Biurka, Realizacje

Burko narożne premium z nadstawką na monitor

biurko narożne z nadstawką
biurko narożne z nadstawką na monitor

biurko narożne z nadstawką na monitor

 

Burko narożne premium z nadstawką na monitor. Biurko z drewna loft industrialne.

Biurko czarne loft Deerhorn to duży krok w stronę nowoczesności. Posiada funkcjonalne rozwiązania poprawiające komfort pracy w biurze i domu. Biurko solidne z drewnem należy do mebli modułowych. Możesz je konfigurować zmieniając wymiar, stronę, kolor, zestawiać z innymi meblami tworząc mix&match.

Biurko do gabinetu prezesa

Biurko do gabinetu prezesa posiada funkcjonalny i praktyczny kontenerek z trzema szufladami i dodatkową przestrzenią na teczkę, aktówkę, neseser. Biurko z litego drewna dla prezesa dodaje przede wszystkim powagi i majestatu.

Regał biurowy

Praktyczny czarny regał na książki lub segregatory prezentuje się niezawodnie bez względu na pomieszczenie. Jego forma i zastosowanie bezuchwytowych frontów tworzy minimalistyczny efekt. Regał do biura i domu to również praktyczny mebel. Do dyspozycji są półki, na których można ułożyć segregatory, książki, akcesoria i inne drobiazgi.

Szafa Biurowa

Szafa do biura loft podobnie jak pozostałe nasze meble zostały wyprodukowane z dbałością o szczegóły. Materiały użyte do produkcji to najwyższej klasy surowce, takie jak: drewno i płyta meblowa. Szafa czarna gabinetowa należy do nowoczesnych mebli gabinetowych, która zaspokaja potrzeby użytkowników.

Podobne realizacje