko z drewnianym blatem na metalowych nogach – blat dębowy 160x70cm

Biurko z cienkim bladem Slim z podcięciem.

Meble drewniane od Deerhorn – efektowne, loftowe zachwycają stylem. Podkreślają charakter wnętrza, przez co wyrażają współczesne rozumienie elegancji. Meble dębowe o odpowiednich właściwościach i wysokich parametrach technicznych wyraźnie cechuje klasa premium.

Biurko drewniane loft, industrialne to jeden z najmocniejszych akcentów nowoczesności. Warto docenić design i nieszablonowy charakter mebla. Biurko loftowe szczególnie warte uwagi ze względu zastosowanie naturalnego surowca-dębu. Dzięki temu biurko z drewnianym blatem jest bardzo wytrzymałe. W zależności od osobistych preferencji biurko dębowe odpowiada potrzebom obecnych czasów. Aranżując gabinet, należy pamiętać, aby zachować spójność całego wnętrza.

Biurko na metalowych nogach

biurko na metalowych nogach

biurko na metalowych nogach

Biurko nowoczesne sprzyja kontemplacji, skupieniu i wypełni Twoją przestrzeń pozytywną energią. Pięknie prezentuje się w nowoczesnych aranżacjach. Idealnie komponuje się z surową stylistyką stylu loft. Doskonale sprawdza się w połączeniu z betonem, cegłą, czarnymi ramami z przeszkleniem.

Biurko z nadstawką na monitor

nowoczesne biurko

nowoczesne biurko

facebook.com/deerhorn.meble

Zobacz akcesoria do biurek

Akcesoria, które wpłyną na jakość oraz efektywność Twojej pracy

biurko loft z akcesoriami

biurko loft z akcesoriami

Podobne realizacje