Biurka, Biurka z regulacją, Biuro, Komody, Lada recepcyjna, Realizacje, Regaly, Sofy, Stoły, Stoły konferencyjne, szafki RTV, Szafy, Wieszaki

Forbes – Lista 100 najbogatszych Polaków 2024. Reklama firmy Deerhorn w jednym z najpopularniejszych miesięczników biznesowych

Forbes lista 100 najbogatszych 2024
Meble Deerhorn / Realizacje / Biurka / Forbes – Lista 100 najbogatszych Polaków 2024. Reklama firmy Deerhorn w jednym z najpopularniejszych miesięczników biznesowych
Forbes lista najbogatszych
Forbes lista najbogatszych

Meble Deerhorn z reklamą wśród 100 najbogatszych Polaków – ergonomia, jakość, prestiż

Forbes to jeden z ulubionych miesięczników wielu przedsiębiorców oraz osób, które interesują się biznesem. Ten niezwykle prestiżowy magazyn gospodarczy przekazuje wiele rzetelnych i kompleksowych informacji ekonomicznych, ale nie tylko. Mnóstwo inspirujących treści oraz wiedzy, jaką można nabyć, pozwala każdemu Czytelnikowi obserwować poczynania wpływowych biznesów, a także poszerzyć swoje horyzonty na szeroką skalę.

Lista najbogatszych 2024

Podobnie jak w ubiegłym roku jako firma Deerhorn nie przechodzimy obojętnie wobec ogólnopolskich gigantów biznesu i również chcemy brać czynny udział oraz inspirować się tak wspaniałymi osobowościami, dlatego obok 100 najbogatszych Polaków 2024 umieściliśmy informację o naszej firmie. To dla nas niezwykły zaszczyt i wyróżnienie móc pokazywać swoją ofertę w tak wspaniałym gronie. 

Dla nas liczy się jakość – meble Deerhorn wśród gigantów biznesowych

Jako firma Deerhorn od samego początku stawiamy na jakość naszych produktów oraz doskonałą obsługę Klienta, który nam zaufał i zakupił od nas produkt. Już na etapie planowania każdego produktu nasza ekipa skrupulatnie angażuje się w poszczególne działania, by zrealizować projekt na najwyższym poziomie.

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy naturalne drewno dębowe oraz metalową konstrukcję. Takie surowce sprawiają, że meble Deerhorn są solidne, trwałe i ponadczasowe. Oprócz doskonałej jakości wyróżniamy się również ergonomicznymi rozwiązaniami, a każdy nasz Klient ma w swoim biurze, gabinecie lub domu wygodny i funkcjonalny zestaw.

Drewno dębowe użyte w procesie produkcyjnym zostaje przez nas kompleksowo zabezpieczone naturalnym olejowoskiem, który chroni powierzchnię przed plamami z kawy, herbaty lub przed uszkodzeniami czy wytarciami. Nasze meble z drewna i metalu wyróżniają się również niesamowitą estetyką wykonania oraz dbałością o detale. Miłośnicy pięknych i oryginalnych aranżacji wnętrz są zachwyceni naszymi produktami, które doskonale prezentują się w każdej nowoczesnej przestrzeni zaaranżowanej w stylu loftowym, industrialnym oraz skandynawskim. 

Pamiętaj, że możesz obejrzeć wszystkie filmy produktowe na naszym kanale 👉YouTube👈

Forbes lista najbogatszych
Forbes lista najbogatszych

Imponujące wyniki najbogatszych Polaków 2024 – miejsca I – III

Magazyn Forbes umieścił tegoroczną listę najbogatszych Polaków, zaznaczając, że wzrost majątku liderów rankingu powiększył się aż o 38 mld złotych, a więc ponad 15% w porównaniu z wcześniejszym rokiem. Autor artykułu podkreślił również, że w niedługim czasie może dość do sytuacji, w której cała lista najbogatszych Polaków wypełni się miliarderami. 

Michał Sołowow utrzymał pozycję najbogatszego Polaka 2024 według magazynu Forbes. Najbogatszy człowiek Polski z 2023 roku obronił swoją pozycję i w raporcie opracowanym przez magazyn Forbes ponownie otrzymał tytuł najbogatszego Polaka tym razem w 2024 roku. Jego majątek magazyn oszacował na wartość 27,25 mld zł, a więc w stosunku do roku poprzedniego jest to wzrost o 5,4%. Branże, w których dominuje Michał Sołowow to: chemia oraz energetyka. Michał Sołowow to właściciel trzech świetnie prosperujących firm: Synthos, Barlinek oraz Cersanit. Firma Synthos to czołowy producent kauczuku syntetycznego oraz polistyrenu na całym świecie. Barlinek zasłynął z desek podłogowych, natomiast Cersanit to trzeci europejski producent wyposażenia łazienek. 

Drugie miejsce na liście najbogatszych Polaków zajął twórca sieci sklepów Dino – Tomasz Biernacki. Majątek drugiego najbogatszego Polaka w 2024 roku według rankingu Forbesa został wyceniony na 23,62 mld zł, czyli zauważalny jest wzrost o 19%. Handel to branża, która przyniosła Biernackiemu doskonałe wyniki, a świadczy o tym fakt, że na koniec 2023 roku sieć Dino liczyła już 2406 sklepów. 

Trzecie miejsce zajmuje Jerzy Starak, który swój majątek rozwinął w branży farmacji i jest on największym polskim producentem leków, a także największym udziałowcem przodującej firmy farmaceutycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jego majątek został wyceniony na 19,47 mld zł.

Lista najbogatszych Polaków Forbes 2024
Lista najbogatszych Polaków Forbes 2024

Kolejne miejsca najbogatszych Polaków w 2024 roku według magazynu Forbes

Czwarte miejsce zajmuje Sebastian Kulczyk, którego majątek wyceniono na 9,38 mld zł i dotyczy on branży inwestycji oraz chemii. Sebastian Kulczyk to syn Jana Kulczyka, który przez wiele lat był najbogatszym Polakiem.

Miejsce piąte, według rankingu Forbes, zajmuje Bogusław Cupiał. Warto zaznaczyć, że jego majątek w porównaniu z ubiegłym rokiem wzrósł aż o 273% i wynosi 8,17 mld zł. Niesamowity progres sprawił, że ubiegłoroczne 27. miejsce Ciupały zostało w tym roku zamienione na miejsce piąte. Czym zajmuje się były właściciel klubu piłkarskiego Wisła Kraków? To jedyny właściciel przedsiębiorstwa Tele-Fonika Kable S.A., który jest producentem kabli i przewodów, a szczególnie kabli podmorskich używanych m.in. w morskich farmach fotowoltaicznych. 

Szóste miejsce zostało zajęte przez Dominikę Kulczyk, a więc córkę Jana Kulczyka i siostrę Sebastiana Kulczyka. Według danych rankingu Forbes jej majątek wynosi 8,05 mld zł i jest ona największym akcjonariuszem giełdowej spółki Polenergia, której głównym zadaniem jest budowa morskich farm wiatrowych na Morzu Bałtyckim. 

Miejsce siódme zajmuje Paweł Marchewka, który swój majątek zyskał w branży gier komputerowych. Jest on prezesem spółki Techland, która zajmuje się właśnie produkcją gier komputerowych. Majątek Pawła Marchewki jest wyceniany na 7,80 mld zł. 

Ósme miejsce zajmuje Zygmunt Solorz, który jest właścicielem sieci komórkowej Plus, działa on w branży medialnej, a także odpowiada za kontrolę Zespołu Elektrowni Pątnów – Adamów – Konin. 

Miejsce dziewiąte należy do Zbigniewa i Mateusza Juroszek, którzy swoje zyski osiągnęli w branży nieruchomości oraz zakładów bukmacherskich. Zbigniew Juroszek to właściciel Grupy Atal z Cieszyna, która specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym, a także biurowym i handlowo-magazynowym. Przewodniczącym rady nadzorczej jest Mateusz Juroszek. Zbigniew Juroszek jest również m.in. twórcą Grupy STS, która jest głównym podmiotem w branży zakładów bukmacherskich w Polsce. 

Miejsce dziesiąte zajął Arkadiusz Muś, działając w branży materiałów budowlanych, a jego majątek jest wyceniany na kwotę 4,25 mld zł. Dziesiątkę najbogatszych Polaków 2024, według rankingu Forbes, zamyka właściciel firmy Press Glass, która jest jednym z największych producentów szyb zespolonych w Europie. 

Lista najbogatszych Polaków 2024
Lista najbogatszych Polaków 2024

Forbes dla branży meblarskiej 

Naszą inspiracją są szczególnie osoby, które w branży meblarskiej osiągnęły ogromne sukcesy i w tegorocznym rankingu Forbesa znalazły się wśród 100 najbogatszych Polaków. 

Miejsce 18. zajęli Bogdan i Elżbieta Kaczmarek, którzy swój wynik osiągnęli właśnie w branży meblarskiej. To prywatni inwestorzy i właściciele m.in. zakładów produkujących meble oraz materace w Środkowowschodniej Europie. Według rankingu Forbesa majątek Bogdana i Elżbiety Kaczmarek w 2024 wynosi ponad 3,23 mld zł. 

Dla branży meblowej znalazło się również miejsce na pozycji nr 30 i zajął ją Stanisław Bieńkowski, którego majątek szacuje się na ponad 2,3 mld zł. 

Grzegorz i Radosław Gugała to również przedstawiciele branży meblarskiej, którzy zajęli w tegorocznym rankingu Forbesa 79. miejsce. Ich majątek według danych magazynu Forbes wynosi 1,2 mld zł. 

Założyciel Black Red White, czyli inspiracja dla Deerhorn 

Tadeusz Chmiel, czyli właściciel Black Red White to założyciel znanej i cenionej na całym świecie firmy meblowej, który pochodzi z miejscowości o 20 km oddalonej od miejscowości Biłgoraj – Chmielek. To osoba, która w ubiegłych latach znajdowała się na liście 100 najbogatszych Polaków według rankingu Forbesa. To niezwykła postać i ważna inspiracja oraz wzór do naśladowania dla założyciela marki Deerhorn. Rafał Pikul ma tym bardziej szczególne podejście do osoby Pana Tadeusza, że nasza siedziba mieści się właśnie w Biłgoraju. Właściciel BRW od zawsze pokazuje, że ciężka praca jest gwarancją sukcesu. Warto inspirować i motywować się takimi osobami, które osiągnęły sukces w tym zakresie, w którym Ty również chcesz się rozwinąć. 

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami najnowszego magazynu Forbes.

Lista 100 najbogatszych Forbes – galeria 07.03.2024

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble biurowe są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂