Biurka, Biurka z regulacją, Biuro, Komody, Realizacje, Regaly, Stoły, Stoły konferencyjne, szafki RTV, Szafy, Wieszaki

Forbes – Lista 100 Najbogatszych Polaków 2023 – reklama Deerhorn meble do biura i gabinetu

Forbes lista 100 najbogatszych Polaków w 2023 Deerhorn
Home » Realizacje » Biurka » Forbes – Lista 100 Najbogatszych Polaków 2023 – reklama Deerhorn meble do biura i gabinetu
Forbes lista 100 najbogatszych Polaków w 2023 Deerhorn

Reklama w Forbesie, czyli marka Deerhorn w jednym z najpopularniejszych miesięczników o tematyce biznesowej

Deerhorn meble w Forbesie-dla klientów szukających najlepszych rozwiązań

Forbes to prestiżowy magazyn gospodarczy, który znany jest w głównej mierze z rankingów oraz różnorodnych informacji ze świata biznesu. Renomowane wydawnictwo skupia się na dzieleniu się ze swoimi odbiorcami inspirującą wiedzą, ciekawymi nowinkami oraz wieloma ekonomicznymi informacjami.

Czasopismo Forbes jest często motorem napędowym dla wielu ambitnych i otwartych na światowe trendy czytelników. Cieszymy się, że reklama marki Deerhorn znalazła się w tak interesującym i inspirującym magazynie gospodarczym.

To dla nas zaszczyt móc widnieć wśród osób i firm z tak wspaniałymi osiągnięciami oraz planami na przyszłość, dla których osiąganie celów jest szczególnie istotne.

Jesteśmy tym bardziej zadowoleni z obecności naszej marki w ostatnim wydaniu Forbesa, ponieważ znajduje się w nim lista 100 najbogatszych Polaków 2023 roku, a to sprawia, że jeszcze mocniej motywujemy się do dalszego działania.

Lider w branży meblowej

Jakość produktów/ usług ma znaczenie, dlatego jako firma Deerhorn pragniemy otaczać się oraz inspirować osobami i markami, które wytrwale dążą do celu i pokazują, że innowacyjne produkty/ usługi z charakterem mają sens.

Według danych magazynu Forbes wśród 100 najbogatszych Polaków znalazły się również osoby z naszej branży, a więc branży meblarskiej, dla których podstawą w działaniach jest innowacyjność, a także ekologia

Głównym źródłem majątku Bogdana i Elżbiety Kaczmarek jest właśnie branża meblarska, dzięki której znaleźli się na 19. miejscu w rankingu Forbesa. Obecnie w głównej mierze zajmują się oni produkcją mebli dla sieci IKEA. 

Ta sama branża zapewniła Stanisławowi Bieńkowskiemu miejsce 77. we wspomnianym rankingu, a Grzegorz, Piotr i Radosław Gugała zajęli 90. miejsce. Każda z tych osób wniosła na polski rynek dawkę motywacji oraz inspiracji dla wszystkich firm, które zajmują się branżą meblarską.

Inspirujące osobowości na liście Forbesa

W ostatnim numerze Forbesa znalazła się lista 100 najbogatszych osób 2023, w której pierwsze miejsce zajął Michał Sołowow. To polski przedsiębiorca oraz inwestor i kierowca rajdowy, którego głównym źródłem majątku jest chemia, wyposażenie wnętrz, a także energetyka.

Drugie miejsce w rankingu Forbesa zajął Tomasz Biernacki, a więc polski przedsiębiorca, założyciel i współwłaściciel sieci handlowej Dino Polska. To jedna z najbardziej tajemniczych osobowości biznesowych obecnych czasów. Tomasz Biernacki ceni swoją prywatność, a jego wizerunek oraz wszelkie podstawowe informacje nie zostały dopuszczone do publicznego rozgłosu.

Trzecie miejsce należy do Jerzego Staraka, którego głównym źródeł majątku jest farmacja.

Kolejne miejsce zajął Zygmunt Solorz, a więc polski przedsiębiorca działający w branży mediów i telekomunikacji, założyciel Grupy Polsat Plus, a także inwestor oraz bezpośredni bądź pośredni właściciel wielu podmiotów, wśród nich m.in. Netii oraz Telewizji Polskiej.

Miejsce piąte należy do Pawła Marchewki, czyli twórcy gier komputerowych i założyciela Techlandu – polskiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją i wydawaniem gier komputerowych.

Szóste miejsce w rankingu zajęła Dominika Kulczyk, która uplasowała się na tym miejscu w związku z wielkimi osiągnięciami w branży energii odnawialnej oraz różnorodnymi inwestycjami.

Siódme miejsce zajął Sebastian Kulczyk, a więc brat wspomnianej wcześniej Dominiki Kulczyk, którego głównym źródłem majątku jest chemia oraz inwestycje.

Zbigniew i Mateusz Juroszek z rodziną zajęli miejsce ósme w rankingu Forbesa dzięki swoim działaniom z zakresu nieruchomości i zakładów bukmacherskich.

Na miejscu dziewiątym znalazł się Arkadiusz Muś, który jest właścicielem firmy Press-Glas i jednocześnie największym polskim producentem szyb zespolonych.

Miejsce dziesiąte należy natomiast do Andrzeja Grabowskiego, który już od 1994 roku działa w branży mleczarskiej i jest współzałożycielem firmy Polmlek – największej prywatnej mleczarni w Polsce.

Jeśli jesteście zainteresowani kolejnymi nazwiskami, które zawojowały polski rynek i nie tylko, zapraszamy do nabycia tego numeru prestiżowego magazynu Forbes i zapoznania się z listą najbogatszych Polaków 2023, a także wieloma inspirującymi treściami.

Forbes lista 100 najbogatszych Polaków w 2023 Deerhorn
Forbes lista 100 najbogatszych Polaków w 2023 Deerhorn

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Przeglądaj nasze meble premium

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂