Biurka, Realizacje

Jakie pierwsze biurko do biura – wskazówki

małe biurko, zbliżenie na biurko

Wybór idealnego miejsca do pracy jest bardzo ważny w kontekście produktywności i efektywności podczas codziennych obowiązków. Warto zatem odpowiednio przeanalizować ułożenie biurka w swoim biurze lub gabinecie, jednocześnie uwzględniając kilka bardzo ważnych aspektów. 

Wprowadzenie do pierwszego biurka – jak wybrać idealne miejsce pracy dla siebie?

Każde ergonomiczne stanowisko pracy powinno być ustawione optymalnie względem źródła światła naturalnego. Najbardziej efektywne ułożenie mebla to ustawienie go bokiem do okna, gdzie należy wziąć pod uwagę czy użytkownik mebla jest osobą praworęczną, czy leworęczną. Jeśli chcesz stworzyć swój pierwszy wymarzony kącik, możesz umieścić biurko pod oknem, w pobliżu ściany lub w centralnym miejscu pomieszczenia. Kiedy zatroszczysz się już o dobre doświetlenie, bardzo ważny jest wybór ergonomicznych mebli, które zapewnią wygodę, komfort oraz zdrowy sposób spędzania wielu godzin w pozycji siedzącej. Idealne miejsce do pracy powinno być odpowiednio zaprojektowane i wyposażone, a firma Deerhorn, jako polski producent mebli, nie tylko oferuje kompleksowy asortyment w stylu industrialnym, loftowym, ale także służy fachową poradą w organizacji komfortowej przestrzeni biurowej czy gabinetowej.

podstawka na laptopa na biurko, zbliżenie na biurko
podstawka na laptopa na biurko

Ergonomiczne podejście do wyboru pierwszego biurka – kluczowe czynniki dla komfortu i efektywności pracy

Nasze biurko 140×70 z podcięciem z kolekcji Loft Office Slim to jeden z modeli, który idealnie sprawdzi się jako ergonomiczne biurko do biura. Biurko biurowe marki Deerhorn powstało z najwyższej jakości surowców, czyli naturalnego drewna dębowego, a także solidnej konstrukcji metalowej malowanej proszkowo. Drewno użyte w procesie produkcyjnym sprawia, że mebel zyskuje niesamowitą solidność i wytrzymałość. Ponadto drewno daje poczucie łączności i harmonii z naturą, wpływa na koncentrację, skupienie, a tym samym efektywność i produktywność użytkowników biurka. Drewniane elementy są również źródłem inspiracji i kreatywności, która korzystnie wpływa na realizowanie swoich codziennych zadań i obowiązków. W naszej ofercie mamy szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, wśród których znajduje się nasze biurko 140×70 z podciętym blatem. Biurko dębowe Loft Office Slim to produkt, który oprócz ergonomii, wysokiej jakości naturalnych surowców i dbałości o detale zapewnia również świetny komfort podczas pracy. Organizacja miejsca biurowego z tak dopracowanym produktem to czysta przyjemność.

biurko ergonomiczne, widok z boku
biurko ergonomiczne

Praktyczne wskazówki dotyczące organizacji pierwszego biurka – jak utrzymać porządek i efektywność w miejscu pracy?

Organizacja pierwszego biurka to nie lada wyzwanie, dlatego warto zapoznać się z podstawowymi wskazówkami dotyczącymi porządku i czystości w swojej przestrzeni. Przede wszystkim nasze biurko ergonomiczne zostało wyposażone w pionowy kanał kablowy, który subtelnie chowa nadmierną ilość okablowania i sprawia, że wokół biurka panuje ład i porządek. Nadmierna ilość dokumentów, teczek i segregatorów może być przechowywana w mobilnym kontenerze z szufladami, którego położenie w każdej chwili możesz zmienić i dostosować do swoich potrzeb. Bardzo wielu naszych Klientów wyposaża biurka industrialne w szuflady pod blatem biurka, w których przechowują podstawowe i niezbędne przedmioty, np. długopis, notes lub kalendarz. Jako firma dbająca o detale nie pominęliśmy również niezbędnego w każdym biurze elementu, a mianowicie kosza na śmieci. Nasz stylowy kosz na śmieci świetnie współgra z biurkiem biurowym naszej produkcji, a jednocześnie pełni swoją funkcję na wysokim poziomie. W zależności od potrzeb Klienta oraz możliwości, jakie daje wnętrze biura, nasza firma w sposób indywidualny przygotowuje najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania.

biurko do komputera, widok z przodu
biurko do komputera

Pierwsze biurko a produktywność – jak zoptymalizować swoje miejsce pracy dla lepszych rezultatów?

Optymalizacja miejsca pracy poprawia komfort, bezpieczeństwo i tym samym przyczynia się do wyższej jakości oraz stabilności wykonywanych zleceń. Odpowiedni dobór biurka wpływa na produktywność i znacznie zwiększa efekty podczas pracy. Jednym z topowych mebli, który znacznie wpływa na optymalizację miejsca pracy, jest biurko 140×70 z podcięciem z kolekcji Loft Office Slim. Nasze biurko industrialne i funkcjonalna podstawka na biurko to połączenie, które zapewnia dodatkową powierzchnię do ustawienia na niej monitora lub laptopa. Podniesiony ekran, który znajduje się na wysokości wzroku, wpłynie na komfort użytkowania i sprawi, że mebel będzie korzystnie oddziaływał na zdrowie właściciela mebla. Na optymalizację miejsca pracy wpływa również odpowiednia organizacja na biurku oraz wokół niego. Jako firma stawiająca na jakość i funkcjonalność oferujemy biurko w standardowych wymiarach, jak i biurko na wymiar dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

biurko industrialne, widok z przodu
biurko industrialne

Kiedy Twoje biurko do biura zostało wybrane według odpowiednich kryteriów i w pełni realizuje Twoje oczekiwania, warto zatrzymać się nad zasadą 5S, która jest bardzo często stosowana w przedsiębiorstwach i obejmuje działania z zakresu:

– selekcji – czyli eliminowania zbędnych przedmiotów z miejsca pracy,
– systematyki – a więc dotyczy ustawienia przedmiotów w porządku, na wyznaczonym miejscu,
– sprzątania – które warto wykonywać regularnie i tym samym stworzyć dobrą organizację stanowiska pracy,
– standaryzacji – która dotyczy ustawiania standardów pracy i procedur,
– samodoskonalenia – a więc utrwalenia nawyków związanych z wdrażaniem wspomnianej metody 5S.

Każde z tych zadań znacząco wpływa na poprawę jakości miejsca pracy, a tym samym produktywności i efektywności pracowników lub właścicieli.

W naszej ofercie znajdziesz szereg nowoczesnych i funkcjonalnych biurek z surowców naturalnych, które mogą zostać uzupełnione praktycznymi akcesoriami. Sprawdź naszą ofertę i wybierz dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie na lata.

biurko czarne z drewnem – galeria 11.05.2024