Komody, Realizacje

Komoda z szufladami 140 industrialna, nowoczesna, elegancka – organizacja i porządek w Twoim miejscu pracy

komoda biurowa z czarnymi frontami
Meble Deerhorn / Realizacje / Komody / Komoda z szufladami 140 industrialna, nowoczesna, elegancka – organizacja i porządek w Twoim miejscu pracy
szuflada komody czarnej
komody loftowe do salonu

?Funkcjonalność komody biurowej?

Komoda biurowa 140 od Deerhorn to świetny produkt pod kątem funkcjonalności, pojemności oraz wyglądu. Nasza praktyczna komoda do biura posiada duże szuflady, w których możesz przechowywać dokumenty, teczki lub segregatory.

Do schowania akcesoriów biurowych lub przedmiotów codziennego użytku nasza komoda z szufladami również sprawdzi się doskonale. Komoda do biurka powstała z najwyższej jakości materiałów, dlatego jest to trwały, stabilny mebel premium, który swoje miejsce znajdzie w dużym biurowcu, kameralnym gabinecie lub domu.

Warto pamiętać, że funkcjonalność komody biurowej jest bardzo ważna. Komoda loft posiada szuflady zamykane na cichy samodomyk, a drewniane elementy są przez nas zabezpieczane dwiema warstwami naturalnego oleju. Z naszą komodą możesz zadbać o porządek i harmonię w miejscu pracy oraz cieszyć się jej doskonałym wyglądem.

komoda szeroka drewniana
komoda drewniana na nóżkach

Design i styl komody do biura

Biuro oraz gabinet to wizytówka firmy, o którą warto zadbać, dlatego wielu właścicielu przedsiębiorstw inwestuje w ponadczasowe meble biurowe premium w nowoczesnym stylu. Wysoka komoda drewniana naszej produkcji to idealny wybór do każdego stylowego biura. Czarna komoda industrialna to niesamowity design, który doda biurowym wnętrzom oryginalności i nietuzinkowego charakteru.

Komoda drewniana na nóżkach oprócz świetnego wyglądu i funkcjonalności powstała z naturalnych surowców, które tworzą we wnętrzach przytulną atmosferę oraz dają poczucie łączności i harmonii z naturą.

Nasze oryginalne nowoczesne komody idealnie sprawdzają się również jako komody loftowe do salonu lub sypialni. Masywne i trwałe elementy oraz połączenie drewna i czerni to prawdziwy kunszt wykonania, który spodoba się wszystkim miłośnikom natury oraz industrialnego stylu.

Pamiętaj, że możesz obejrzeć wszystkie filmy produktowe na naszym kanale ?YouTube?

Zobacz przykładowy film o biurku i jego zaletach. Więcej filmów na naszym kanale ?

Dlaczego meble z drewna do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂