Komody, Realizacje

Nowoczesna biała komoda do pokoju, biura i gabinetu

komody białe

biała komoda biurowa

biała komoda biurowa

Nowoczesna biała komoda do pokoju, biura i gabinetu

Biała komoda, która jest wyjątkowo uniwersalna – pomieści książki w pokoju ucznia oraz segregatory w nowoczesnym gabinecie lub biurze.

Komoda biała z drewnem.

Drewniane półki w połączeniu z drewnianą, dębową podstawą stanowią spójną wizualnie bryłę, która niewątpliwie przyciąga wzrok. Meble z kolekcji Modern Office to meble obok których nie da się przejść obojętnie. Dodatkowo są bardzo funkcjonalne – pomieszczą wiele przedmiotów i ułatwią pracę lub naukę.

Minimalistyczna komoda do pokoju lub biura – czy meble z kolekcji Modern Office są minimalistyczne? W naszej ocenie tak. Projektując kolekcję skupiliśmy się na prostych geometrycznych bryłach, które będzie cechowała ponadczasowość i nowoczesność.

W kolekcji modern office, której częścią jest prezentowana biała komoda konsekwentnie przewija się motyw naturalnego drewna. Jest to znak rozpoznawczy naszej marki Deerhorn. Wszystkie kolekcie i wszystkie meble, to nawiązanie do natury poprzez zastosowanie tak ekskluzywnego drewna jak drewno dębowe. Dla nas to ogromna satysfakcja obcowania z naturą. Obróbka drewna dostarcza niesamowitych doznań, co przenosi się później na pomieszczenia naszych klientów. Ten niepowtarzalny klimat wpływa na samopoczucie i uprzyjemnia pracę i naukę w otoczeniu mebli premium, gdzie główną rolę gra właśnie drewno.

Meble bez skręcania

Niemal wszystkie meble z naszych kolekcji wysyłamy w całości bez konieczności skręcania na miejscu. Zaoszczędzisz z nami czas i pieniądze. To niebywała zaleta współpracy z Deerhorn meble. Zamówienia wysyłamy kurierem na paletach. Jest też opcja transportu z wniesieniem i ustawieniem mebli. Taką usługę wyceniamy indywidualnie na podstawie informacji odnośnie odległości.

White Office dresser – delivery to Europe and USA.

Komoda z kolekcji Modern Office występuje w opcji z frontami lub bez nich. Dodatkowo fronty mogą być zamykane na klucz. Dodatkowo komoda może być w czarnym kolorze.

Komoda biurowa, gabinetowa na zamówienie

Na specjalne życzenie możemy założyć tylko jeden front, dwa lub trzy w dowolnym układzie. Wystarczy przesłać do nas szkic z rozmieszczeniem frontów.

facebook.com/deerhorn.meble

Komoda w biurze

modne biurko narożne

Komoda w pokoju

białe meble premium

Poniżej cała kolekcja Modern Office:

Białe meble premium

meble modern office białe

Czarne meble premium

projekt nowoczesnego biura

Podobne realizacje