Realizacje, Regaly

Regał biurowy na dokumenty SLIM biały w nowoczesnej formie

regał drewniany z białymi frontami
Meble Deerhorn / Realizacje / Regaly / Regał biurowy na dokumenty SLIM biały w nowoczesnej formie
regał biurowy biały zamykany
regał biurowy

Regał biurowy jako praktyczny i estetyczny dodatek do industrialnych wnętrz

Funkcjonalny regał drewniany, czyli kolejny nasz bestsellerowy produkt, który powstał z najwyższej jakości surowców. Do produkcji regału biurowego SLIM wykorzystaliśmy naturalne drewno dębowe, płytę meblową, a także metalową konstrukcję. Dzięki tak solidnym i trwałym materiałom nasz regał na segregatory lub inne przedmioty jest wytrzymały i posłuży swoim Właścicielom przez wiele kolejnych lat.

regał drewniany z białymi frontami

Regał biurowy stworzyliśmy z myślą o jego funkcjonalnych rozwiązaniach oraz estetyce we wnętrzach. Biały regał z drewnianymi elementami doskonale prezentuje się we wszystkich stylowych, loftowych i industrialnych aranżacjach.

Ponadto drewno we wnętrzach daje wiele korzyści – zapewnia wyjątkową atmosferę, łączność z naturą, harmonię i znacząco wpływa na koncentrację. W takich warunkach każdy pracownik jest o wiele bardziej produktywny i efektywny, a także skupiony i wyciszony.

Regał biurowy SLIM biały powstał w myśl zasady zero waste, dlatego jest bezpieczny dla środowiska, a miłośnicy ekologicznych rozwiązań są zachwyceni właśnie tym produktem.

Nowoczesny regał biurowy na dokumenty do biura, gabinetu, domu

Nasz regał dębowy składa się przestrzeni otwartych oraz przestrzeni zamykanych. Regał zamykany zapewnia bezpieczeństwo i prywatność przechowywanych dokumentów czy przedmiotów. Regał z drzwiami posiada również otwarte półki, które bardzo często służą jako schowek na segregatory lub teczki. Świetnie prezentują się w tym miejscu także książki oraz stylowe ozdoby wnętrzarskie i dekoracje, które budują pozytywny i ciepły nastrój we wnętrzu.

Regał do biura w wersji SLIM marki Deerhorn ma wiele zalet, dlatego nasi Klienci chętnie umieszczają go również w swoich domach, mieszkaniach czy obiektach na wynajem. Nasze regały na segregatory idealnie sprawdzają się jako nowoczesne regały do salonu, pokoju dziennego lub sypialni, a nawet pokoju dziecięcego czy młodzieżowego. Każdy Właściciel może wykorzystać swój regał z półkami w dostosowany do indywidualnych potrzeb sposób.

Biały regał świetnie wygląda jako pojedynczy mebel naszej marki, ale także doskonale prezentuje się w otoczeniu pozostałych mebli z drewna i metalu od Deerhorn. Przypominamy, że regał na dokumenty naszej produkcji wykonujemy nie tylko w standardowych rozmiarach, ale także na specjalne zamówienie Klienta.

Pamiętaj, że możesz obejrzeć wszystkie filmy produktowe na naszym kanale 👉YouTube👈

regał biurowy biały – galeria 10.03.2024

Zobacz film o regale biurowym

Dlaczego meble dębowe do biura i gabinetu od Deerhorn – podsumowanie.

  • drewno dębowe ma bardzo wysoką twardość, dzięki temu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • wprowadza naturalny i ciepły charakter do kadego wnętrza
  • nasze meble są produkowane z materiałów przyjaznych dla środowiska
  • oferujemy możliwość personalizacji naszych mebli, co pozwala klientom na stworzenie biurka idealnie dostosowanego do ich potrzeb i wymagań

Zapraszamy do oglądania, obserwowania, lajkowania i komentowania 🙂