Biurka, Biuro, Realizacje, Regaly, Szafy

Meble z drewna i metalu od polskiego producenta. Biurko narożne gabinetowe 200×70 Loft Office Plus

meble premium

biurko z drewnianym blatem

biurko z drewnianym blatem

Meble z drewna i metalu od polskiego producenta. Biurko narożne gabinetowe 200×70 Loft Office Plus

Z meblami Deerhorn stworzysz przestrzeń na nowe możliwości, pomysły. Z całą pewnością to jest krok do przodu. Zmiany w tym wypadku będą tylko na lepsze. Meble premium nadadzą ducha nowoczesności, prestiżu i są odpowiedzią na obecne trendy.

Skąd czerpać pomysły – nasze realizacje – meble biurowe

Jeżeli brakuje Ci pomysłu albo nie wiesz, skąd możesz czerpać inspiracje na urządzenie swojego gabinetu, domowego biura to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W naszych realizacjach przedstawiamy przykłady inspiracji. Często też nasi zadowoleni klienci przysyłają nam zdjęcia swoich aranżacji wnętrz.

Dzisiejsza inspiracja – meble biurowe, w tym narożne biurko z kolekcji Loft Office Plus

Biurko narożne stało się hitem ze względu na swoją funkcjonalność. Do wykorzystania jest spora część blatu wraz z dostawką. Biurko narożne gabinetowe efektownie prezentuje się z wieloma dodatkami. Może to być filiżanka, ramka na zdjęcia, organizer, a nawet swój ulubiony kwiatek. Warto wspomnieć, że pomieszczenie wygląda wówczas o wiele ciekawiej.

Biurko narożne premium

Główną rolę odgrywa kompozycja drewna i metalu, która zachwyca. Drewno pozytywnie wpływa na komfort pracy i wprowadza do wnętrz przytulną atmosferę. Biurko z drewnianym blatem cieszy się ogromną popularnością. Dużą zaletą drewnianego blatu jest trwałość. Odznacza się odpornością na uszkodzenia. Przy odpowiedniej konserwacji zachowa swój wygląd przez wiele lat. Duże biurko jest tak uniwersalnym meblem, że może stać w pomieszczeniach zaaranżowanych również w stylu innym niż loft. To dowodzi temu, że meble Deerhorn są uniwersalne i współgrają z innymi stylami. Bardzo wyraźnie podkreślają styl loftu i tworzą przyjazną atmosferę.

Zapraszamy do odwiedzania naszego funpage’a

facebook.com/deerhorn.meble

Narożne biurko dostępne jest na stronie internetowej. Do niego możesz także dokupić przydatne akcesoria.

Zobacz całą naszą kolekcję Loft Office Plus

meble biurowe gabinetowe loft office plus

meble biurowe gabinetowe loft office plus


białe meble loft office plus

białe meble loft office plus

Białe biurko narożne loftowe Loft Office Plus lewe

3.5954.145

Podobne realizacje