Biurka z regulacją, Realizacje

Innowacyjne biurko regulowane 140×70 z drewna i metalu do biura, gabinetu

biurko z elektryczną regulacją
Home » Realizacje » Biurka z regulacją » Innowacyjne biurko regulowane 140×70 z drewna i metalu do biura, gabinetu
biurko z elektryczną regulacją wysokości
biurko z elektryczną regulacją wysokości

👉Jakie biurko z elektryczną regulacją wysokości do pracy przy komputerze?👈

Biurko z elektryczną regulacją wysokości do pracy przy komputerze powinny być ergonomiczne i zapewniać jego użytkownikom wygodną pozycję do pracy lub nauki. Biurka z regulacją wysokości blatu od Deerhorn sprawdzi się doskonale, ponieważ dzięki możliwości dostosowania wysokości mebla w sposób indywidualny, można stworzyć komfortowe warunki do spędzania wielu godzin w pozycji siedzącej.

Ponadto biurko z elektryczną regulacją wysokości daje możliwość szybkiej zmiany pozycji siedzącej na pozycję stojącą. Nasze biurko z elektryczną regulacją wysokości do pracy na stojąco to coraz częściej wykorzystywana opcja w wielu firmach, która wyróżnia się różnymi atutami. Przede wszystkim praca w pozycji stojącej przynosi wiele korzyści zdrowotnych, ponieważ zmniejsza negatywne skutki wielogodzinnego siedzenia przy biurku, które wiążą się z bólem kręgosłupa, bólem ramion czy karku, a nawet problemami z krążeniem krwi i podwyższonym cholesterolem.

Odpowiednio przystosowana wysokość biurka do pracy na stojąco sprawia, że mięśnie pracują, dzięki czemu spalają się kalorie. Ponadto wśród użytkowników zauważalna jest większa koncentracja na obowiązkach, większe skupienie i tym samym zwiększona efektywność. Biurko z elektryczną regulacją wysokości oprócz innowacyjnej możliwości regulacji wysokości blatu biurka zapewnia także doskonałe warunki do pracy ze względu na wysokiej jakości surowce, wśród których nie zabrakło naturalnego drewna dębowego oraz solidnej konstrukcji metalowej.

Drewno we wnętrzach daje poczucie łączności i harmonii z naturą, a także wpływa na inspirujące otoczenie, które przyczynia się do pobudzania kreatywności i produktywności wśród użytkowników. Drewno dębowe nie tylko przyczynia się do stworzenia doskonałych warunków do pracy i nauki, ale także jest trwałe i odporne na ścieranie, co wpływa na długą żywotność. Naturalne piękno drewna dodaje również elegancji, ponadczasowego stylu oraz charakteru każdemu wnętrzu.

Nasze biurka z elektryczną regulacją wysokości, z drewna to topowy produkt, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom pięknych wnętrz i nowoczesnego stylu.

Pamiętaj, że możesz obejrzeć wszystkie filmy produktowe na naszym kanale 👉YouTube👈

biurka z regulacją wysokości
biurka z regulacją wysokości

Stelaż do biurka elektryczną z regulacją wysokości (stelaż duńskiej marki LINAK)

Biurko z elektryczną regulacją wysokością to funkcjonalny mebel, który stworzyliśmy z wysokiej jakości surowców. Stelaż duńskiej marki LINAK doskonale sprawdza się podczas regulacji wysokości blatu w zakresie 60–124 cm, gdzie prędkość podnoszenia osiąga 38 mm/s.

Maksymalne obciążenie stelaża to aż 120 kg przy równym obciążeniu blatu. Stelaż duńskiej marki został wyposażony w system antykolizyjny, który sprawia, że podczas regulacji wysokości po napotkaniu przeszkody napęd automatycznie się wyłącza. To doskonałe rozwiązanie, które dba o troskę i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników mebla. Taki system wpływa na to, że obsługa elektrycznej regulacji wysokości blatu może być wykonana nawet przez dziecko lub nastolatka.

Biurko regulowana wysokość doskonale sprawdzi się jako biurko z regulacją wysokości dla dziecka, a także biurko regulowane do firmy. Biurko biurowe regulowane może zostać przez nas wyposażone również w dodatkowe akcesoria w postaci m.in.: poziomego kanału kablowego, metalowej listwy podblatowej, pionowego kanału na kable lub przewodów. Wysokiej jakości stelaż marki LINAK to nie tylko funkcjonalność i praktyczność, ale również ergonomiczne rozwiązanie i doskonały design.

biurko drewniane z regulowaną wysokością
biurko drewniane z regulowaną wysokością

Wysokość biurka z elektryczną regulacją wysokości do pracy na stojąco

Nasze biurko komputerowe regulowana wysokość i nadstawka na biurko pod monitor tworzą duet idealny do pracy na stojąco. Biurko z podnoszonym blatem sprawia, że bez względu na wzrost każdy użytkownik mebla może dostosować jego wysokość do swoich indywidualnych potrzeb.

Biurko regulowane dzięki wysokiej jakości stelażowi duńskiej marki oraz prestiżowemu panelowi sterowania pozwala w szybkim czasie zmienić wysokość blatu. Biurko z regulowaną wysokością wyposażone w panel z przyciskami i wyświetlaczem, na którym widoczna jest wysokość blatu, sprawia, że każdy użytkownik wie, która pozycja mebla jest dla niego najkorzystniejsza. Biurko automatycznie podnoszone zawiera również pamięć czterech wysokości, co umożliwia szybkie przełączanie między wysokościami za pomocą naciśnięcia jednego przycisku.

Biurko z elektryczną regulacją wysokości i nadstawka pod laptopa świetnie sprawdzają się również w domu lub mieszkaniu. Biurko regulowane oprócz wielu atutów wykorzystywanych w biurze lub gabinecie idealnie sprawdza się także w pokoju dziecka bądź nastolatka. Biurko z regulowanym blatem rośnie razem z dzieckiem, dlatego coraz częściej wyposaża wnętrza pokoi w domach i mieszkaniach. 

Biurka z regulacją wysokości drewniane występują w wersji czarnej lub białej, podobnie jak pozostałe meble do biura od Deerhorn.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko biurko z możliwością regulacji wysokości, ale także eleganckie biurka narożne, industrialne szafy, pojemne regały oraz wiele innych designerskich i funkcjonalnych mebli premium z drewna i metalu.

Zobacz filmik o biurku z elektryczną regulacją wysokości i dowiedz się o jego zaletach 😃

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂